Главная » Статьи » Ligos, mutacijos, maistas E

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Apie lavonieną ant stalų ir skrandžiuose pūvančią mėsą

Kategorija: Ligos, mutacijos, maistas E» Žymos: mėsa, veganas, vegetaras, Maistas
Šio straipsnio pavadinimas – vienas „stipriausių“ argumentų, kuriais veganai, netekę kantrybės ir žinių, apipila savo oponentus. Taigi, apie viską nuo pradžių. Kas gi yra lavonas?

„Lavonas – negyvas gyvūno, įskaitant ir žmogų, kūnas. Lavonais paprastai nevadinami gyvūnų, kurie paskersti maistui, kūnai”, – teigia mūsų taip pamėgta „Vikipedija“. Be abejo, „Vikipedija“ nėra enciklopedija, todėl gerbiamiems augalinio maisto gerbėjams tai nieko nereiškia. Ant stalo lavonai ir basta!

Sunku ir ginčytis. Taip, valgant mėsos patiekalus, valgomos negyvos gyvūnų dalys. Lai nesupyksta gerbiami veganai, tačiau visavalgiai gyvų padarų valgyti dar neišmoko. Išskyrus išimtinius atvejus, kai tam tikrose Azijos šalyse kemšami gyvi kalmarai ar šaukštu kabinamos beždžionės smegenys. Tačiau tokius „pasiekimus“ didžioji visavalgių armija stebi su giliu pasišlykštėjimu ir mielai ištaškytų beždžiones kankinančiųjų smegenis.

Na, šiuo atveju veganams prieštarauti tikrai sunku: vis dėlto ant mėsėdžių stalo mėsa yra negyva. Žinoma, mes, visavalgiai taip pat turime išvystytą fantaziją ir savo galvose bandome susidaryti vaizdelį, kaip augalų gerbėjai valgo medyje augantį obuolį (kad būtų gyvas, nenuskintas, tai yra – nenužudytas), kaip javų lauke, užsimanęs ruginės duonutės, jis tiesiai nuo varpų, lūpomis gliaudo grūdus, mala savo stipriais dantimis ir ryja aukščiausios rūšies gyvus miltus...

Tačiau čia aš vėl žiauriai klystu, nes yra žinoma, kad veganai turi teisę skinti, pjauti, rauti, arba, paprasčiau – žudyti, augalus, o štai visavalgiai – ne. Gerai. Lai taip ir lieka. Mat augalai nėra gyvi padarai, jie neauga, nesivysto, nesusilaukia palikuonių, jiems neskauda, jie nieko nesuvokia ir, išvis, jų paskirtis – savimi maitinti milijardines žolėdžių ordas. Dar pradinėse klasėse skaičiau, kad augalai yra viena gausiausių gyvybės apraiškų mūsų planetoje, tačiau tai buvo „sovietiniai“ laikai, todėl mokslas buvo neteisingas, politizuotas ir nukreiptas prieš tikrąjį tiesos pažinimą.

O dabar apie mūsų skrandžiuose pūvančią ir mus po truputį nuodijančią mėsą, kuri palaipsniui mus paverčia piktais ir ligotais gyvuliais. Aš, žinoma, vėl nuoširdžiai atsiprašysiu gerbiamų veganų, nes didžioji mano žinių dalis tikrai atsinešta iš to kraupaus „sovietinio“ laikmečio, kuriame, kaip jau minėjau, dominavo melas, politika ir iškreiptas požiūris į tiesą. Taigi, gal mano žinios bus labai neteisingos, tačiau tada rašė (nors lygiai taip pat rašoma ir dabar, bet gal tai kokia klaida), kad į žmogaus organizmą patekęs bet koks maistas pūti negali. Tai yra, mūsų organizmuose puvimą „organizuojančios“ bakterijos negyvena. Nes, jei gyventų ir užsiimtų savo tiesioginiu darbu, žmogus sugebėtų išgyventi, na, daugiausiai 2 valandas. Mūsų organizmuose nėra jokių kertelių ar užkampių, kur „kauptųsi“ kažkokios tai mėsos atliekos, po truputį pūtų ir palaipsniui nuodytų organizmą.

Puvimo bakterijos savo darbą pradeda tik mirusiame organizme. Dėl tokio bakterijų elgesio aš vėl atsiprašau gerbiamų veganų ir sutinku visus mėsavalgius pavadinti zombiais – nei gyvais, nei mirusiais padarais.

Dar noriu pridurti, kad per ilgą evoliucijos laikotarpį žmogus išvystė tokią smulkmeną, kaip uoslė, kuri padeda atskirti valgomą maisto produktą, nuo sugedusio. Yrantis maitos kūnas nedvokia maitvanagiams, hienoms ir kitiems maita mintantiems padarams, tačiau yra nepakeliamas mūsų, žmonių, uoslei, kuri su šimtaprocentiniu tikslumu pasako, kad, valgydami tokią mėsą, mes smarkiai apsinuodysime ir, ko gero, iškeliausime Anapilin.

Todėl aš vėl atsiprašysiu savo oponentų už tai, kad prieš pirkdami ar gamindami mėsos patiekalą, mes juos ne tik nužvelgiame, bet ir pauostome ir, patikėkite, jei jis dvokia – nevalgome. Tikiu, kad veganai taip pat nevalgo pūvančių obuolių, bulvių, bananų ir bent tuo mes esame panašūs.

Taip pat gerbiamų veganų noriu atsiprašyti už tai, kad pasaulyje egzistuoja katės, šunys, tigrai, rykliai, meškos, lapės, vilkai, ereliai, šarkos, šamai, lydekos, vorai, uodai, milijardai bakterijų ir dar dar tūkstančių tūkstančiai kitų padarų kūnus vartojančių būtybių. Atsiprašau už juos visus, milijonus metų taip šlykščiai ir amoraliai besielgiančius.


Kategorija: Ligos, mutacijos, maistas E | Patalpino: Rolando (29.09.2013) | | Aut. teisės: http://lrytas.lt
Просмотров: 1103 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Baterijų tarnavimo laiką galima pra...

Išmaniųjų telefonų, planšetinių kompi... (901)

ufospace
Padegėjai iš kito pasaulio...

2004-ųjų m. sausio mėnesi Italijos vi... (954)

ufospace
Nso ir visatos teleportacijos zonos...

Hipotezė apie lygiagrečių pasaulių egzis... (1947)
ufospace
Susidūrimai su ateiviais...

Visatoje mes nevieni – taip tei... (1686)

ufospace
Mobilusis telefonas egzistavo jau 1...

Atskleista paslaptis video ir nuotrau... (1150)

ufospace
Interneto naršyklės „Chrome“ ir „Fi...

Paskolinote kompiuterį draugui ar lei... (1022)

ufospace
Pirštai įsiūti į pilvą – išsigelbėj...

Galūnių chirurgijos specialistai iš R... (1991)

ufospace
Tarptautinė kosminė stotis išbandys...

NASA planuoja Tarptautinėje kosminėje st... (1008)
ufospace
Burti su adata bandžiusios Kotrynos...

Pasak Kotrynos, Nafania pradėdavo bil... (1264)

ufospace
Finikiečių mįslė Brazilijoje...

Netoli Rio de Žaneiro Brazilijoje yra ga... (1696)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos