Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » Burtai, Magija

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


„Beičimo“ - vienintelis realiai egzistuojantis laivas-vaiduoklis

Kategorija: Burtai, Magija»
Egzistuoja daugybė kraupių istorijų apie laivus-vaiduoklius (kuriuos jūreiviai laiko greitos žūties pranašais), tačiau žinoma tik apie vieną realų tokį laivą, rašoma portale „Historic Mysteries“.

Šis laivas be galo primena siaubingąjį „Skrajojantį olandą“, bent jau tiek, kiek mums jį leidžia įsivaizduoti mūsų vaizduotė. Tiesa, laivas, apie kurį kalbame, iš tiesų egzistavo, o galbūt jis ir iki šių dienų kažkur po jūros vandenis, keldamas jūreivių siaubą.

Laivas „Beičimo“ į vandenį nuleistas 1914 metais ir buvo naudojamas prekybiniam susisiekimui, kursuodamas tarp Hamburgo ir Švedijos uostų. Po Pirmo pasaulinio karo pabaigos laivas perėjo į kompanijos „Hudson‘s Bay Company“ nuosavybę ir vykdė krovininius reisus Arkties rajonuose.

1931 metų spalio 1 dieną „Beičimo“ vykdė eilinį reisą su kailių kroviniu. Staiga kilo audra, ir netrukus laivas buvo užspaustas ledų. Iki artimiausios gyvenvietės Aliaskoje nusigauti buvo neįmanoma.

Kapitonas priėmė sprendimą nepalikti laivo ir laukti, kol nurims audra. Spalio 15 dieną pusė laivo įgulos buvo evakuota lėktuvu, o kapitonas su likusiais įgulos nariais įkūrė stovyklą netoli įstrigusio laivo.

Siaubingi orai ir toliau tęsėsi, todėl stovyklautojams teko praleisti tarp ledų dar kelias savaites. Lapkričio 24 dieną audra buvo tokia stipti, kad įgulos nariai nebegalėjo matyti netoliese buvusio laivo.

Kitą rytą pasitvirtino baisiausios jų prognozės – laivas dingo. Likusi įgulos dalis, nematydama prasmės likti stovykloje, sėkmingai grįžo į civilizaciją.

Tačiau praėjus savaitei, vienas medžiotojas pranešė kapitonui, kad „Beičimo“ yra sveikas ir gyvas, nes matė jį dreifuojantį 80 kilometrų nuo paskutinės jo žinomos stotelės.

„Beičimo“ istrigęs tarp ledų

Kapitonui jau nelabai norėjosi grįžti į ledynus ir ieškoti pradingusio laivo, bet jis visgi ryžosi surinkti komandą ir išvyko į paieškas. Jis buvo nustebęs, kai iš tiesų aptiko „Beičimo“ ten, kur jam buvo nurodyta.

Laivas tikriausiai buvo pažeistas, ir kapitonas baiminosi, kad ilgai vandenyje jis neišsilaikys, todėl jo komanda pradėjo skubiai perkėlinėti laivo krovinį ant kranto. Po to visi kailiai ir komandos nariai buvo sėkmingai transportuoti lėktuvu.

Atrodytų, kad šioje vietoje palikto laivo nuotykiai turėjo baigtis. Tačiau iš tiesų jie dar tik prasidėjo: per ateinančius dešimtmečius daugybė liudininkų pastebėjo apleistą, tačiau visiškai išsilaikiusį „Beičimo“ įvairiuose Arkties jūros kampeliuose. Pavyzdžiui, 1933 metais keli eskimai, kuriuos užklupo audra, aptiko laivą ir gyveno jame apie savaitę.

1939 metų gruodį kitas laivas priartėjo prie „Beičimo“ taip arti, kad įgulos nariai sugebėjo pateikti į žymųjį laivą-vaiduoklį. Dėl nedėkingų sąlygų kapitonui nepavyko buksuoti laivo į uostą, tačiau jis pranešė laivo koordinates.

1969 metais „Beičimo“ buvo vėl pastebėtas įstrigęs tarp ledų. Tai buvo paskutinis kartas, kai laivas buvo oficialiai užfiksuotas. Vėliau pradėta manyti, kad „Beičimo“ dėl savo senumo tikriausiai jau nuskendo ir tūno jūros dugne.

Tačiau ne visi tuo taip įsitikinę. 2006 metais, praėjus 75 metams po to, kai „Beičimo“ išplaukė iš uosto, Aliaskos valstija pradėjo oficialias dingusio laivo paieškas. Kol kas šios paieškos bevaisės.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Burtai, Magija | Patalpino: Rolando (22.10.2013) | Autoriai: balsas.lt | | Aut. teisės: http://balsas.lt
Просмотров: 838 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Naują karą pradės.....Atlantida?...

Garsusis Senovės Graikijos filosofas Pla... (1951)
ufospace
Patomskio krateris - mistikos ir ra...

Mes dažnai negalime paaiškinti įvykių... (1694)

ufospace
Kur mistiškai dingsta laivai?...

Paranormalių reiškinių tyrinėtojams j... (2288)

ufospace
Klaipėdos atsiverimo marioms istori...

Žvelgiant į Klaipėdą nuo laivo denio ... (2934)

ufospace
Muziejaus lankytojai galės išvyniot...

Pirmąkart pamatyti mumiją – įdomu. Antrą... (1075)
ufospace
Vaiduoklis – gelbėtojas: pilkasis ž...

Vienas seniausių atostogų vietovių Rytin... (1044)
ufospace
Marse tik merginos: pirmąjį Marso k...

„Nes taip būtų pigiau“, &... (762)

ufospace
Berniukas dieviškomis galiomis...

Žmogus prieš gamtą yra bejėgis. Jis j... (1149)

ufospace
Jau galima pasiųsti žinutę kitiems ...

Prisijungus prie „Lone Signal&l... (1204)

ufospace
„Galaxy S4 mini“ Lietuvoje pasirody...

Bendrovė „Samsung Electronics“ pranešė i... (1040)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos