Главная » Статьи » Burtai, Magija

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


„Celibato karūną“ užsidedame patys?

Kategorija: Burtai, Magija»

Tikriausiai visiems teko sutikti tokių moterų, kurioms nesiseka užmegzti ilgalaikių, sėkmingų santykių. Būrėjai, ateities pranašautojai teigia, kad tokios moterys turi karminį prakeiksmą – celibato karūną. Sunku, bet įmanoma šio atributo atsikratyti.

„Celibato karūna“ – nėra nauja sąvoka. Jau labai seniai žmonės pastebi, kad nelaimingų moterų likimas perduodamas iš kartos į kartą. „Celibato karūną“ retai dėvi tik vienas asmuo, dažnai ji priklauso net kelioms giminės šeimoms.

Dėl tam tikrų aplinkybių moteris, nešiojanti „Celibato karūną“, negali sukurti šeimos. Net jei tokiai merginai pavyksta ištekėti, paprastai jos santuoka trunka neilgai ir būna nelaiminga. Liaudyje buvo manoma, kad šią nelaimę giminės moterims užtraukė juodąją magiją praktikuojančios raganos. Kita vertus, kaltinti dėlto piktąsias jėgas yra lengviausia. Kur kas sunkiau suprasti savo klaidas ir trūkumus, kurie lėmė vienatvę, todėl visų pirma reikėtų pabandyti suprasti save, analizuoti savo elgesį ir klaidas.

Psichologų nuomone „Celibato karūna“ – tai izoliuoto žmogaus būsena, kai trūksta teigiamos energijos, todėl ne tik vyrai, bet ir moterys jų nepastebi. Tokios moterys yra neaktyvios, neatviros gyvenimo džiaugsmams. Visos jos atrodo pilkos ir nuobodžios. Kaip gali tokia moteris įsimylėti ir sukurti harmoningus santykius, jei joje neliepsnoja vidinė energija, jei ji nespinduliuoja vidine šviesa?

Nesvarbu, kokios priežastys slypi po „Celibato karūna“ (burtai, prakeiksmas, tėvų auklėjimo klaidos ar asmenybės tipas), moteris yra pajėgi tą pakeisti. Reikia pasistengti atrasti problemos šaknis, atsikratyti visko, kas sukelia vidinę įtampą ir neigiamas emocijas. Vienoms moterims gali palengvėti pakeitus nemėgstamą darbą, gyvenamąją vietą, kitoms – išsilaisvinus nuo slegiančios artimųjų įtakos. Visų svarbiausia yra nebijoti keisti savo gyvenimo.

Kartais vidinių jėgų neužtenka. Tada gali padėti žmogus, kuriuo pasitikima. Tai gali būti kunigas, būrėjas, psichologas, žmogus, kuriam galima atsiverti, kuris išklausytų. Tačiau likimas priklauso tik nuo jūsų pačių. Stebuklas neateis, jei nebūsite pasiruošusios keistis.

Svarbu pažvelgti į save kito žmogaus akimis. Ar jam patiktų pilka ir nuobodi moteris, nuolat besiskundžianti likimu? Kiekvienas žmogus turi talentų ir gerų savybių, kurias dažnai, bet be reikalo užmiršta. Kas gali vertinti žmogų, jei jis pats savęs nevertina?

Geras ekstrasensas ar būrėjas nuims „Celibato karūnos“ prakeiksmą ir jūs ištekėsite, tačiau jei nesuprasite tikrosios savo problemos, tokia santuoka bus nelaiminga ir pasmerkta žlugti. Prisiminkite, kad „Celibato karūną“ geriausiai panaikina optimizmas, pozityvus požiūris ir tikėjimas gerais dalykais.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Burtai, Magija | Patalpino: Rolando (05.11.2013) | Autoriai: Šaltinis: Būrėja |
Просмотров: 627 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
4 priežastys, kodėl mes neturėtume ...

Kaip be­pa­žvelg­tu­me, mums ne­su­vo­ki... (704)
ufospace
Vandens filtrai - opijus liaudžiai?...

Vandentiekininkai įspėja, kad uostami... (1553)

ufospace
Ryžiai, kuriuos perkame - su pestic...

Kalbant maisto saugos tema, daugiausi... (1354)

ufospace
Ateiviai gali sunaikinti žmoniją, s...

Neseniai Anglijoje leidžiamame laikrašty... (1647)
ufospace
Padegėjai iš kito pasaulio...

2004-ųjų m. sausio mėnesi Italijos vi... (791)

ufospace
Nežemiškų civilizacijų perspektyvos...

Paskutiniai gyvybės pėdsakai Žemėje b... (1323)

ufospace
Pasakojimai apie dvasias ir polterg...

Parapsichologai ir magai visada sakė,... (1196)

ufospace
JAV Karinės oro pajėgos virš Š. Kar...

Iš Seimūro Džonsono karinių oro pajėgų b... (1267)
ufospace
Ką daryti, kad pirmieji Marso kolon...

Visai tikėtina, kad per artimiausius ... (879)

ufospace
Finikiečių mįslė Brazilijoje...

Netoli Rio de Žaneiro Brazilijoje yra ga... (1499)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos