Меню
Назад Главная » Каталог статей » Paranormalūs reiškiniai

Paranormalūs pasauliai. Žvaigždžių vartai

Kiek iš viso yra matavimų

 Rusijos Mokslų akademijos Filosofijos instituto mokslininkas, filosofijos mokslų daktaras Vladimiras Aršinovas tvirtina.
- Jau apytiksliai žinomi mūsų pasau­lio modeliai, kuriuose yra 11, 26 ar net 267 matavimai. Jie nėra matomi, o tarsi supakuoti specialiu būdu. Tačiau šie matavimai egzistuoja mūsų aplinkoje.
- Gamtoje gali egzistuoti laiko ir erdvės struktūros, panašios į kurmių urvus, kurios sujungia vienus Paranormalūs pasauliai. Žvaigždžių vartaipasaulius su kitais, - mano Rusijos Valstybinio astronominio instituto vyresnysis mokslinis bendradarbis, fizikos ir matematikos mokslų kandidatas Vladimiras Surdinas. - Iš principo, matematika neprieštarauja šių struk­tūrų egzistavimui.
Taigi, paraleliniai pasauliai, grei­čiausiai, egzistuoja ir yra tarpusavyje susieti „kurmių urvais" arba „žvaigždžių vartais“ - taip juos pavadino fantastai. Moksliniuose sluoksniuose šie „vartai“ labiau žinomi kaip kvantiniai tuneliniai praėjimai. Reikia visai nedaug - surasti tokį praėjimą, patekti į jį ir, būtų labai gerai, sėkmingai sugrįžti atgal. Kaip rodo žemiau pateikiami pavyzdžiai, būtent sugrįžimas ir yra pati didžiausia problema.

Kur dingo visi šie žmonės?

XV amžiaus Suzdalės (Rusija) me­traščiuose pasakojama apie skandalais pagarsėjusią turgaus prekiautoją Manką, kuri turgaus dieną išnyko tie­siog iš miesto aikštės, matant turgaus lankytojams.
XVII amžiaus Naugardo kronikose rašoma apie Ambrozijos vienuolyno vienuolio Kirilo dingimą bendrų pietų metu.
1854-ųjų metų liepos mėnesį Šeimos miesto (Alabamos valstija, JAV) gyventojas Orionas Viljamsonas matant žmonai, dukrai ir kaimynams pjovė pievelę šalia namo. Vyras stai­ga dingo. Daugiau niekas niekada jo nematė.
1880-ais metais Tenesio valstijoje (JAV) fermeris Deividas Langas ėjo lauku ir tiesiog žmonos akyse ištirpo ore.
1867-ais metais Paryžiaus gyven­tojas Liusjenas Busjė užėjo pasikon­sultuoti pas savo kaimyną daktarą Bonvileną. Pastarasis liepė pacientui nusirengti ir atsigulti ant kušetės, o pats porai minučių išėjo į kitą kamba­rį, kur prisėdo prie savo darbo stalo. Kai daktaras vėl įėjo į kabinetą, Busjė drabužiai gulėjo ant kušetės, tačiau jo paties niekur nebuvo matyti. Vyro taip pat nebuvo ir namuose. Apie keistą nutikimą gydytojas pranešė policijai, tačiau Liusjeno Busjė paieškos baigėsi be rezultatų.
1939-ais metais statant lagerį prie Krasnojarsko (Rusija) dingo visa kali­nių brigada ir juos saugoję sargybiniai. Darbo vietoje buvo aptiktos tik žmo­nių kepurės - lygiai tiek, kiek dingo žmonių.
1947-ais metais JAV vietinių avialinijų lėktuvas su 32 keleiviais avariniu būdu nusileido kalnuotame rajone. Gelbėtojai lėktuvą aptiko, tačiau jame nebuvo nei keleivių, nei ekipažo, šių žmonių daugiau niekas niekada nematė.

Brazilų verslininkus su žmona skri­do nuosavu nedideliu lėktuvėliu išilgai vandenyno pakrantės. Staiga lėktuvas pasidarė nebevaldomas ir nukrito į se­klumą. Lėktuvo kritimą matė dešim­tys žmonių, todėl gelbėtojai neužtruko atvykti. Kai buvo atidarytos kabinos durys, kurios buvo uždarytos iš vidaus, paaiškėjo, kad viduje nieko nėra.
1949 m. gruodžio 1 d. į autobusą, vykusį iš Olbanio į Binhemtoną (JAV), įsėdo kareivis Džeimsas Tetfordas. Jis atsisėdo į biliete nurodytą vietą ir ne­trukus užsnūdo. Autobusas važiavo be tarpinių sustojimų. Kai buvo pasiektas galutinis kelionės tikslas, kiti 14 auto­busu važiavusių keleivių labai nustebo, kai pamatė, jog Tetfordo nėra, o jo vietoje liko tik laikraštis ir kuprinė.
1997-ais metais 32-jų metų amžiaus Graikijai priklausančios Tilos salos gyventojas Joanas Kolofidis nusileido į seną šulinį, norėdamas jį išvalyti. Po pusantros valandos darbo pagalbinin­kai Kolofidį ištraukė iš šulinio, tačiau
vyras buvo labai pasikeitęs - jis buvo visas žilas ir nukaršęs. Praėjus kelioms valandoms Kolofidis mirė. Atliktas skrodimas parodė, jog jis mirė nuo senatvės.
1998-ais metais Kento mieste (Anglija) vyko mugė. Kaip ir dauge­lyje kitų mugių, šioje taip pat veikė juoko kambarys. Šiame kambaryje dingo keturi vaikai. Nors policija ir labai stengėsi, tačiau nepavyko aptikti nei vaikų, nei jų daiktų.

Visi šie paslaptingi įvykiai (o tokių ir panašių yra šimtai) iki šiol neturi jokio mokslinio paaiškinimo, tačiau jie idealiai tinka „žvaigždžių vartų“ teorijai. Spręskite patys:žmonės dingsta be pėdsakų, gana dažnai tai įvyksta kitų žmonių akyse. Jeigu kai kuriuos įvykius būtų galima paaiškinti nusikalstama veikla (vaikų dingimas mugėje), tai garbingo šeimos žmogaus „ištirpimas ore“ matant giminaičiams ar paciento, kažkodėl palikusio rūbus gydytojui, dingimas niekaip negali būti paaiškinamas kokiais nors nu­sikalstamais kėslais. Gali būti, kad būtent tuo metu konkrečioje vietoje atsivėrė įėjimas į paralelinį pasaulį, kuriame ir „prasmego“ nelaimingieji.
Ypač įdomus graiko Joano Kolofidžio atvejis. Jis buvo vienas iš nedaugelio, kuriems pavyko per „žvaigždžių vartus“ sugrįžti atgal. Per trumpą laiką jis nugyveno visą gyve­nimą. Gaila, taip ir nepavyks sužinoti, kur jis praleido paskutines savo valandas. O gal dešimtmečius?

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar