Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » Paslaptys suaugusiems

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Kodėl kartais sutuoktiniai gyvena be sekso?

Kategorija: Paslaptys suaugusiems»
Keista, tačiau kai kurios poros apsisprendžia gyventi be sekso. Vieni iš jų tvirtina, kad neturi nei laiko, nei energijos seksui. Kiti kaltina darbą, kad meilei laiko beveik nebelieka. Tačiau psichologai įspėja, kad meilės guolio nederėtų apleisti, nes gali nukentėti tarpusavio santykiai.

Santuokinis seksas neretai skiriasi nuo nesantuokinio. Neretai intymūs ikivedybiniai santykiai yra tarsi būdas patraukti ir sužavėti kitą asmenį. Psichologai tvirtina, kad seksu naudojamasi, norint išvengti tikro intymumo. Tikrasis intymumas – tai emocinis artumas, ne vien tik fizinis ryšys. Noras mylėtis nebėra toks stiprus kaip santykių pradžioje. Atgaivinti jausmus ir seksualumą reikia daug didesnių pastangų.

Kas yra santuoka be sekso? Jeigu vienas nori mylėtis kas naktį, o kitam užtenka trijų kartų per savaitę – tai nėra santuoka be sekso. Galima sakyti, kad santuoka yra be sekso, jei vienas iš partnerių nori mylėtis kas naktį ar tris kartus per savaitę, o kitas – tik kartą per mėnesį. Kita vertus, partneris, kuriam normalu mylėtis kartą per mėnesį su tuo nesutiks. Jis yra įsitikinęs, kad tiek mylėtis visiškai pakanka.

Didžiausių problemų kyla, kai sutuoktiniai labai skirtingai įsivaizduoja, koks turėtų būti jų intymus gyvenimas. Taigi santuoka be sekso nėra tokia, kai iš viso atsisakoma intymių santykių. Tai tokia santuoka, kurią sudarė labai skirtingų temperamentų žmonės.

Priežasčių, kodėl santuokoje trūksta fizinio artimumo yra ne viena. Šiuolaikinės poros dažnai susiduria su problema, kad nemoka tinkamai planuoti laiko, neskiria dėmesio malonumams. Jie net neįsivaizduoja, kad galėtų rasti laisvo laiko, kai laukia tiek daug nepabaigtų darbų, kai reikia pasirūpinti šeima ir namais. Jiems būtinai reikia poilsio.

Sutuoktiniai retai kalbasi apie seksą ir savo poreikius, todėl ilgainiui gali kilti nesutarimų. Partneriai turėtų aptarti, kas jiems patinka jų seksualiniame gyvenime, o kas ne.

Kita priežastis, kodėl vienas ar abu partneriai nebenori sekso, gali būti depresija. Sutuoktinis gali būti nusiminęs dėl įvairių priežasčių. Tai sunkus periodas partnerio gyvenime, tačiau jį lengviau iškęsti, jei palaiko ir supranta mylimasis. Jeigu tai ne tiesiog užsitęsusi slogi nuotaika, o depresija, reikia nedelsiant kreiptis į gydytojus ir pradėti gydymą. Negydoma depresija gali turėti labai skaudžių pasekmių.

Kartais žmonės ima vengti seksualinių santykių, jei vaikystėje teko patirti prievartą. Tai labai didelė emocinė trauma, kuri turi pasekmių net ir suaugusiesiems. Neretai tokio asmens sutuoktiniui nelieka kitos išeities, tik arba susitaikyti su tuo, arba skirtis.

Įsimylėję žmonės santykių pradžioje nemato vienas kito trūkumų. Be to, tada jie labiau rūpinasi savimi. Ilgą laiką kartu gyvenantys žmonės kartais praranda susidomėjimą vienas kitu. Jie net nebeatrodo vienas kitam patrauklūs ir geidžiami. Tačiau įdėjus šiek tiek pastangų, aistros kibirkštėlė vėl gali įsižiebti.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Paslaptys suaugusiems | Patalpino: Rolando (09.12.2013) | Autoriai: Šaltinis: žurnalas Būrėja |
Просмотров: 523 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Planetos netyli: kosminiai Žemės ka...

Nors kosmose yra visiškas vakuumas, t... (1082)

ufospace
Astrachanės žvejai nufilmavo nenust...

Keistą objektą (NSO) pamatė Astrachanės ... (1177)
ufospace
Svajonių darbas - "lovonautika...

Esate žmogus, kuris dienas su pasimėgavi... (820)
ufospace
Išskirtinis fotoreportažas: užfiksu...

Per 130 kilogramų sveriantis jaguaras iš... (1394)
ufospace
Peržengus Rošė ribą: kaip atrodytų ...

Mėnulis nuo Žemės nutolęs vidutiniškai 3... (1181)
ufospace
NSO hipotezės...

1) Tiesiog neigiančius be jokių įrody... (1628)

ufospace
Kaip laivą pavadinsite......

...taip jis ir plauks – teigia sena gera... (974)
ufospace
Astronomai atrado naują lig šiol ne...

“O jei tokių yra netoli Saulės?... (1195)

ufospace
Danguje sprogęs perseidas paskleidė...

Prasidėjus perseidų sezonui fotomeninink... (1015)
ufospace
Tiesa apie video kuriame “Angelas i...

Internete galima rasti daugybe vaizdo... (2041)

Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos