Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » Technologijos, IT

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


HP pristatė kompiuterį „viskas viename“

Kategorija: Technologijos, IT» Žymos: HP ENVY Rove

Bendrovė HP pranešė pristačiusi „HP ENVY Rove“ – pirmąjį savo mobilųjį „viskas viename“ asmeninį kompiuterį, kuriame yra integruota baterija ir sensorinis ekranas. Šis kompiuteris gali veikti ir kaip stacionarus (stalinis), ir kaip nešiojamasis.

Be to, HP pranešė taip pat pristačiusi naujus vartotojiškus nešiojamuosius bei „viskas viename“ kompiuterius ir spausdintuvus. Šių įrenginių funkcionalumas suteikia žmonėms daugiau lankstumo galimybių naudojantis bei dalinantis skaitmenine informacija, sakoma HP pranešime. Skelbiama, kad novatoriško „HP ENVY Rove“ konstrukcija leidžia juo naudotis pastačius arba paguldžius ant stalo – pastaroji padėtis ypač tinka žaidžiant stalo tipo žaidimus. Atitinkamai pritaikyta ir kompiuterio sąsaja, naudojanti daugiataškio lietimo atpažinimo technologiją, leidžiančią keliems vartotojams vienu metu liečiant ekraną žaisti žaidimus ir valdyti kitas programas.

„HP ENVY Rove“ (nuotr. Gamintojo)

„HP ENVY Rove“ (nuotr. Gamintojo)

Gamintojų teigimu, be bendrų žaidimų, 50,8 cm įstrižainės (20 colių) 1600x1200 taškų raiškos „HP ENVY Rove“ ekrane patogu bendrai, šeimos ar draugų ratelyje žiūrėti nuotraukas, filmus ar kitus vaizdus. Naudojama IPS LED ekrano matrica užtikrina, kad vartotojai kokybišką, neiškraipytą vaizdą matys ir žiūrėdami iš gana nuožulnaus kampo. Integruota „Beats Audio“ garso sistema perteiks švarų ir aiškų garsą.

Ketvirtosios kartos „Intel Core“ procesorius, „Intel HD“ grafikos posistemė ir iki 10 lietimo taškų atpažįstanti ekrano sąsajos technologija „HP ENVY Rove“ kompiuteriui suteikia pakankamai galios, reikalingos darbams atlikti, užtikrina paprastą ir natūralų valdymą lietimo būdu bei sukuria įtraukiančią atmosferą pramogaujant, sakoma pranešime.

Pranešama, kad patogią, ekrano lietimu grįstą valdymo sąsają, panaudojant „Windows 8“ galimybes, HP integravo į naujuosius „viskas viename“ stalinius kompiuterius bei galingus vartotojiškus nešiojamuosius kompiuterius su lietimui jautriais ekranais. Ši jutiklinio valdymo sąsaja kainos atžvilgiu dar niekada nebuvo tokia prieinama vartotojams, tvirtina HP atstovai.

HP tikisi, kad naujasis „HP Pavilion 23 TouchSmart All-in-One PC“ patrauks vartotojus, besiorientuojančius į gaminio suteikiamą vertę ir naudą. Šiame kompiuteryje įmontuotas 58,42 cm (23 colių) įstrižainės raiškusis (HD) ekranas su IPS matrica, užtikrinančia galimybę matyti kokybišką vaizdą nuožulniais kampais. Jame bus patogu naršyti interneto svetaines, peržiūrėti filmus bei klipus.

Nešiojamasis „HP Pavilion 11 TouchSmart Notebook“ kompiuteris su „Windows 8“ sistema ir 29,46 cm (11,6 colio) įstrižainės iki 10 prisilietimo taškų atpažįstančiu jutikliniu ekranu yra patraukliausias savo kaina HP nešiojamasis kompiuteris su lietimui jautriu ekranu, sakoma pranešime.

„HP ENVY Rove“ (nuotr. Gamintojo)

„HP ENVY Rove“ (nuotr. Gamintojo)

„HP Pavilion 14 TouchSmart Sleekbook“ nešiojamasis kompiuteris su jutikliniu ekranu išsiskiria savo gera kaina ir yra puikus pagalbininkas dirbant bei kompanionas pramogaujant. Sklandų filmų atkūrimą bei žaidimų veikimą užtikrina AMD A serijos procesoriai.

Ieškantiems patogių spausdinimo namuose ir kelionėje sprendimų, HP pasiūlė naują, elegantišką ir kompaktišką „HP ENVY 4500e-All-in-One“ spausdintuvą. Jis puikiai spausdina spalvotas nuotraukas ir dokumentus profesionalia kokybe, o naudodamiesi įdiegtomis HP belaidžio tiesioginio ir „HP ePrint“ spausdinimo technologijomis, šeimos nariai galės norimas nuotraukas, bilietus, elektroninius laiškus ir visa kita išspausdinti praktiškai iš bet kur. „iPad“, „iPhone“ ir „iPod touch“ turėtojai galės spausdinti naudodamiesi „AirPrint“ technologija.

Greta šių gaminių, HP skelbia pristačiusi ir daugiau „TouchSmart PC“ tipo asmeninių bei stilingų, patikimų nešiojamųjų kompiuterių kasdieniam naudojimui už prieinamą kainą.

Pranešama, kad „HP ENVY Rove“ Lietuvos parduotuvėse pasirodys birželio pabaigoje ir kainuos nuo 3 450 litų. „HP Pavilion 23 TouchSmart All-in-One PC“ Lietuvoje pasirodys birželio 15 dieną, jo kaina prasidės nuo 2760 litų. „HP Pavilion 11 TouchSmart Notebook“ mūsų šalyje pasirodys nuo antrosios birželio pusės ir kainuos nuo 1378 litų.

„HP Pavilion 14 TouchSmart Sleekbook“ kompiuteriais Lietuvos parduotuvėse jau prekiaujama ir jų kaina prasideda nuo 1723 litų. „HP ENVY 4500 e-All-in-One“ Europos, Afrikos ir Artimųjų Rytų regiono parduotuvėse pasirodys nuo rugsėjo 1 dienos, o kaina prasidės nuo 307 litų, sakoma pranešime.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Technologijos, IT | Patalpino: Rolando (03.06.2013) | Autoriai: balsas.lt | | Aut. teisės: http://balasa.lt
Просмотров: 1058 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
7 mįslingą istoriją slepiantys liki...

Pasaulyje egzistuoja šimtai paslaptin... (1702)

ufospace
CŽV patvirtino: mitais apipinta „Ar...

Praėjus daugiau nei 60 metų, per kuri... (991)

ufospace
„Galaxy S4 mini“ Lietuvoje pasirody...

Bendrovė „Samsung Electronics“ pranešė i... (996)
ufospace
Įspūdingi vaizdai iš Luizianos: upė...

Didžiulis upės sūkurys tarsi smegduobė r... (1405)
ufospace
Mokslas Naujausios technologijas pa...

Mokslininkai nori padėti ieškoti masinių... (1146)
ufospace
Fizikų išgalvotas geometrinis objek...

Fizikai sugalvojo deimantą primenantį ge... (1057)
ufospace
Kol kas žmonijos svajonė kolonizuot...

Rugpjūčio 6 d. suėjo lygiai metai, ka... (1603)

ufospace
Meksikos raganos...

Giliai tikinčioje katalikiškojoje Mek... (1112)

ufospace
Sunkiai suvokiami Šaltojo karo proj...

Šaltasis karas buvo toks laikotarpis,... (2714)

ufospace
6 paslaptingi reiškiniai susiję su ...

Vienas įspūdingiausių, tačiau ir baisiau... (1476)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos