Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » Mistinės vietovės, Anomalinės zonos

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Miego Klonis: gyvenvietę Kazachstane kamuoja nepaaiškinamo mieguistumo epidemija

Kategorija: Mistinės vietovės, Anomalinės zonos» Žymos: Įvairios keisteny, Paslaptingi fiziologiniai reiškinia, Miego sutrikimai, Paranormaliais reiškiniais garsėjan, Epidemijos, Kazachstanas

Atokaus Kalachi kaimelio šiaurės Kazachstane gyventojus apėmė keista miego epidemija: Miego Kloniu vadinamos gyvenvietės gyventojai per pastaruosius 4 metus kartais pramiega ir po keletą parų iš eilės. Miegas apėmęs ir suaugusiuosius, ir vaikus. Gydytojai identifikuoti tokio mieguistumo priežasties kol kas nesugeba.

Neįveikiamas mieguistumas Kalachi gyventojus apima dėl skysčio pertekliaus galvos smegenų dangaluose, tačiau kokia šios anomalijos priežastis – nežinia. Vietiniai sako, kad keista miego liga juos kamuoja vis negailestingiau: beveik 14 proc. miestelio gyventojų (iš viso Kalachi gyvena apie 600 žmonių) nuolat liguistai nori miego.

Taip pat skaitykite: NAUJOJI ŠVABIJA (NEU SCHWABIA) - MITAS AR REALYBĖ?

Gyvenvietė yra už 450 km nuo Kazachstano sostinės Astanos. Miego epidemijos kamuojami asmenys baiminasi, kad dėl šio sutrikimo vieną dieną jie gali išvis nebepabusti. Praėjusią vasarą dėl mieguistumo grėsmės sveikatai ligoninėn buvo paguldyta 60 asmenų. Visi jie jautėsi neįprastai apsnūdę, nesugebėdavo nė pastovėti, turėjo atminties problemų. Kai kurie prisipažino kamuojami ryškių haliucinacijų.

Gydytojai virusinės ar bakterinės infekcijos (pvz., meningito) galimybę jau atmetė. Miestelio dirvožemyje ir vandens telkiniuose nebuvo rasta jokių mieguistumą skatinančių cheminių medžiagų. Daugelis vietos gyventojų įsitikinę, kad dėl keisto miego kaltos netoliese esančios apleistos sovietmečio urano rūdos kasyklos.

Vis dėlto kasyklų šachtose darbavęsi vyrai mieguistumu nesiskundžia. Be to, tyrimai rodo, kad radiacinis fonas Kalachi ir netoliese esančiame Krasnogorsko mieste (šis kadaise buvo klestintis miestas, tačiau dabar virtęs miestu-vaiduokliu) yra normalus.

 

Kalachi yra netoliese urano rūdos kasyklomis kadaise garsėjusio Krasnogorsko

Tiesa, rugsėjo mėnesį gyvenvietėje viešėjusi "Russia Today" filmavimo grupė netoli įėjimų į apleistas šachtas užfiksavo 16 kartų už įprastinį foną didesnį radiacijos lygį. Vietos gyventojai spėlioja, kad keista miegligė gyvenvietę apėmė dėl iš šachtos pusės pučiančių vėjų ir jų nešamų dūmų. Kiti samprotauja, kad kur nors netoliese yra užkastos nuodingos medžiagos.

Kalachi gyventoja Alsu Šjeladeva pasakojo, kad keletas gyvenvietės vyrų buvo nusileidę į septintąją šachtą – jie ten užuodė salsvą kvapą.

Taip pat skaitykite: Mistinis Mičigano trikampis

"Labai bijome nežinomybės – baisu, kad miego epidemija apims visus miestelio žmones", - sakė moteris.

"Mano sūnus eidamas arba bėgdamas staiga, nei iš šio, nei iš to apsnūsta, pradeda svirduliuoti, - pasakoja Igoris Samusenka. Miego epidemija kamuoja jo sūnų. – Nors jis pasuka galvą, žvilgsnis lieka įsmeigtas į tą patį tašką. Kai jis pradedi žadinti, jis lyg ir norėtų prabusti, bet jam tai nepavyksta. Miego Slėnis, Miego Klonis – štai kaip dabar vadina mūsų gyvenvietę."

 

Krasnogorskas po urano rūdos kasyklų uždarymo virtęs miestu-vaiduokliu. Kadaise tai buvo klestintis 6,5 tūkst. žmonių miestelis, dabar jame likę tik 130 gyventojų. Netoliese esančioje Kalachi gyvenvietėje gyvena apie 600 žmonių

Pirmoji mįslingos miego epidemijos auka 2010 m. balandį tapo Liubovė Belkova. Per 4,5 metų jai mieguistumas buvo paūmėjęs 7 kartus. Iš pradžių jai buvo diagnozuotas išeminis insultas, tačiau netrukus tokie pat simptomai nustatyti ir jos kaimynei. Netrukus mieguistumas ir kiti vienodi simptomai pradėjo kamuoti keliasdešimt Kalachi gyventojų – ir suaugusiuosius, ir vaikus. Šių metų rugsėjo 1 d. šventės metu susmuko 8 moksleiviai.

Suglumę gydytojai ligoniams diagnozavo smegenų sutrikimą encefalopatiją, tačiau jos priežasties nustatyti nesugebėjo. Smegenų skenogramos parodė, kad galvos smegenų dangaluose yra per daug skysčio. Tai vadinama edema arba pabrinkimu.

Taip pat skaitykite: Paslaptingi ruožai Sibiro stepėse sudomino NASA astronautus

"Visiems vaikams buvo atlikta kompiuterinė tomografija, - pasakoja regioninės vaikų ligoninės vyr. gydytojas Kairas Abdurachmanovas. – Nustatyta difuzinė smegenų edema. Tačiau neurologinių simptomų blogėjimo nėra. Nėra ir jokių meningito požymių."

 

Filmavimo grupė netoli įėjimų į apleistas šachtas užfiksavo 16 kartų už įprastinį foną didesnį radiacijos lygį

Specialistai baiminasi, kad ilgalaikė smegenų edema gali turėti įtakos neurologinei vaiko smegenų raidai. Vis dėlto kas galėjo sukelti tokius simptomus, gydytojai paaiškinti negali ir neturi jokių versijų. Kai kurie visa tai yra linkę vadinti narkolepsijos ar net chroniško nuovargio sindromo epidemija, tačiau Luboro universiteto (JK) Miego tyrimo centro profesorius Jimas Horne su tuo nenorėtų sutikti.

"Narkolepsijos atveju miegas žmones užklumpa trumpam, o Kalachi gyvenvietėje ligoniai pramiega ištisas dienas, - atkreipia dėmesį medikas. – Man tai nepanašu į miego sutrikimą. Manyčiau, kad tai galėtų būti švelni encefalito atmaina. Daugelis pasveiksta gana greitai, tad kaltininkas visai gali būti ir koks nors virusas."

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Mistinės vietovės, Anomalinės zonos | Patalpino: Rolando (17.12.2014) | Autoriai: technologijos.lt | | Aut. teisės: http://www.technologijos.lt
Просмотров: 501 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Astrobiologas: gyvybė Žemėje turėtų...

Pasak astrobiologo Jacko O‘Malley‘aus iš... (1061)
ufospace
Signalai iš vandenyno dugno...

PASAULYJE EGZISTUOJA DAUGYBĖ ŽMONIJAI... (1815)

ufospace
Sueco krizė – es­mi­nis Afrikos de­...

Pa­sau­lio ir tau­tų is­tor­ij­os li­ni­... (1130)
ufospace
Maskvos upėje veisiasi milžinės žuv...

Praeitą savaitę, keli žvejai pagavo Mask... (1721)
ufospace
Vasaros filmas „Valdžios žiedas“...

Kadangi vasarą ilgus tekstus rašyti laba... (1843)
ufospace
Kiaušinių skandalas išgąsdino varto...

Vieno didžiausių šalies paukštynų kiauši... (1629)
ufospace
Žalias ir nedegantis...

Dolerio istorija - tikras detektyvas.... (5721)

ufospace
Talentingas žvalgybinės veiklos org...

Vienu metu žmonės manė, kad jis yra mist... (1578)
ufospace
Koks veidrodžio vaidmuo mituose ir ...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi... (2307)

Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos