Главная » Статьи » Paslaptys suaugusiems

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Kodėl kartais sutuoktiniai gyvena be sekso?

Kategorija: Paslaptys suaugusiems»
Keista, tačiau kai kurios poros apsisprendžia gyventi be sekso. Vieni iš jų tvirtina, kad neturi nei laiko, nei energijos seksui. Kiti kaltina darbą, kad meilei laiko beveik nebelieka. Tačiau psichologai įspėja, kad meilės guolio nederėtų apleisti, nes gali nukentėti tarpusavio santykiai.

Santuokinis seksas neretai skiriasi nuo nesantuokinio. Neretai intymūs ikivedybiniai santykiai yra tarsi būdas patraukti ir sužavėti kitą asmenį. Psichologai tvirtina, kad seksu naudojamasi, norint išvengti tikro intymumo. Tikrasis intymumas – tai emocinis artumas, ne vien tik fizinis ryšys. Noras mylėtis nebėra toks stiprus kaip santykių pradžioje. Atgaivinti jausmus ir seksualumą reikia daug didesnių pastangų.

Kas yra santuoka be sekso? Jeigu vienas nori mylėtis kas naktį, o kitam užtenka trijų kartų per savaitę – tai nėra santuoka be sekso. Galima sakyti, kad santuoka yra be sekso, jei vienas iš partnerių nori mylėtis kas naktį ar tris kartus per savaitę, o kitas – tik kartą per mėnesį. Kita vertus, partneris, kuriam normalu mylėtis kartą per mėnesį su tuo nesutiks. Jis yra įsitikinęs, kad tiek mylėtis visiškai pakanka.

Didžiausių problemų kyla, kai sutuoktiniai labai skirtingai įsivaizduoja, koks turėtų būti jų intymus gyvenimas. Taigi santuoka be sekso nėra tokia, kai iš viso atsisakoma intymių santykių. Tai tokia santuoka, kurią sudarė labai skirtingų temperamentų žmonės.

Priežasčių, kodėl santuokoje trūksta fizinio artimumo yra ne viena. Šiuolaikinės poros dažnai susiduria su problema, kad nemoka tinkamai planuoti laiko, neskiria dėmesio malonumams. Jie net neįsivaizduoja, kad galėtų rasti laisvo laiko, kai laukia tiek daug nepabaigtų darbų, kai reikia pasirūpinti šeima ir namais. Jiems būtinai reikia poilsio.

Sutuoktiniai retai kalbasi apie seksą ir savo poreikius, todėl ilgainiui gali kilti nesutarimų. Partneriai turėtų aptarti, kas jiems patinka jų seksualiniame gyvenime, o kas ne.

Kita priežastis, kodėl vienas ar abu partneriai nebenori sekso, gali būti depresija. Sutuoktinis gali būti nusiminęs dėl įvairių priežasčių. Tai sunkus periodas partnerio gyvenime, tačiau jį lengviau iškęsti, jei palaiko ir supranta mylimasis. Jeigu tai ne tiesiog užsitęsusi slogi nuotaika, o depresija, reikia nedelsiant kreiptis į gydytojus ir pradėti gydymą. Negydoma depresija gali turėti labai skaudžių pasekmių.

Kartais žmonės ima vengti seksualinių santykių, jei vaikystėje teko patirti prievartą. Tai labai didelė emocinė trauma, kuri turi pasekmių net ir suaugusiesiems. Neretai tokio asmens sutuoktiniui nelieka kitos išeities, tik arba susitaikyti su tuo, arba skirtis.

Įsimylėję žmonės santykių pradžioje nemato vienas kito trūkumų. Be to, tada jie labiau rūpinasi savimi. Ilgą laiką kartu gyvenantys žmonės kartais praranda susidomėjimą vienas kitu. Jie net nebeatrodo vienas kitam patrauklūs ir geidžiami. Tačiau įdėjus šiek tiek pastangų, aistros kibirkštėlė vėl gali įsižiebti.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Paslaptys suaugusiems | Patalpino: Rolando (09.12.2013) | Autoriai: Šaltinis: žurnalas Būrėja |
Просмотров: 494 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Mokslas Naujausios technologijas pa...

Mokslininkai nori padėti ieškoti masinių... (1110)
ufospace
Žiauriausi kankinimo būdai...

Fizinis kankinimas simbolizuoja žmoga... (4868)

ufospace
Grafas Kaliostro: pranašas ar apgav...

Kaip vėjas iš pietų, kaip akinanti vi... (930)

ufospace
Aptiktas senovinis majų miestas su ...

Ištisas majų miestas, kuriame pilna p... (1352)

ufospace
Deividas Koperfildas – stebukladary...

Paprastai žmonės nemėgsta būti apgaudinė... (1702)
ufospace
Astronomai atsitiktinai pamatė tik ...

Kosminio palydovo "Hubble" nuotraukose a... (1134)
ufospace
Patomskio krateris - mistikos ir ra...

Mes dažnai negalime paaiškinti įvykių... (1625)

ufospace
JAV kariuomenės mokslo skyrius pris...

Gal tai ir ne visai Terminatorius, bet t... (836)
ufospace
Tiesa apie video kuriame “Angelas i...

Internete galima rasti daugybe vaizdo... (1935)

ufospace
Saulėje sprogimų serija tęsiasi: pr...

Šįryt (trečiadienį, gegužės 15 d. ryt... (973)

Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos