Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей
Mistika
Energetinio vampyrizmo fenomeną dažniausiai tiria okultistai ir nežinomų reiškinių tyrėjai. Pastaraisiais metais jau ir oficialusis mokslas po truputį susidomėjo šiuo reiškiniu. Tačiau, ko gero, ženkliai pasistūmėti šio mįslingo reiškinio tyrime galima bus tik tada, kai bus atskleistos paslaptys, susijusios su žmogaus dvasine esybe.
Kosmoso paslaptys
Tarptautinė mokslininkų grupė, pasinaudojusi „Hubble“ kosminiu teleskopu, pirmąkart nufotografavo iškart kelis tos pačios supernovos vaizdus, sukurtus gravitacinio lęšiavimo efekto. „Einsteino kryžiaus“ formą sudaro keturi tolimos supernovos atvaizdai, susidarę supernovos šviesai sklindant per tolimą galaktiką, esančią galaktikų spiečiuje tarp Supernovos ir Žemės, rašo physicsworld.com. Ši nuotrauka astronomams ne tik suteiks daugiau žinių apie tolimų supernovų dinamiką, bet ir padės pagerinti suvokimą apie tamsiosios materijos pasiskirstymą lęšiavimo efektą sukeliančioje galaktikoje ir galaktikų spiečiuje, o taip pat leis patikrinti Einsteino bendrąją reliatyvumo teoriją (BRT) ir išmatuoti Visatos kosminio plėtimosi greitį, tikina mokslininkai.
Ligos, mutacijos, maistas E
Šimtai gydytojų suglumę – jie nežino, kaip gydyti berniuką Verdantą Joshi'ą, kurio dešinė koja didžiulė. Ji sveria apie 5,4 kilogramo – kaip boulingo kamuolys. Keturmetis iš Indijos gali normaliai vaikščioti ir bėgioti, bet kiti vaikai visą gyvenimą iš jo šaipėsi. Daug gydytojų siūlė amputuoti koją. Kiti mano, kad liga nekelia pavojaus gyvybei, rašo „Daily Mail“. Berniuko tėvas beviltiškai ieško gydytojo, galinčio išgydyti šią ligą. Amputacija – ne išeitis, nes vaikas liktų neįgalus.
Istorijos paslaptys
Egipto piramidžių paslaptys jau ne vieną šimtmetį audrina mokslininkų ir visų, kas domisi Senovės Egiptu, protus ir vaizduotę. Ypač daug mįslių slepia trys piramidės, esančios Gizoje, netoli dabartinio Kairo. Jos, trys milžiniškos tobulai taisyklingos formos keturbriaunės piramidės, stūkso dykumoje, mesdamos ryškius šešėlius. Šios piramidės yra laikomos faraonų Cheopso, Hefreno ir Mikerino kapavietėmis. 1864 metais astronomas Čarlzas Piacis Smitas (Charles Piazzi Smyth) iškėlė hipotezę, kad Cheopso piramidė buvo pastatyta, siekiant tokia forma įkūnyti keletą senų, nepaprastai vertingų žinių aspektų. Jo sekėjai bandė įminti šios Egipto piramidės paslaptį. Teigiama, kad Cheopso piramidė išsiskiria iš kitų Senovės Egipto paminklų. Buvo tvirtinama, kad ją aukštesniojo proto valia pastatė ateiviai iš kitų pasaulių, kuriuose civilizacijos yra labiau išsivysčiusios negu Žemėje. Buvo iškelta hipotezė, kad piramidės konstrukcijoje, jos parametruose užšifruotos senovės pranašystės, kurios vėliau sudarė Senojo testamento pagrindą, numatė būsimąją krikščionybės istoriją ir pranašauja antrąjį Kristaus atėjimą.
NSO, Ateiviai
Daugelis ufologų į Bibliją žiūri kaip į šaltinį, liudijantį, kad žmonijos kontaktai su kitų planetų protingomis būtybėmis vyko dar tolimoje praeityje. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia – pakanka paminėti Būties knygoje esantį pasakojimą apie „Dievo sūnus“, kurie tuokėsi su Žemės moterimis, todėl pasaulyje atsirado milžinų rasė: „Tuomet Dievo sūnūs pamatė žmonių dukras, kad jos gražios, ir ėmė jas sau į žmonas, kas kurią pasirinko… Tuo metu Žemėje buvo milžinai, ypač nuo to meto, kai Dievo sūnūs ėmė bendrauti su žmonių dukromis…“
Medicinos naujienos

2012 metais futbolo klubo „Bolton Wanderers“ vidurio žaidėjas Fabrice'as Muamba per televizijos filmuojamas futbolo rungtynes su „Tottenham Hotspur“ komanda aikštėje neteko sąmonės. Vyriškį ištiko širdies smūgis ir jam prasidėjo klinikinė mirtis. Gana ilgą laiką jis nerodė jokių gyvybės ženklų. Visų nuostabai, sportininkas visgi išgyveno ir vėliau pasidalijo savo įspūdžiais apie tai, kas įvyko. F. Muamba pasakojo pirmiausiai pajutęs siurrealistinį svaigulį, tarsi būtų ėjęs šalia kažkieno kito kūne. Paskutinis dalykas, kurį jis prisiminė, buvo susidvejinęs „Tottenham“ žaidėjo Scotto Parkerio vaizdas. Įdomu tai, kad F. Muamba nejautė jokio skausmo, rašo „The Guardian“.

Medicinos naujienos

Kovo 3-ąją sukako lygiai 110 metų nuo šio įvykio. Žingsnis, kuris prilygo didžiųjų geografinių atradimų epochai – taip apie sifilio sukėlėjo nustatymą XX amžiaus pradžioje kalbėjo Europos mokslininkai. Mažai kas žino,jog tai padaręs zoologas Fritzas Richardas Schaudinnis iš Rytų Prūsijos buvo lietuvių kilmės. Toks dėmesys buvo skiriamas šiam įvykiui ne veltui. Sifilis Europoje padarė daug žalos, nes ilgą laiką nebuvo žinoma, kokia yra šios ligos priežastis ir kaip reikėtų ją gydyti. Pirmą kartą sifilio sukėlėją spirochetą – blyškiąją treponemą (Treponema pallidum) – 1905 m. atrado du vokiečių mokslininkai: lietuvių kilmės Rytų Prūsijoje gimęs zoologas F.R.Schaudinnis (1871–1906) ir dermatologas Erickas Hoffmannas (1868–1959).

Technologijos, IT

Ženevos autosalone „Audi“ pristatys jau antros kartos superautomobilį „Audi R8“. Tai įspūdingo dizaino, kvapą gniaužiančių charakteristikų sportinis automobilis su kėbulo viduryje įrengtu 449 kW (610 AG) pajėgumo V10 varikliu, kuris iki 100 km/val. superautomobilį nuskraidina vos per 3,2 sek. Maksimalus jo greitis – 330 km/val. Vairuotojui už nugaros įkomponuotas aukštų sūkių variklis, lengvo lydinio rėmas ir kėbulas, naujos konstrukcijos „quattro“ visų ratų pavara ir visiška sukimo momento kontrolė – tai pagrindiniai naujojo „Audi R8“ privalumai.

Civilizacijos paslaptys

Mokslininkai Hondūro džiunglėse rado legendomis apipintą „Baltąjį miestą“. La Mosquitia regione šalies šiaurės rytuose jie aptiko aikščių, žemės pylimų ir vienos piramidės liekanas, rašo žurnalas „National Geographic“, skelbiantis ir radimvietės nuotraukas. Vienas sensacingiausių radinių yra statulos, vaizduojančios mistinę būtybę - pusiau žmogų, pusiau jaguarą - galva. Radimvietė yra praktiškai nepaliesta, sakė archeologas Christopheris Fisheris iš JAV Kolorado universiteto. Mokslininkų teigimu, tai 1000-1400 mūsų eros metų artefaktai. Priešingai nei apie taip pat šiame regione gyvenusius majus, apie minėtą kultūrą beveik nieko nežinoma.

Kosmoso paslaptys
Astronomai pranešė identifikavę žvaigždę, kuri vos prieš 70 tūkst. metų (kai, beje, Žemėje pirmuosius žingsnius žengė pirmykščiai žmonės) praskriejo palei pat Saulės sistemos paribius – vos už 0,5 šviesmečio nuo Saulės, informuoja "UniverseToday.com". Beje, toji žvaigždė – dvinarė, t.y., pro Saulės sistemą praskriejo ne viena, o išsyk dvi žvaigždės. Manoma, kad žvaigždės priartėjimas turėjo įtakos Oorto debesį sudarančių kometų orbitoms, tačiau neandartaliečiams ir kromanjoniečiams grėsmės nekėlė. Vis dėlto mokslininkus šis atradimas paskatino Saulės apylinkėse pasidairyti kitų panašių žvaigždžių.
Назад 1 2 3 4 5 6 7 ... 129 130 Вперёд