Главная » Статьи » Mistika

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Vangos pranašystės buvo melagingos?

Kategorija: Mistika» Žymos: vanga, pranašystės, Bulgarija
Apie aklą būrėją Vangą iš Bulgarijos girdėjo daugelis. Jos pranašystės spausdinamos laikraščiuose, žurnaluose, knygose, jos nuolat sklando internete. Tačiau kurios iš jų yra tikros, o kurios - tiesiog geros kopijos, šiandien pasakyti nelengva. Anot garsios būrėjos, jau 2016 metais Europos laukia karas, o vėliau - ir išnykimas. Ar yra pagrindo bijoti? Kai kurie apžvalgininkai sako, kad, deja, tai neišvengiama...

Vangos  talentas – fenomenalus. Iki šiol mįslės negali įminti nei jos artimieji, nei mokslininkai.  Kaip visiškai akla, paprasta valstietė be išsilavinimo sugebėdavo taip tiksliai numatyti ateities įvykius? Ši moteris beveik neklysdavo. Paslapties šydą kiek turėtų praskleisti filmas ,,Vanga. Regėtas ir neregėtas pasaulis”, kurį Pirmasis Baltijos kanalas rodys jau balandžio 21 d. 14 val. Pas šią moterį lankėsi daugybė žmonių - įžymybės, politikai, valstybių vadovai, turtingi verslininkai, taip pat ir niekam nežinomi paprasti žmonės. Teigiama, kad Vanga yra priėmusi apie milijoną lankytojų iš viso pasaulio.

1995 metais Vangos atstovai atvyko į Kremlių, norėdami tuometiniam Rusijos prezidentui Borisui Jelcinui perduoti itin svarbią žinią. Buvo pats rinkimų įkarštis, o apklausos nepranašavo sėkmės Jelcinui. Kremliaus spaudos atstovas Sergėjus Medvedevas paslapčia nuvyko į Bulgariją. Prezidento rinkimų kampanijos vadovai dėjo nemažai pastangų, kad apie šią išvyką niekas nesužinotų. Pirmą kartą apie tai, ką tuomet Vanga pasakė Medvedevui ir kokią paslaptį atskleidė - jau sekmadienį filme „Vanga. Regėtas ir neregėtas pasaulis" Pirmojo Baltijos kanalo eteryje. Taip pat filmo kūrėjai parodys vietas, kur Vanga gimė, augo ir gyveno bei prisimins tą lemtingą dieną, kai baisus viesulas visam gyvenimui apakino žinomą būrėją.

Vangelija Guščerova gimė 1911 metais naktį iš sausio 30 į  31. Ji buvo labai silpna, ilgą laiką niekas netikėjo, kad mergaitė išgyvens. Tik po dviejų mėnesių ją pakrikštijo Vangelijos vardu – tai reiškia „nešanti gerą žinią". Kai Vangai buvo treji metukai, mirė jos mama. Ilgą laiką ją augino kaimynės. Vėliau tėvas vedė antrą kartą. O kai Vangai sukako dvylika, ji prarado regėjimą. Vieną dieną pakilo didžiulis viesulas, kuris įsuko mergaitę, į jos akis pribyrėjo smėlio. Gydytojai patarė vaiką skubiai vežti į sostinę, tačiau tėvai neturėjo pinigų operacijai. Vanga negalėjo atmerkti akių ir matė vis prasčiau, o 1925 metais visai apako. Tačiau pranašauti ji pradėjo tik 1941 metais. Artimai ją pažinoję ir su ja bendravę žmonės teigė, kad pirmą kartą į transą moteris pasinėrė 1940 metais, vėliau visus metus beveik nemiegojo, o dar po metų ėmė pranašauti. Daugeliui tos pranašystės buvo skaudžios ir nemalonios. Akloji aiškiaregė numatė Antrojo Pasaulinio karo baigtį, ji žinojo apie JAV prezidento Džono Kennedžio (John F. Kennedy) nužudymą, o vieną dieną ji pasakė, kad Kursko gedės visas pasaulis. Tik 2000 metais paaiškėjo, kad garsioji Vanga numatė povandeninio laivo „Kursk" katastrofą.

Vanga numatė, kad 2011 metais  įvyks atominė katastrofa, kuri sunaikins daugybę gyvūnų ir užterš maistą. Teigiama, kad Vanga kalbėjo apie atominės elektrinės avariją Japonijoje. Prieš dvejus metus iš tiesų Japonijoje kovo 11-ąją įvykusi tragedija nusinešė beveik 16 000 gyvybių, o daugybė žmonių ir šiuo metu kenčia nuo sveikatos sutrikimų. Anot aklosios aiškiaregės, po kelių metų Europai lemta kariauti su musulmonų valstybe, o 2016 metais pastarajai panaudojus cheminį ginklą, šis žemynas gali visiškai ištuštėti. Ar tai tiesa? Kol kas atsakymo nėra.


Kategorija: Mistika | Patalpino: Rolando (10.06.2013) | Autoriai: DMN inf. | | Aut. teisės: http://klaipeda.diena.lt
Просмотров: 2285 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Analinis seksas penktokams...

Iliustracijos mokykliniam lytinio auk... (1223)

ufospace
Pasaulio pabaigą, mirtis bei negand...

Halio kometa – tikriausiai žinomiausia i... (1165)
ufospace
Atlanto vandenyno pietinėje dalyje ...

Atlanto vandenyno pietuose esantys va... (1579)

ufospace
Kreditą karui Hitleris gavo iš JAV?...

1939 metais startavo didžiausios pasa... (2087)

ufospace
Vaikai maugliai: užauginti žvėrių...

Ar visi mes tikrai esam vieno kraujo? K... (2267)
ufospace
Delfinai – žmonių atmaina...

Jau gilioje senovėje buvo rašoma, kad... (1881)

ufospace
Ką daryti, kad pirmieji Marso kolon...

Visai tikėtina, kad per artimiausius ... (1033)

ufospace
JAV kuriamas didelės spartos karini...

Pentagono Priešakinių gynybos tyrimų age... (813)
ufospace
Interneto naršyklės „Chrome“ ir „Fi...

Paskolinote kompiuterį draugui ar lei... (1039)

ufospace
Nieko nevalgantys sauliavalgiai: ka...

Sietle (JAV) gyvenanti moteris Navena... (1742)

Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos