Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » Aiškiaregiai, Didieji pranašai

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Kas tokia Vanga ? Šokiruojantys faktai (Video)

Kategorija: Aiškiaregiai, Didieji pranašai» Žymos: aiškiaregė Vanga, pranašystės, vanga
Apie aklą būrėją Vangą iš Bulgarijos girdėjo daugelis. Jos pranašystės spausdinamos laikraščiuose, žurnaluose, knygose, jos nuolat sklando internete. Tačiau kurios iš jų yra tikros, o kurios - tiesiog geros kopijos, šiandien pasakyti nelengva. Anot garsios būrėjos, jau 2016 metais Europos laukia karas, o vėliau - ir išnykimas. Ar yra pagrindo bijoti? Kai kurie apžvalgininkai sako, kad, deja, tai neišvengiama...

Vangos talentas – fenomenalus. Iki šiol mįslės negali įminti nei jos artimieji, nei mokslininkai. Kaip visiškai akla, paprasta valstietė be išsilavinimo sugebėdavo taip tiksliai numatyti ateities įvykius? Ši moteris beveik neklysdavo. Paslapties šydą kiek turėtų praskleisti filmas ,,Vanga. Regėtas ir neregėtas pasaulis”, kurį Pirmasis Baltijos kanalas rodys jau balandžio 21 d. 14 val. Pas šią moterį lankėsi daugybė žmonių - įžymybės, politikai, valstybių vadovai, turtingi verslininkai, taip pat ir niekam nežinomi paprasti žmonės. Teigiama, kad Vanga yra priėmusi apie milijoną lankytojų iš viso pasaulio.


1995 metais Vangos atstovai atvyko į Kremlių, norėdami tuometiniam Rusijos prezidentui Borisui Jelcinui perduoti itin svarbią žinią. Buvo pats rinkimų įkarštis, o apklausos nepranašavo sėkmės Jelcinui. Kremliaus spaudos atstovas Sergėjus Medvedevas paslapčia nuvyko į Bulgariją. Prezidento rinkimų kampanijos vadovai dėjo nemažai pastangų, kad apie šią išvyką niekas nesužinotų. Pirmą kartą apie tai, ką tuomet Vanga pasakė Medvedevui ir kokią paslaptį atskleidė - jau sekmadienį filme „Vanga. Regėtas ir neregėtas pasaulis" Pirmojo Baltijos kanalo eteryje. Taip pat filmo kūrėjai parodys vietas, kur Vanga gimė, augo ir gyveno bei prisimins tą lemtingą dieną, kai baisus viesulas visam gyvenimui apakino žinomą būrėją.


Vangelija Guščerova gimė 1911 metais naktį iš sausio 30 į 31. Ji buvo labai silpna, ilgą laiką niekas netikėjo, kad mergaitė išgyvens. Tik po dviejų mėnesių ją pakrikštijo Vangelijos vardu – tai reiškia „nešanti gerą žinią". Kai Vangai buvo treji metukai, mirė jos mama. Ilgą laiką ją augino kaimynės. Vėliau tėvas vedė antrą kartą. O kai Vangai sukako dvylika, ji prarado regėjimą. Vieną dieną pakilo didžiulis viesulas, kuris įsuko mergaitę, į jos akis pribyrėjo smėlio. Gydytojai patarė vaiką skubiai vežti į sostinę, tačiau tėvai neturėjo pinigų operacijai. Vanga negalėjo atmerkti akių ir matė vis prasčiau, o 1925 metais visai apako. Tačiau pranašauti ji pradėjo tik 1941 metais. Artimai ją pažinoję ir su ja bendravę žmonės teigė, kad pirmą kartą į transą moteris pasinėrė 1940 metais, vėliau visus metus beveik nemiegojo, o dar po metų ėmė pranašauti. Daugeliui tos pranašystės buvo skaudžios ir nemalonios. Akloji aiškiaregė numatė Antrojo Pasaulinio karo baigtį, ji žinojo apie JAV prezidento Džono Kennedžio (John F. Kennedy) nužudymą, o vieną dieną ji pasakė, kad Kursko gedės visas pasaulis. Tik 2000 metais paaiškėjo, kad garsioji Vanga numatė povandeninio laivo „Kursk" katastrofą.


Vanga numatė, kad 2011 metais įvyks atominė katastrofa, kuri sunaikins daugybę gyvūnų ir užterš maistą. Teigiama, kad Vanga kalbėjo apie atominės elektrinės avariją Japonijoje. Prieš dvejus metus iš tiesų Japonijoje kovo 11-ąją įvykusi tragedija nusinešė beveik 16 000 gyvybių, o daugybė žmonių ir šiuo metu kenčia nuo sveikatos sutrikimų. Anot aklosios aiškiaregės, po kelių metų Europai lemta kariauti su musulmonų valstybe, o 2016 metais pastarajai panaudojus cheminį ginklą, šis žemynas gali visiškai ištuštėti. Ar tai tiesa? Kol kas atsakymo nėra.

Kategorija: Aiškiaregiai, Didieji pranašai | Patalpino: Rolando (25.08.2013) | Autoriai: Admin ufospace | | Aut. teisės: http://www.ufospace.net/
Просмотров: 3524 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Ar patikima yra astrologija?...

Neatkreipiamas dėmesys, jog nesisteminia... (2288)
ufospace
Dėl potvynio Antarktidoje atsivėrė ...

Mokslininkai aptiko faktų, įrodančių, ka... (2033)
ufospace
Mokslininkai atrado „vaikštantį ryk...

Vakarų Australijos muziejaus mokslo d... (1201)

ufospace
Mobilusis telefonas egzistavo jau 1...

Atskleista paslaptis video ir nuotrau... (1275)

ufospace
Milžiniškas bokštas Mėnulyje...

Šis objektas buvo aptiktas mėnulio pavir... (1313)
ufospace
Tyrimas: mūsų galaktikoje gali būti...

Naujas JAV mokslininkų tyrimas atskleidė... (1613)
ufospace
„Galaxy S4 mini“ Lietuvoje pasirody...

Bendrovė „Samsung Electronics“ pranešė i... (1041)
ufospace
Amžiaus žudynės: imperatorius Nikol...

Liepos 17-ąją sukanka 95 metai, kai b... (3283)

ufospace
Superžiurkių pandemija: D. Britanij...

Jungtinės Karalystės (JK) kanalizacij... (1074)

ufospace
Sunkiai suvokiami Šaltojo karo proj...

Šaltasis karas buvo toks laikotarpis,... (2792)

Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos