Главная » Статьи » Paranormalūs reiškiniai

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Poltergeistas Kaukaze

Kategorija: Paranormalūs reiškiniai»
Anomalijos, fenomenai, paranormalūs reiškiniai pastaruoju metu tapo kone įprastu dalyku. Tačiau įvykiai netoli Gorio miesto Gruzijoje stebina net visko mačiusius tyrėjus. Čia ant sienų atsirandantys nežemiškų būtybių atvaizdai gąsdina ir suaugusiuosius, ir vaikus. Vietiniai tiki, kad namuose vaidenasi jaunos moters vaiduoklis.

Su poltergeistu pirmą kartą, prieš 15 metų susidūrė Okropiridzės šeima. Tą kartą kažkas nematomas nukirpo jų vaiko plaukų sruogą. Po metų kažkas atnešė tą sruogą berniuko motinai Nato ir ji išgirdo balsą: „Ar atsimeni šiuos plaukus?“.

Po kelių mėnesių Nato vyras į namus parnešė ikoną, kurią gavo dovanų. Matyt, šventojo paveikslas vaiduokliui nepatiko. Netrukus vieno kambario kampuose pradėjo rodytis keisti kapų kryžių siluetai. Kitą kartą pasirodė atvaizdas, primenantis Gruzijos vėliavą su penkiais kryžiais. Šiuos vaizdus nufilmavo ir parodė vietinė televizija.

Šeimos galva Merabas Okropiridzė pasakojo pats savo akimis matęs jaunos moters vaiduoklį. Ji paplekšnojo vyrui per petį ir dingo erdvėje.

Tačiau visa tai tik nekalti dvasių pokštai. Kartą vaiduoklis parodė savo velnišką prigimtį ir pasikėsino nužudyti Merabo vaikaitį. Nato norėjo eiti į miegamąjį, tačiau negalėjo atidaryti durų, kurios buvo užrakintos iš vidaus. „Užmigau svetainėje. Naktį pabudau ir pamačiau savo vaiką, lipantį sienomis. „Laša, Laša, kur eini?“ – paklausiau. Jis atsakė: „Žiurkės mane kviečia ant stogo“. Baisu net pagalvoti, kas būtų nutikę, jei nebūčiau prabudusi“, – pasakojo berniuko motina.

Dar po kelių nemalonių incidentų šeima buvo priversta persikelti pas gimines. Televizijos reporteriai, atvykę filmuoti istoriją apie poltergeistą, atvežė mediumą Iraklį Šoniją. Jis sakė, kad dvasia nėra pavojinga žmonėms, o kryžiai, atsiradę ant sienų, skleidė gerą energiją. Tačiau namų savininkai neskubėjo grįžti namo, bent jau tol, kol jie nebus pašventinti.

Įdomu, kad 1879 metai Goryje gimė Jozifas Stalinas (tuomet Džiugašvilis) ir jo namuose mieste dabar veikia muziejus. Ar poltergeistas Okropiridzės namuose galėjo būti kaip nors su tuo susijęs? Paranormalių reiškinių yra nutikę ne vienoje vietoje, kurioje būta J. Stalino. Pavyzdžiui, yra informacijos apie poltergeistą Čeremnycho namuose Sočyje, netoli buvusių J. Stalino sodų. Dabar čia – prestižinis kurortas. Labai keistų reiškinių čia nevyko, nors ir sklandė gandai, kad šiose vietose klajoja buvusio Sovietų sąjungos lyderio šmėkla. Šiuos pasakojimus buvo girdėję ir Čeremnychai, kurie netrukus po to, kai atsikraustė, pastebėjo, kad keisti dalykai dedasi namuose.

Šviestuvas miegamajame pradėjo siūbuoti. Kažkas atsukdavo laikrodžio rodykles. Paveikslai ant sienų nei iš šio, nei iš to pradėdavo vibruoti ir kristi. Namų gyventojai taip išsigando, kad išsikvietė vietinį parapsichologą. Peržiūrėjęs vaizdo įrašą, kuriame nufilmuoti judantys objektai, nustatė, kad namuose nėra nežemiškos energijos, tačiau patarė iš namų išmesti visus daiktus, primenančius jūrą.

Manoma, kad spiralės formos jūros kriauklės gali sustiprinti žmogaus biolauko bangas. Žmonių jutimai ir emocijos taip sustiprėja, kad gali įgyti net fizinę išraišką. Taigi namų gyventojai, patys to nežinodami išjudino daiktus savo namuose.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Paranormalūs reiškiniai | Patalpino: Rolando (27.01.2014) | Autoriai: Šaltinis: priekavos.lt |
Просмотров: 822 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Muziejaus lankytojai galės išvyniot...

Pirmąkart pamatyti mumiją – įdomu. Antrą... (995)
ufospace
Aptiktas senovinis majų miestas su ...

Ištisas majų miestas, kuriame pilna p... (1337)

ufospace
Tyrimas: mūsų galaktikoje gali būti...

Naujas JAV mokslininkų tyrimas atskleidė... (1530)
ufospace
Šviečiantys jūros vaiduokliai...

Išnyrantys iš vandens besisukantys jūros... (1882)
ufospace
Kas gi yra tas auksinis milijardas?...

JAV, Georgijos valstijoj ant 6 plytų pam... (2817)
ufospace
Paslaptingiausia pasaulio knyga Voi...

Iš Lietuvos kilusio antikvaro Mykolo-Vil... (1298)
ufospace
NASA teleskopas IRIS užfiksavo pirm...

Naujausias NASA saulės teleskopas nuf... (1261)

ufospace
Paslaptingasis žemėlapis, primenant...

Šis žemėlapis yra viena iš didžiausių pa... (959)
ufospace
„Kiaulių gripo“ virusą sukūrė pasau...

Sensacingi ir netgi šokiruojantys JAV... (1435)

Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos