Меню
Назад Главная » Каталог статей » Sąmokslo teorijos, Gandai

„Kiaulių gripo“ virusą sukūrė pasaulinio lygio farmacininkų kartelis (sąmokslo teorijos)

Sensacingi ir netgi šokiruojantys JAV sveikatos apsaugos ir produktų eksperto Leonardo Gorovico (Leonard Horowitz) teiginiai netruko paplisti po internetą, tiesa, išvengiant pagrindinių naujienų portalų. Kiek šiuose žodžiuose tiesos, kiek eilinės sąmokslo teorijos, nesiimame spręsti, tiesiog toliau pateiksime internetu prieinamą informaciją apie mokslininko Leonardo Gorovico po priesaikos pasakytą kalbą FTB juristams.

Reikia pažymėti, jog pati mintis, kad kiaulių gripo virusas H1N1 buvo sukurtas laboratorijoje, nėra nei nauja, nei labai stebinanti – apie tai jau užsiminė skirtingų pasaulio šalių mokslininkai. Mes jau rašėme apie daugiau nei 40 metų virusus tyrinėjančio australų mokslininko Adrianas Gibbsas panašias mintis ( skaitykite apačioje) bei vėliau išėjusią mokslininkų studiją ( skaitykite apačioje) , kurioje neatmetama galimybė, jog viruso šaltiniu tapo kur nors Azijoje ar Sovietų Sąjungoje esančios biotechnologijų laboratorijos nuotykis.

Vis dėl to žymaus Amerikos sveikatos apsaugos produktų eksperto daktaro Leonardo Gorovico nelegalios farmacijos industrijos veiklos tyrimas, atliekamas kartu su žurnalistė Šeri Kein, žengė dar toliau – paskelbti rezultatai ne tik bando pagrįsti laboratorinę viruso versija, bet tai dar įvardija kaip piktybinį aktą bei paviešina visą globalinio sąmokslo dalyvių sąrašą. Kuris tikrai pakankamai įspūdingas ir vertas daugelio sąmokslo teorijų.

Tyrimo rezultatai buvo paskelbti FTB būstinėje vykusiame susitikime su teisininkais. Norėdamas, jog ši žinia pasklistų po visą pasaulį, Leonardo Gorovicas paviešino savo kalbą bei oficialius dokumentus, kurie liudija apie tai, kad privataus globaliojo biotechnologijų „tresto“ savininkai stovi už visko, ką jūs bet kada girdėjote apie pandeminį gripo virusą, įskaitant ir jo kilmę, ir taip vadinamą profilaktinę vakcinaciją.

Šie dokumentai, perduoti FTB juristams, yra kaltinantis liudijimas valdžią turintiems pramonininkams, kurie veikė „Niujorko Partnerystės“ rėmuose ir stovi už pandemijos sukūrimo, panikos kėlimo ir dezinformacijos per žiniasklaidą platinimo, pasiruošimą ir oficialią vakcinacijos reklaminę kampaniją, kuri dabar vykdoma praktiškai visur, pradedant prekybos centrais ir baigiant poliklinikomis.

Kas gi galėjo sukurti tokio lygio pasaulinį sąmokslą? Leonardo Gorovicas pagrindiniu idėjos autoriumi ir įgyvendintoju įvardija Deividą Rokfelerį, kurio pavardė ir taip jau figūruoja daugumoje pasaulinio lygio sąmokslų.

„Deivido Rokfelerio trestas, kuriame dalyvauja ir eilė galingiausių Volstryto partnerių, įskaitant tokius, kaip media-magnatą Rupertą Merdoką, Mortoną Cukermaną, Tomą Glouserį, o taip pat buvusį Niujorko Federalinio Rezervų Banko direktorių tarybos pirmininką Džerį Sprejerį, kaltinami ruošę ir suplanavę globalųjį genocidą“, - FTB būstinėje kalbėjo Leonardo Gorovicas.

„Šis trestas kontroliuoja globalius biotechnologinius tyrimus ir technologijas“. Tyrėjų nuomone, komercinę sveikatos apsaugą irgi praktiškai valdo jis, įskaitant ir beveik visišką žiniasklaidos pavaldumą, kuri naudojama šio nusikalstamo kartelio produkcijos ir paslaugų propagandai ir reklamavimui. „Šis trestas taip pat daro įtaką gamtinių ir farmakologinių preparatų rinkos reguliavimui, pagrinde naudodamas media-koncernų jėgas formuojant visuomenės nuomonę ir rinkodarą“. – sako daktaras Gorovicas.

Tarp sensacingiausių Gorovico ir Kein tyrimo atradimų – pateikti dokumentai, neva įrodantys Silverstein Properties Inc. vadovo Larri Silversteino ryšį su rugsėjo 11 d. teroristinės atakos organizavimu ir farmacijos kartelio geopolitine ir ekonomine veikla, kurios tikslas – mažinti gyventojų skaičių. Pranešime tvirtinama, jog Larris Silversteinas, buvęs Pasaulinio Prekybos Centro Niujorke nuomotojas, davęs sutikimą dviejų jo pastatų detonacijai, yra pagrindinis bylos „9-11 Truth“ įtariamasis. Šiuo metu Silversteinas yra biotechnologiniam trestui, kurį įkūrė Deividas Rokfeleris, skirtų patalpų bendrasavininkis ir nuomotojas.

„Jeigu šitie žmonės išsisuko nuo atsakomybės po daugiau negu trijų tūkstančių žmonių per 8 sekundes sunaikinimo 2001 metų rugsėjo 9 dieną, tai jie pilnai gali mėginti sunaikinti milijonus ar netgi milijardus žmonių visame pasaulyje, paskleisdami kompleksinę kiaulių gripo pandemiją,“- komentuoja savo liudijimą daktaras Gorovicas. „Aš meldžiuosi, kad mano atskleisti faktai padėtų išgelbėti milijonus gyvybių ir aktyvistams padėtų prisibelsti prie Barako Obamos, reikalaujant šių nusikaltimų prieš žmoniją teisinio tyrimo“.

„Kada aš paskutinį kartą buvau susisiekęs su FTB, tai perspėjau apie artėjantį Sibiro opos protrūkį dar prieš savaitę iki to laiko, kai apie pirmuosius atvejus paskelbė spauda“,- sako daktaras Gorovicas. „Tačiau jie sureagavo tik po 6 mėnesių. Šį kartą aš perspėju Teisėsaugą prieš mėnesį iki prasidedant pačiam baisiausiam genocidui per visą istoriją. Aš meldžiuosi, kad jie imtų nagrinėti mano pateiktus faktus ir pradėtų nuoseklų tyrimą ir gautų teismo nutartį apie masinės vakcinacijos prieš kiaulių gripą nutraukimą“.

Tikėdamas beprecedentine šių duomenų kilme ir svarba, daktaras Gorovicas davė oficialius raštiškus parodymus oficialiai prisiekdamas, tam, kad kiti aktyvistai išplatintų šią informaciją ir perspėtų viso pasaulio valstybių vyriausybes, kad būtų sustabdyta masinė vakcinacija ir kiti netaptų nusikaltimo prieš žmoniją bendrininkais.

Kiaulių gripo virusas galėjo būti sukurtas laboratorijoje?

Pasaulio sveikatos organizacija pranešė tirianti Australijos virusologo iškeltą versiją, kad kiaulių gripo viruso A (H1N1) protrūkį galėjo sukelti „žmogaus klaida“, praneša „Inquirer.net“.

Viruso sukeltų sussirgimų ir mirčių pasaulio žemėlapis 2009 metų gegužės 13 dieną.
©BBC

Daugiau nei 40 metų virusus tyrinėjantis australų mokslininkas Adrianas Gibbsas, dalyvavęs tyrimuose, kurių rezultatai leido farmacijos kompanijai „Roche Holding AG“ sukurti priešvirusinį vaistą „Tamiflu“, pranešė paskelbęs pranešimą, kuriame keliama prielaida, jog naujasis gripo štamas galėjo atsitiktinai susidaryti mėginiuose, kuriuos mokslininkai naudoja virusams auginti, o farmacininkai – vakcinoms kurti.

„Pats paprasčiausias paaiškinimas galėtų būti toks – virusas paprasčiausiai ištrūko iš laboratorijos, – sakė A. Gibbsas, duodamas interviu „Bloomberg Television“ TV kanalui. – Tačiau yra ir daugelis kitų“.

Pasak mokslininko, prasidėjus kiaulių gripo protrūkiui jis peržiūrėjo viešas virusų duomenų bazes ir ėmėsi lyginti A(H1N1) genus. Paaiškėjo (ir tai patvirtino kiti nepriklausomi ekspertai), jog 6 iš 8 šio viruso genų yra „kilę“ iš Šiaurės Amerikos, o du likusieji – iš Eurazijos.

Pasak mokslininko, tam, kad A(H1N1) virusas būtų galėjęs sukaupti tiek genetinių skirtumų, jis turėjo cirkuliuoti gamtoje bent kelerius metus, tačiau virusologai iki pat šių metų balandžio natūraliose sąlygose jo nebuvo užfiksavę. Kadangi šame viruse mutacijų skaičius yra 3 - 4 kartus didesnis, nei jam artimiausiuose štamuose, A. Gibbsas mano, kad jis dėl personalo neapsižiūrėjimo evoliucionavo dirbtinėmis sąlygomis laboratorijoje.

Pasaulio sveikatos organizacijos Sveikatos ir aplinkos saugos skyriaus vadovo pavaduotojas Keiji Fukuda patvirtino gavęs A. Gibbso pranešimą, kuris šiuo metu yra nagrinėjamas.

Anot jo, A(H1N1) viruso sukeltos ligos protrūkis „galėjo būti klaida“, įvykusi vakcinos gamybos laboratorijoje, arba virusas, prieš pasiekdamas žmones, galėjo „peršokti“ nuo kiaulių prie kitų žinduolių ar paukščių.

Kiaulių gripo pandemiją galėjo sukelti incidentas laboratorijoje

Pasaulį apėmusią kiaulių gripo pandemiją galėjo sukelti incidentas laboratorijoje praėjusio amžiaus 8 dešimtmetyje, teigiama naujame tyrime.

Mokslininkų įsitikinimu, A (H1N1) tipo gripo virusas nebūtų paplitęs tarp žmonių, jei ne jo nuotėkis apie 1977 metus, greičiausiai kur nors Azijoje ar Sovietų Sąjungoje.

Įvairios H1N1 viruso atmainos buvo plačiai paplitę jau pirmojoje XX amžiaus pusėje, virusas siautė ir 1918 metais, kuomet pandemija nusinešė 40 mln. žmonių gyvybes.


Vystantis žmonių imunitetui, jį pakeitė kitos gripo rūšys. Jau 20 metų, nuo pat 1957-ųjų, nebuvo užfiksuota atvejų, kuomet H1N1 virusą vienas žmogus perneštų kitam.

Tačiau užfiksuota pavienių atvejų, kai tuo laikotarpiu virusu žmonės užsikrėsdavo nuo kiaulių, tačiau jis tarp žmonių neplito iki pat 1977 metų, kuomet gripo protrūkiai kilo Kinijoje, Honkonge ir Sovietų Sąjungoje, rašo telegraph.co.uk.

Naujame istoriniame dabartinio ligos protrūkio kilmės tyrime, skelbiamame leidinyje „New England Journal of Medicine“, teigiama, jog gripas galėjo paplisti atsitiktinai.

„Kruopštus genetinės viruso kilmės tyrimas parodė, kad jis glaudžiai susijęs su 1950 metų atmaina, tačiau nepanašus į 1947 ir 1957 metų gripo A(H1N1) atmainas“, – teigiama tyrime.

„Šis faktas leidžia teigti, jog 1977 metų ligos protrūkio atmaina išliko nuo 1950 metų. Virusas vėl ėmė plisti jam netyčia iš laboratorijos patekus į silpną imunitetą H1 ir N1 antigenams turinčią populiaciją“, – sako mokslininkai.

Похожие материалы

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar