Главная » Статьи » Medicinos naujienos

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Rokfelerių kontroliuojamos PSO, nusikaltimiai vardan pasipelnymo

Kategorija: Medicinos naujienos» Žymos: rokfeleriai, nuodai, PSO, vaistai, sveikata, medicina

Kad ir kaip slėptum tiesą, tačiau akademinis mokslas, ar bent jau jo šakos, susijusios su žmogaus sveikata, demonstruoja vis daugiau ir daugiau artėjančio neišvengiamo kracho požymių. Nuogas materializmas be menkiausių dvasingumo požymių atvedė tiek patį mokslą, tiek visą žmoniją į nepaprastai gilią sisteminę krizę. Dabar, kai visame pasaulyje žmogaus sveikata tapo rinkos objektu ir pasipelnymo šaltiniu, ši krizės sfera pasireiškė bene ryškiausiai. Nes tai viena iš aktualiausių ir jautriausių sferų. Kiekvienam iš mūsų.

Tiesiog sukrečiantys yra duomenys apie „žudikų su baltais chalatais“, globojamų Rokfelerių kontroliuojamos PSO, nusikaltimus vardan pasipelnymo. Šie duomenys – tai ne kovotojų už šviesią ateitį prielaidos ar išsigalvojimai, o faktai, išdėstyti JAV vyriausybinėje ataskaitoje apie praktiką gydyti sveikus žmones nuo vėžio, kuriuo jie neserga. Gydymas kainuoja nepigiai ir turi itin sunkių pasekmių. Neretai toks gydymas niekuo dėtiems žmonėms sukelia… vėžį.

Amerikos Nacionalinio onkologijos instituto (NCI) atskaitoje oficialiai pripažinta: milijonams žmonių nustatyta melaginga diagnozė „vėžys“, nuo kurio paskui buvo „gydoma“.

Tyrimas buvo atliktas JAV vyriausybės užsakymu ir paskelbtas Amerikos medikų asociacijos leidinio elektroniniame variante. Buvo išsiaiškinta, kad viena iš vėžio epidemijos, apie kurią dabar tiek daug kalbama, priežasčių – melagingos diagnozės. Ir kad dėl tokių melagingų diagnozių milijonai sveikų žmonių, kuriems buvo atliekama cheminė terapija, chirurginės operacijos ar rentgenoterapija buvo gydomi visiškai be reikalo.

Ataskaitoje nurodomi tiesiog šokiruojantys būdai, kaip buvo diagnozuojami „vėžiniai“ susirgimai. Pavyzdžiui, krūties vėžys neretai visiškai ne vėžys, o viso labo gerybiniai dariniai (ductal carcinoma in situ, DCIS). Nepaisant to, milijonams moterų su šiais dariniais buvo melagingai diagnozuotas vėžys ir, atitinkamai, joms buvo skirtas anaiptol ne nekenksmingas gydymas nuo to, kad greičiausiai niekad gyvenime joms nebūtų sukėlę problemų.

Tas pats ir su vyrais, kai dar nepavojingas prostatos susirgimas (high-grade prostatic intraepithelial neoplasia, HGPIN) buvo paprastai gydomas tokiu būdu, tarsi tai būtų jau vėžys.

„Amerikoje egzistuojanti onkologinė praktika reikalinga rimto reformavimo ir iniciatyvų, kad būtų baigta su melagingomis diagnozėmis ir nereikalingu ar pernelyg intensyviu gydymu neva nuo vėžio – apie tai liudija Nacionalinio onkologijos instituto paskirta darbo grupė“ – paaiškina Medscape.com publikuojamą ataskaitą – „Tačiau dar dramatiškiau skamba pasiūlymai tos pačios darbo grupės, kuri mano, kad kai kurie galimo vėžinio susirgimo rodikliai, tokie kaip DCIS ar HGPIN, apskritai turi būti išbraukti iš vėžinių susirgimų sąrašo“.

Klasikinis gydymas nuo vėžio eilinį kartą paskelbtas svarbiausia priežastimi, kuri sukelia vėžį.

Tai išties šokiruojantys prisipažinimai, turint galvoje, kad NCI finansuoja vyriausybinė agentūra, kuri aktyviai remia būtent klasikinius diagnostikos ir gydymo metodus, netgi tada, kai jie visiškai netinkami. Tačiau dar blogiau yra tai, kad milijonai žmonių buvo gydomi netinkamais nuodingais preparatais ir kenksmingu švitinimu, nors pas juos nebuvo jokios onkologijos. Užtat toks gydymas sukeldavo jau tikrą vėžį ir neretai baigdavosi mirtimi.

Pasirodo, visa „ankstyvosios diagnostikos“ koncepcija yra klaidinga pačia savo esme, dėl to, kad šiuolaikiniai diagnostikos metodai neleidžia atskirti gerybinių ląstelių nuo vėžinių. Tai reiškia, kad daugybei pacientų paskelbė melagingas onkologines diagnozes ir kad tie žmonės užsidirbo tikrą vėžį kaip tokio „gydymo“ rezultatą. Ir šis reiškinys byloja apie visišką viso modelio absurdiškumą.

„Netgi tuo atveju, kai aptinkami gerybiniai augliai, jų chirurginės izoliacijos ar gydymo chemine ar rentgeno terapija rezultatu taps, ir tai yra visuotinai žinoma, išsivystymas to auglio viduje dar galingesnių ir piktybiškesnių vėžinių ląstelių iš to nedidelio skaičiaus, kurio ten būta iki gydymo“ – paaiškina Sejeris Dži (Sayer Ji) leidiniui GreenMedInfo.com.

„Pavyzdžiui, tiktai neseniai onkologijos tyrimų centras UCLA (UCLA Jonnsson Comprehensive Cancer Center ) atrado, kad rentgeno spinduliavimo bangos ilgis, naudojamas kovai su krūties vėžiu, transformuoja tas ląsteles į kur kas pavojingesnes vėžines kamienines ląsteles, t.y. toks gydymas padaro pacientėms 30 kartų didesnę žalą“.

Kategorija: Medicinos naujienos | Patalpino: Rolando (24.12.2014) | Autoriai: Vertėjas: versijos.lt | | Aut. teisės: http://ruslekar.info
Просмотров: 744 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
DNR tyrimams ketina atkasti Mona Li...

Archeologai planuoja atkasti Lizos de... (681)

ufospace
HP pristatė kompiuterį „viskas vien...

Bendrovė HP pranešė pristačiusi „HP ENVY... (692)
ufospace
G. Azguridienė. Apie gerą aliejų vi...

Taigi, pradžioje apie juos, o po to t... (1393)

ufospace
Mėsėdžiams pasninkas būtinas...

Ar ne keistai atrodo gausiai parduotuvės... (753)
ufospace
Netoli mirštančios žvaigždės aptikt...

Astronomai mirštančios žvaigždės – balto... (491)
ufospace
Kas protingesni – religingieji ar b...

Likus daugiau nei 400 metų iki Jėzaus iš... (579)
ufospace
V. Budraitytė: karma nulemia žmogau...

Turbūt ne kartą teko girdėti frazę: &... (689)

ufospace
Mokslininkai įrodė mistišką kryžiau...

Tyrimai, atlikti Pramonės ir jūros medic... (1426)
ufospace
Kas gi yra tas auksinis milijardas?...

JAV, Georgijos valstijoj ant 6 plytų pam... (2220)
ufospace
JAV kariuomenės mokslo skyrius pris...

Gal tai ir ne visai Terminatorius, bet t... (566)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos