Меню
Назад Главная » Каталог статей » Burtai, Magija

Ką indų astrologija sako apie jūsų Zodiako ženklą?

12 Vakarų kultūros Zodiako ženklų indų astrologijoje turi savo atitikmenis. Šis Rytų mokslas, toks pat senas kaip ir pati indų civilizacija, yra dviejų protėvių kultūrų samplaika. Jyoti – „dieviškoji astrologija“, paremta atvaizdavimu indų dievybių, kurios dažnai įkūnydavo gyvūnus, ir senovės graikų astrologine sistema, paremta kosminių kūnų išsidėstymu. Kiekvienas iš 12 indų astrologijos ženklų (senąja Sanskrito kalba „rashis“) turi dominuojantį charakterį, kurį apibrėžia dvi jo Horos (protėviai). Taigi, koks yra jūsų Zodiako ženklo atitikmuo?

MESHA
Avino ženklo atitikmuo – veiksmas

1-oji Hora: Avinas
2-oji Hora: Šernas

Avinai yra komunikabilūs ir draugiški, tai dinamiškos asmenybės. Dykinėti šio ženklo atstovams nebūdinga, todėl ilgai nesvarstę jie pradeda veikti. Pristabdyti nenutrūkstamos veiklos, kurios jie imasi norėdami išvengti nuobodulio, Avinai nesiruošia, todėl jų artimiesiems tenka su tuo susitaikyti ir prie visko derintis. Gimusieji po šiuo ženklu yra veržlūs, pasižymi dosnumu, yra itin produktyvūs. Šernas atsiskleidžia, kada siekiama pažinimo. Jis padeda intelektualiai ir dvasiškai subręsti, taip pat atrasti gyvenimo kelią. Meilėje Avinas puikiai sutinka su Liūtu ir Šauliu.

VRISHBHA
Tauro ženklo atitikmuo – apetitas

1-oji Hora: Buivolas
2-oji Hora: Juodasis Tauras

Taurai yra gana kuklios asmenybės, kurias vis dėlto kartais užvaldo keistas ir nepaaiškinamas veržlumas, kylantis iš Juodojo Tauro. Šio ženklo įgimtos vertybės yra geraširdiškumas ir dosnumas. Jie sugeba pajausti gyvenimo malonumą ir išmoksta džiaugtis mažomis kasdienybės dovanomis. Buivolas suteikia stiprumo, netgi brutalumo, todėl šio ženklo atstovai niekada nepriima neigiamo atsakymo ir iškilusias kliūtis nesunkiai įveikia. Tai užsispyrę žmonės, kurie nėra įpratę likti užnugaryje, netgi jei paaiškėja, kad buvo neteisūs. Kalbant apie širdies reikalus, Taurą su Ožiaragiu arba Vandeniu sieja abipusiška meilė.

MITHUM
Dvynių ženklo atitikmuo – amžina jaunystė

1-oji Hora: Juodasis Žirgas
2-oji Hora: Baltasis Žirgas

Provokacija Dvynius priverčia juoktis, nuotykiai suteikia entuziazmo pojūtį. Juos domina viskas. Šio ženklo atstovai mėgsta atsidurti dėmesio centre, netgi jei dėl to ir tenka iškrėsti keletą kvailysčių. Darbe jie demonstruoja diplomatinius sugebėjimus ir sugeba greitai prisitaikyti prie bet kurios situacijos. Juodasis Žirgas šiam ženklui suteikia paslaptingumo aurą. Vos atsiradus aistrų proveržiui, jie stengiasi jas nuslopini. Kai kada Dvyniai tampa labai jautrūs ir intuityvūs, yra itin iškalbūs. Kada jie atsiduria šalia Žuvies ar Tauro, kūnu nuvilnija malonūs šiurpuliukai.

KARKA
Vėžio ženklo atitikmuo – svajonės ir kūryba

1-oji Hora: Gazelė
2-oji Hora: Vėžys

Vėžiai yra nepataisomi svajotojai. Visada pasinėrę į savo fantazijų pasaulį jie neretai užmiršta kasdienius troškimus. Tai gana nostalgiškos asmenybės, kurios kiek galėdamos prisiminimais grįžta į praeitį. Vėžys suteikia kiauto prieglobstį, o štai Gazelė šį ženklą apdovanoja jausmų tyrumu ir polėkiu kūrybai. Vėžiai yra poetiškos sielos žmonės, todėl visą gyvenimą šiuos artistus supa mūzos ir demonai. Šio ženklo atstovai yra ištikimi ir atsidavę, tad jų draugai ir mylimieji puoselėja jų atminimą. Išbaidyti visas baimes ir sukurti tikrai stiprų meilės ryšį Vėžiai gali tik su Taurais.

SIMHA
Liūto ženklo atitikmuo – karaliavimas

1-oji Hora: Dramblys-tigras
2-oji Hora: Liūtas

Tai didingas kaip liūtas, galingas kaip dramblys ar tigras, valdžią ir gundymo galią įkūnijantis ženklas. Pobūviuose, per diskusijas mokantys puikiai bendrauti, jie mėgaujasi būdami gerbėjų apsuptyje. Liūto ženklo atstovai turi įgimtą potraukį prabangai ir pinigams. Materialinės gėrybės jiems užtikrina saugumo jausmą ir garantuoja tam tikrą apsaugą. Tai vadovaujančios asmenybės, kurios niekada nepasitenkina darbuotojo pozicija. Juos domina tik tos darbo galimybės, kurios nevaržo asmeninės laisvės ir leidžia džiaugtis nuotykiais. Liūtams į poras tinka subtiliu charakteriu pasižymintys Vėžiai bei Ožiaragiai.

KANYA
Mergelės ženklo atitikmuo – atsargumas

1-oji Hora: Vėžlys
2-oji Hora: Bitė

Mergelės yra draugiškos asmenybės, todėl visada skuba į pagalbą kitiems, nors tuo pačiu neužmiršta ir savo interesų. Šio ženklo atstovai pasižymi rimtumu, dideliu rūpestingumu ir ypač atsargumu. Per pirmąjį susitikimą jie išlaiko tam tikrą atstumą ir šaltumą, kas kitiems padeda juos geriau pažinti. Ši gudrybė Mergelėms leidžia apsisaugoti nuo galimų priešų. Vėžlys šį ženklą apdovanoja blaiviu protu, todėl niekada nepuolama stačia galva įgyvendinti kokio nors projekto, prieš tai gerai nepasvėrus visų pliusų ir minusų. Bitė įkūnija šio ženklo ryškiausias savybes: žinojimo troškimą, kūrybingumą ir intuityvumą, gebėjimą priimti tinkamus sprendimus. Mergelę ir Vandenį sieja ypatingas ryšis.

THULA
Svarstyklių ženklo atitikmuo – pusiausvyra

1-oji Hora: Ganeša
2-oji Hora: Kurmis

Svarstyklėms labai svarbus yra vertės tikslumas. Prieš imdamiesi iniciatyvos, jie mėgsta pasverti ir įvertinti kiekvieną veiksmą. Indijoje šio ženklo atstovams patariama tapti karininkais. Ganeša, indų mitologinė būtybė, Svarstyklėms suteikia džiaugsmo pojūtį, apdovanoja šypsena ir paprastumu. O štai Kurmis įkūnija uždarumo būseną, nes ramybės vis neduoda tie patys rūpesčiai. Svarstyklės gyvenimą vertina realiai ir tai joms padeda įsiklausyti į prigimtinius instinktus. Vis dėlto, neretai sprendimus jos priima per vėlai, taip praleisdamos ne vieną išskirtinę gyvenimo galimybę. Poroje Svarstyklės puikiai dera su Dvyniais.

VRISHCHIKA
Skorpiono ženklo atitikmuo – nuolatinis polėkis

1-oji Hora: Juodasis skorpionas
2-oji Hora: Gyvatė

Skorpionai pasižymi nuostabą keliančia įgimta gyvybine energija, kuri dažniausiai nukreipiama į kūrybinį arba griaunamąjį procesą. Šio ženklo atstovai žino, kaip aplinkinius apstulbinti ir kaip jais manipuliuoti. Jie nesiekia gretintis prie kitų. Juodasis Skorpionas ženklui suteikia kietumo ir ištvermės. Gyvatė, kuri niekada negali patenkinti beribio malonumų troškimo, jų būdui suteikia klastingumo. Skorpionus traukia Svarstyklės ir Šauliai, tačiau pastarieji yra sunkiai sugundomi.

DHANU
Šaulio ženklo atitikmuo – teisybė

1-oji Hora: Kentauras
2-oji Hora: Vienaragis

Šauliai turi išskirtinio žavesio. Jie apdovanoti neblėstančia energija, dėl kurios užduotis įvykdo be didelių sunkumų. Šio ženklo atstovai turi gyvybingą, bet švelnią prigimtį. Tai pat jie puikiai moka bendrauti, todėl gali būti mokytojais ar netgi dydžiais mąstytojais. Šauliams labai svarbi yra teisybė, todėl ir kitiems jie linki tik gero. Vienaragio galia ženklui suteikia meilumo, žavesio ir ypatingo jautrumo. Meilėje Šaulius traukia Vėžiai ir Liūtai.

MAKARA
Ožiaragio ženklo atitikmuo – paprastumas

1-oji Hora: Ožka
2-oji Hora: Krokodilas

Ožiaragiai vertina tuos dalykus, kurie yra aiškūs ir patikimi. Nors šio ženklo atstovai yra gana drovūs, tačiau jie taip pat moka pasipriešinti ir apginti savo nuomonę. Ožiaragiai siekia sukurti tvirtus gyvenimo pamatus, todėl viskas, kas kelia bent kiek abejonių, nustumiama į šalį. Ožkos ir krokodilo sąjunga ženklui suteikia atkaklumo, kantrybės ir leidžia tinkamai įvertinti kiekvieną veiksmą. Baimė suklysti Ožiaragius paverčia reikliais, tačiau drąsiais.

KUMBHA
Vandenio ženklo atitikmuo – bendravimas

1-oji Hora: Povas
2-oji Hora: Drakonas

Vandeniai mėgsta naujas pažintis, kurias dažniausiai patys ir inicijuoja, nes bendravimas jiems suteikia didelį malonumą. Šio ženklo atstovai nesivaržo aplinkinių ir turi didelį ratą pažįstamų, kurių draugija taip pat gali mėgautis ir jų artimieji. Vandeniai neapkenčia kitų abejingumo. Jie gyvena dabartyje ir siekia pasiimti tai, ką pasaulis šiems duoda. Planų jie nekuria, šaiposi iš tų, kurie viską projektuoja į ateitį. Povas šiam ženklui suteikia naujovių troškimą ir polinkį gyvenimą interpretuoti savaip. O štai Drakonas Vandenį apdovanoja paslaptinga galia, kuri asmenybę padaro stiprią ir nepriklausomą. Poroje Vandenis puikiai sutinka su Svarstyklėmis.


MEENA
Žuvies ženklo atitikmuo – meilumas

1-oji Hora: Karpis
2-oji Hora: Banginis

Žuvys, kurios visada pasiruošusios išklausyti kitus, yra labai mylimos draugų ir artimųjų. Jos yra gana paprastos, laimę pasiekia ne maištu, bet didžiu nuolankumu. Tai itin išmintingos ir dvasiškai brandžios asmenybės. Karpis šiam ženklui suteikia santūrumo ir takto pojūtį, taip pat sėkmės galimybę. O štai Banginis apdovanoja užuojauta ir švelnumu. Prieglobstį jos atranda savo fantazijose, iš kurių vėliau sunku ištrūkti, nes jaučia nepaaiškinamą realybės baimę. Žuvis ypač traukia Svarstyklės ir Liūtai.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar