Главная » Статьи » Paslaptys suaugusiems

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Keisčiausios vietos, kuriose žmonės mylėjosi

Kategorija: Paslaptys suaugusiems»
Kas naktį mylėtis lovoje gali būti nuobodu. Naujų vėjų į sekso rutiną įpūs vietos pakeitimas. Dauguma žmonių tokiu atveju tiesiog susirandą nuošalią vietelę, kurioje gali mėgautis vienu kitu. Tačiau kiti – be ekstremalių pojūčių tiesiog negali gyventi. Adrenalino trūkumas juos verčia pasirinkti pačias keisčiausias, neįprasčiausias vietas. Kas galėtų pagalvoti, kad mylėtis galima bažnyčiose, teismo rūmuose ar keliamuosiuose kranuose?

Australijos didmiestyje Sidnėjuje viena porelė karštam pasimatymui pasirinko labai neįprastą vietą – užsiropštė ant istorinio miesto laikrodžio bokšto viršūnės. Porelė mylėjosi nesidrovėdama, kad juos stebi minios vietinio prekybos centro lankytojų.

Pasirodo, kad net prie Anglijos karalienės rūmų įmanoma užklupti besimylinčius žmones. 2009 metų balandį turistai tiesiog norėjo pasimėgauti tykia angliška popiete, tačiau Vindzoro pilies pievelėje pamatė nusirenginėjančią porelę. Kalbama, kad tuo metu pilyje buvo ir pati karalienė…

Kelių policija kartą sustabdė ekstremalių pojūčių ištroškusį norvegą su drauge, kurie lėkė 133 kilometrų per valandą greičiu ir tuo pačiu metu mylėjosi. Verta paminėti, kad toje greitkelio atkarpoje buvo galima važiuoti tik 100 kilometrų per valandą greičiu. Pareigūnai įtartiną, ne tiesiai keliu važiuojantį automobilį sustabdė ir išvydo, kad beprotišku greičiu lekiančioje mašinoje mylėjosi vairuotojas vyras ir ant jo kelių sėdinti moteris.

D. Britanijoje per vietinę televiziją buvo parodytas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuoti 29-erių metų merginos ir 17-os metų vaikino nepadorūs veiksmai tramvajų stotelėje. Tramvajaus operatorius ne kartą įspėjo jaunuolius, tačiau šie nesiliovė begėdiškai elgtis. Naktį ši porelė praleido areštinėje.

2008 metais kita britų porelė nusprendė pasimėgauti 40 minučių oraliniu seksu stiklinėje telefono būdelėje. Be abejo, juos apžiūrėti galėjo kiekvienas praeivis, kurių šioje miesto dalyje niekada nestinga.

Teisėjui Donaldui Tompsonui iš Jungtinių Amerikos Valstijų teko pasėdėti kalėjime už tai, kad teismo posėdžio metu, kuriam pats ir vadovavo, jis naudojo varpos pompą. Sekso žaisliuku teisėjas naudojosi nuobodžių ar seksualių bylų metu. Vyras buvo nuteistas 4 metams ir neteko licenzijos dirbti teisėtvarkos institucijose.

Viename Italijos didmiestyje porelė nusprendė pasimylėti išpažinčių būdelėje tuo metu, kai bažnyčioje rytinių pamaldų metu dalinama Komunija. Susirinkusieji išgirdę keistus atodūsius ir aimanas, nedelsiant iškvietė policiją. Paaiškėjo, kad besimylėjusi porelė buvo neblaivi.

Viena olandų porelė tikriausiai norėjo nepamirštamų potyrių, jei nusprendė pasimylėti policijos automobilyje. Tai tikrai nebuvo senas, aptriušęs policijos automobilis. Šiame automobilyje taip pat važiavo ir policijos pareigūnai.

Floridoje pašėlusi porelė nusprendė paįvairinti rutiną meilės žaidimais keliamajame krane. Po to jie atsipirko tik keliais įspėjimais, nes kranas buvo vaikino tėvo privati nuosavybė. Juos tik įspėjo kitą kartą elgtis santūriau.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Paslaptys suaugusiems | Patalpino: Rolando (20.01.2014) | Autoriai: Šaltinis: priekavos.lt |
Просмотров: 545 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Archeologai su georadaru tyrinėja m...

Meksikiečių ir prancūzų archeologai su g... (1746)
ufospace
Rugpjūčio danguje galėsime matyti b...

Artėjant rudeniui vis dažniau keliame... (1095)

ufospace
Lietuvos mokslininkai, veterinarai ...

Lietuvos sveikatos mokslų universitet... (841)

ufospace
55 tonų akmuo atlėkė į namo miegamą...

Viskonsino valstijoje (JAV) stovi uni... (600)

ufospace
Nufilmuotas itin retas besisukantį ...

Fotografui ir audrų medžiotojui Maikui O... (681)
ufospace
Nauji duomenys rodo: juodosios skyl...

Visai gali būti, kad juodosios skylės... (1582)

ufospace
Kas tai? Nepaaiškinamas Amazonėje r...

Peru Amazonijoje atrasta keista gyva org... (739)
ufospace
Mokslininkai Atlanto vandenyno dugn...

Mokslininkai mėgina išsiaiškinti, iš kur... (621)
ufospace
Kaip parduotuvės sūrių lentynoje ra...

Kalbant apie dar vieną pieno produktų gr... (797)
ufospace
“Apollo” misijos paslaptis...

Dar 1960-ais metais Brukingso institu... (3125)

Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos