Главная » Статьи » Sąmokslo teorijos, Gandai

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


2013 metais į Europą iš JAV buvo pristatytas bakteriologinis ginklas - įprasti skiepai prieš gripą.

Kategorija: Sąmokslo teorijos, Gandai» Žymos: sveikata, farmacija, eugenika, medicina

2013 metais į Europą iš JAV buvo pristatytas bakteriologinis ginklas - įprasti skiepai prieš gripą, tiksliau prieš paukščių gripo rūšį, itin pavojingą žmogui. Vakcinos prieš gripą - tai atskira, savarankiška, labai stambaus masto afera.

Tačiau tai, kad šita bevertė vakcina dar ir pasirodė esanti apkrėsta pačiu pavojingiausiu mūsų dienomis bakteriologiniu ginklu, patvirtina prielaidas apie nesveiką užjūrio demokratų troškimą smarkiai praretinti Europos šalių gyventojus. Kai kuriose pasaulio šalyse žiniasklaida labai atidžiai nagrinėjo šią problemą. Pačioje demokratiškoje Amerikoje tvyro kapų tyla, kaip ir Anglijoje, kuri amžinai velkasi amerikiečių uodegoje. Ir tai nekelia nuostabos, juk ketinta viską padaryti patyliukais, atseit, niekas dėl to nekaltas, tai atseit mutacija, sukelta kažkur nukritusio meteorito ar kažkaip panašiai.

Tačiau labai stebina draugiškas, atkaklus "laisvosios" mūsų žiniasklaidos tylėjimas. Tos žiniasklaidos, kuri tiesiog užbombarduoja mus naujienomis, kai kalba eina apie demokratiškus beginklių šalių bombardavimus ar kitokias panašaus pobūdžio bendražmogiškas vertybes. Įdomu būtų sužinoti specialistų nuomonę apie tokių veiksmų klasifikaciją - kaip juos teisingiau būtų pavadinti: ar tiesiog kaip absoliutų neprofesionalumą, ar kaip talkininkavimą piktadariams ir tėvynės išdavimą?

KLAIDA AR DIVERSIJA?

Antroje 2009 metų vasario pusėje austrų kompanija, vaisto "Orta" distribiutorė, pasiuntė į Čekiją, Slovėniją ir Vokietiją partiją skiepų nuo gripo, kurią pagamino amerikiečių tarptautinė farmacijos kompanija "Bakster". Čekų farmacijos firmos "Biotest" laborantas išbandė gautus amerikietiškus skiepus ant laboratorinių šeškų. Netrukus po injekcijų gyvūnai nudvėsė.

Detaliau išanalizavus vakciną, paaiškėjo, kad joje esama gyvo, aktyvaus paukščių gripo H5N1 ir žmogiško - H3N2. atlikus detalesnius tyrimus Kanados chemijos laboratorijoje paaiškėjo, kad komponentas H5N1 yra vienas pavojingiausių biologinių agentų planetoje, užregistruotas kaip potencialus bakteriologinis ginklas. Mirtingumo koeficientas, kai jį naudoja žmonės, siekia 60%.

Kanados žurnalistai pateikė užklausą kompanijai Baxter Pharmaseutical International, Inc. Iš Dirfildo, Ilinoiso valstijoje. Kompanija paneigė savo ryšį su incidentu ir atsisakė komentuoti įvykį. Tačiau spaudžiant Europos vyriausybėms, dalyvaujančioms tarptautiniame tyrime, o taip pat PSO Anglijos filialo, kompanija visgi prisipažino, kad vakcina H5N1 buvo sukurta jos laboratorijoje ir perduota kompanijai AVIR, kad ši išsiųstų ją į Austriją.

Kompanijos "Bakster" atstovas spaudai pareiškė vis dėlto, kad vakcinos apkrėtimas virusu H5N1 jos laboratorijoje galėjo būti atsitiktinė klaida, bet ne tyčiniu veiksmu. Toks paaiškinimas nekelia pasitikėjimo nė vienai iš 18 šalių, kurios gavo šią vakciną. Kaip pareiškė danų medicinos ekspertė iš Kopenhagos Roberta Andrageti, atsitiktinumas sumaišant bioagentus H5N1 ir H3N2 kompanijos laboratorijoje neįmanomas, kadangi darbai su paukščių gripu priskiriami trečiam biologinio saugumo lygmeniui Biosafety level-3 (BSL-3).

Andrageti pareiškimą patvirtino analogiškas "Bakster" atstovo pareiškimas. Trečiojo lygio eksperimentai vykdomi izoliuotose laboratorijose, patekimas į kurias griežtai ribojamas, o darbai vykdomi esant daugiasluoksnei administracijos, mokslininkų ir apsaugos darbuotojų kontrolei. Dauguma Europos ir Kanados žiniasklaidos priemonių vienbalsiai kelia vieną ir tą patį klausimą: "Ar galėjo tai būti paprastas nusikalstamas aplaidumas?"

Į paviršių išplaukė analogiški praeities faktai, vykę tiek JAV, tiek už jos ribų. 2002 metais raupų vakcina buvo skleidžiama iš JAV karinių oro pajėgų lėktuvų, iš dviejų kilometrų aukščio virš Sent Luiso miesto Teksase. Taip pat ji buvo išpurkšta virš JAV karinio laivyno laivų grupės. Daryta tai buvo paslapčia, neinformuojant piliečių.

Tais pačiais metais kai kurie biologinių tyrimų centrai už užmokestį siūlė amerikiečiams dalyvauti eksperimentuose su raupų vakcina. Viskas baigėsi keliomis dešimtimis mirčių, kas sukėlė didelį triukšmą žiniasklaidoje.

Šį kartą Amerika atkakliai tyli. Informacija apie kompanijos "Bakster" "klaidą" nebuvo paskelbta nė viename JAV laikraštyje. Nė viena Amerikos TV kompanija netgi probėgšomis neužsiminė apie įvykį. O vyriausybė, kuri dar prieš tris savaites privalėjo uždaryti "Bakster" kol baigsis tyrimas, apsimeta, kad nieko neįvyko.

Prisiminkime, kaip laiškus su juodligės milteliais gaudavo atskiri JAV piliečiai. Tada Amerikos žiniasklaida du tokius atvejus nagrinėjo daugiau kaip metus laiko, nežiūrint į tai, kad vienas iš tų faktų nepasitvirtino.

"Baksterio" gi atveju kalba eina apie potencialią grėsmę 18 (!) Europos šalių gyventojams. Toks Amerikos valdžios inertiškumas tiktai sustiprina įtarimus dėl galimos diversijos, kurią užsakyti galėjo "pačiame viršuje".

Galbūt atsiras žmonių, kurie sakys, kad Amerikos šita žinia nepasiekė. Tačiau naujiena Ameriką pasiekė. Radijo stoties 590AM vyriausiasis redaktorius, žurnalistas Aleksas Džonsas jau daugiau kaip savaitę skambina pavojaus varpais JAV radijo eteryje, jis taip pat paėmė interviu iš radijo stoties Coast to Coast žurnalisto Džordžo Nuri. Tačiau abi stotys nekelia pasitikėjimo amerikiečių vartotojui, kadangi vyriausybė ir specialiosios tarnybos pakrikštijo jas "išprotėjusiomis skandalistėmis".

Abu žurnalistai, deja, politiškai nekorektiški ir amerikiečių tautai su jais ne pakeliui. Kaip mano dauguma amerikiečių, tiems bepročiams visur vaidenasi sąmokslo teorijos. Dar daugiau - kuriems galams jaudintis, jeigu incidentas įvyko už Amerikos ribų?

Kategorija: Sąmokslo teorijos, Gandai | Patalpino: Rolando (26.07.2014) | Autoriai: Vertėjas: Arnoldas |
Просмотров: 784 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Sukurtas pirmas žmogaus dydžio obje...

Panašu, kad ir Harrio Potterio gyveni... (1027)

ufospace
Kaune atlikta unikali čiurnos sąnar...

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (... (682)
ufospace
Concorde'o pusbroliai...

Praeitą mėnesį Jungtinė karalystė pas... (931)

ufospace
Astronomai atrado naują lig šiol ne...

“O jei tokių yra netoli Saulės?... (1141)

ufospace
Dar daugiau argumentų, jog dinozaur...

Dinozaurai buvo šiltakraujai, kaip ži... (926)

ufospace
Morkos itin sveika akims? Bet juk t...

Ko gero, daugeliui (bent jau vaikystė... (910)

ufospace
NSO Vankuveryje...

Šių metų kovo 29 dieną Vankuveryje (Kana... (1235)
ufospace
4,85 kvadrilijono metų: tiek laiko ...

Britų fizikos studentai apskaičiavo, kie... (710)
ufospace
Ar patikima yra astrologija?...

Neatkreipiamas dėmesys, jog nesisteminia... (2169)
ufospace
Hitlerio furijos: vokiečių moterys ...

Naujoje knygoje atskleidžiama, koks vaid... (3063)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos