Меню
Назад Главная » Каталог статей » Karo paslaptys ir Trečias Reichas

Buvusio teroristų lyderio patarėjas papasakojo Ukrainos konflikto istoriją ir tikruosius tikslus

Igoris Druzis

Kremliaus remiamiems teroristams neužteks Krymo ir rytų Ukrainos. Tikrasis jų tikslas – sunaikinti Ukrainos valstybę ir ukrainiečių tautą, nes ukrainiečiai, jų manymu, yra ne kas kita, o mutavę rusai. Tad ukrainiečius tiesiog reikia „išzombinti“ ir vėl padaryti rusais.

Apie tai interviu su Rusijos specialiosioms tarnyboms siejamam interneto portalui „NewsBalt“ pareiškė į Maskvą pabėgęs taip pat nežinia kur esančio buvusio teroristų lyderio Igorio Girkino-Strelkovo patarėjas Igoris Druzis.

I. Druzis pareiškė, kad pilietinis karas Ukrainoje buvo pradėtas projektuoti dar 2013 metų pabaigoje, vos prasidėjus sukilimui prieš vėliau į Rusiją pabėgusį Ukrainos prezidentą Viktorą Janukovyčių.

Iki Rusijos agresijos prieš Ukrainą Kijeve komercinėse saugumo struktūrose ir propagandininko darbą dirbęs I. Druzis interviu pasakoja, kad po Maidano su savo pasekėjais išvažiavo į Krymą, kur, vadovaujant I. Girkinui-Strelkovui, „prisidėjo“, kad Krymas taptų „rusiškas“.

Kai Rusija aneksavo Krymą, I. Girkinas-Strelkovas I. Druziui pasiūlė „eiti su juo toliau“. Netrukus I. Girkino-Strelkovo vadovaujami teroristai įsiveržė į rytų Ukrainą ir įsitvirtino Slovjansko mieste.

I. Druzis teigia, kad ir jis, ir I. Girkinas-Strelkovas yra įsitikinę, kad „būtina įvesti tvarką visoje Ukrainoje, taip pat ir Kijeve, ir kituose miestuose“.

I. Druzis postringauja, kad tai nesunku padaryti, kad tai – „sąmonės kontrolės klausimas“.

I. Girkino-Strelkovo ginklanešys postringauja, kad vakarų Ukrainą „išvedė ir proto melu ir beprotybe“. Jis tikina, jog tai padarė Jungtinės Amerikos Valstijos, tiesa, ne ginklu, o „minkštąja galia“.

Jis įsitikinęs, kad visuomenės sąmonę lengva pakeisti manipuliuojant žiniasklaida.

Po Maidano Kremliaus kontroliuojama žiniasklaida pradėjo jau daug mėnesių trunkančią propagandinę kampaniją, per kurią rytų ukrainiečius kasdien gąsdina vakarų ukrainiečiais, kuriuos vadina „Kijevo fašistais“ ir „banderovcais“. Daug rusiškai kalbančių rytų ukrainiečių šia propaganda patikėjo.

I. Druzis įsitikinęs, kad nebus sunku pakeisti ir vakarų ukrainiečių sąmonę. Esą jie ir iki šiol dažnai keitė savo pažiūras – buvo prorusiški, paskui – buvusio Ukrainos prezidento Viktoro Juščenkos šalininkai, po to tapo „euromaidanininkais“, bet dabar, esą, jau nusivilia savo dabartiniais lyderiais.

„Kai mes ten ateisime ir papasakosime žmonėms tiesą, bus ganėtinai lengva juos „išzombinti““, – pareiškė I. Druzis.

Ką reiškia „išzombinti“ vakarų ukrainiečius? I. Druzis aiškina, kad jie visai ne ukrainiečiai, o mutavę rusai. „Mūsų užduotis – juos pataisyti ir padaryti normaliais rusais“.

Teroristų veikėjo negąsdina mintis, jog ne visiems vakarų ukrainiečiams patiks, jog juos bus bandoma paversti rusais: „Mums reikia mąstyti plačiai, imperijos mastais. <…> Argi mūsų kariai galvojo, kaip juos sutiks žmonės Paryžiuje 1815 metais? Arba Berlyne 1945 metais? Tai neturi jokios reikšmės. Mes – stačiatikiai, mes orientuojamės į tikrąją Dievo tiesą, o minios nuomonė nepastovi.“

I. Druzis tikina, kad Kijevo kontroliuojamoje Ukrainos teritorijoje jau veikia prorusiškas pogrindis, kuris pasirengęs veiksmams.

„Visuose Ukrainos regionuose yra žmonių, kurie pasirengę ginklu ginti savo tiesą“, – tikina jis.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar