Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » Burtai, Magija

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


„Celibato karūną“ užsidedame patys?

Kategorija: Burtai, Magija»

Tikriausiai visiems teko sutikti tokių moterų, kurioms nesiseka užmegzti ilgalaikių, sėkmingų santykių. Būrėjai, ateities pranašautojai teigia, kad tokios moterys turi karminį prakeiksmą – celibato karūną. Sunku, bet įmanoma šio atributo atsikratyti.

„Celibato karūna“ – nėra nauja sąvoka. Jau labai seniai žmonės pastebi, kad nelaimingų moterų likimas perduodamas iš kartos į kartą. „Celibato karūną“ retai dėvi tik vienas asmuo, dažnai ji priklauso net kelioms giminės šeimoms.

Dėl tam tikrų aplinkybių moteris, nešiojanti „Celibato karūną“, negali sukurti šeimos. Net jei tokiai merginai pavyksta ištekėti, paprastai jos santuoka trunka neilgai ir būna nelaiminga. Liaudyje buvo manoma, kad šią nelaimę giminės moterims užtraukė juodąją magiją praktikuojančios raganos. Kita vertus, kaltinti dėlto piktąsias jėgas yra lengviausia. Kur kas sunkiau suprasti savo klaidas ir trūkumus, kurie lėmė vienatvę, todėl visų pirma reikėtų pabandyti suprasti save, analizuoti savo elgesį ir klaidas.

Psichologų nuomone „Celibato karūna“ – tai izoliuoto žmogaus būsena, kai trūksta teigiamos energijos, todėl ne tik vyrai, bet ir moterys jų nepastebi. Tokios moterys yra neaktyvios, neatviros gyvenimo džiaugsmams. Visos jos atrodo pilkos ir nuobodžios. Kaip gali tokia moteris įsimylėti ir sukurti harmoningus santykius, jei joje neliepsnoja vidinė energija, jei ji nespinduliuoja vidine šviesa?

Nesvarbu, kokios priežastys slypi po „Celibato karūna“ (burtai, prakeiksmas, tėvų auklėjimo klaidos ar asmenybės tipas), moteris yra pajėgi tą pakeisti. Reikia pasistengti atrasti problemos šaknis, atsikratyti visko, kas sukelia vidinę įtampą ir neigiamas emocijas. Vienoms moterims gali palengvėti pakeitus nemėgstamą darbą, gyvenamąją vietą, kitoms – išsilaisvinus nuo slegiančios artimųjų įtakos. Visų svarbiausia yra nebijoti keisti savo gyvenimo.

Kartais vidinių jėgų neužtenka. Tada gali padėti žmogus, kuriuo pasitikima. Tai gali būti kunigas, būrėjas, psichologas, žmogus, kuriam galima atsiverti, kuris išklausytų. Tačiau likimas priklauso tik nuo jūsų pačių. Stebuklas neateis, jei nebūsite pasiruošusios keistis.

Svarbu pažvelgti į save kito žmogaus akimis. Ar jam patiktų pilka ir nuobodi moteris, nuolat besiskundžianti likimu? Kiekvienas žmogus turi talentų ir gerų savybių, kurias dažnai, bet be reikalo užmiršta. Kas gali vertinti žmogų, jei jis pats savęs nevertina?

Geras ekstrasensas ar būrėjas nuims „Celibato karūnos“ prakeiksmą ir jūs ištekėsite, tačiau jei nesuprasite tikrosios savo problemos, tokia santuoka bus nelaiminga ir pasmerkta žlugti. Prisiminkite, kad „Celibato karūną“ geriausiai panaikina optimizmas, pozityvus požiūris ir tikėjimas gerais dalykais.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Burtai, Magija | Patalpino: Rolando (05.11.2013) | Autoriai: Šaltinis: Būrėja |
Просмотров: 828 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Vasaros filmas „Valdžios žiedas“...

Kadangi vasarą ilgus tekstus rašyti laba... (1826)
ufospace
Iš tiesų yra 14, o ne 10 Dievo įsak...

Mozė, šėlstant perkūnijai, besileidžiant... (1142)
ufospace
Po Grenlandijos ledu atrastas 750 k...

Mokslininkai po Grenlandijos salą dengia... (1398)
ufospace
Aiškiaregė Vanga apie Siriją ir che...

Pildosi Vangos pranašystė – garsi bulgar... (1749)
ufospace
Saugokitės: pamišusios skruzdės puo...

Dezinfekcijos tarnybos darbuotojas Mike’... (853)
ufospace
Apie lavonieną ant stalų ir skrandž...

Šio straipsnio pavadinimas – vienas „sti... (1190)
ufospace
Marsaeigis „Curiosity“ leidžiasi į ...

Marsą tiriantis NASA marsaeigis &bdqu... (948)

ufospace
Neišspręstas Karaliaučiaus galvosūk...

Prieš 68 me­tus, 1945-ųjų rugp­jū­čio 2 ... (3685)
ufospace
Priešistoriniai žmonijos ginklai...

Yra archeologinių radinių, kurie liud... (1404)

Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos