Меню
Назад »

Istorijos paslaptys
Į šį patį paslaptingiausią ir gražiausią senovės Majų miestą, esantį tarp nedidelių, miškais apaugusių kalvų Čiapso valstijoje meksikoje, reikia atvykti tiktai ryte. Dieną pasidaro nepakeliamai karšta, o įkaitusi drėgmė tarsi spaudžia prie žemės viską, ką mato akys.
Mistika

Biblijoje rašoma,kad Dievas įspėjo Nojų apie savo ketinimus sunaikinti žmoniją, mat ši pasidariusi pernelyg nuodėminga. Jis pasakė Nojui norįs išsaugoti po porą kiekvienos rūšies gyvūnų ir patį Nojų su šeima, idant po Didžiojo tvano kūrinijos raida nesustotų. Nojui buvo nurodyta pastatyti didžiulį medinį laivą, kuris būtų 45 pėdų ilgio, 75 pėdų pločio ir 45 pėdų aukščio, kad į jį sutilptų visi, kurie turi būti išgelbėti pakilus vandeniui. Lijo 40 dienų ir 40 naktų. Jūros vandenys kilo, kol visa žemė atsidūrė po vandeniu. Ir Biblijoje, ir Korane rašoma, kad vandeniui atslūgus Nojaus laivas liko ant Ararato kalno. Į šį kalną nukreipti visų Nojaus laivo ieškotojų žvilgsniai.

Istorijos paslaptys

Didįjį Šeštadienį Turino katedroje Italijoje bus atidengta ir išstatyta susikaupimui ir maldai Turino drobulė, Jėzaus kančią ir mirtį ant Kryžiaus primenančios įkapės. „Didžiojo Šeštadienio ikona" vadinamos drobulės išstatymas truks mažiau nei valandą, tačiau bus rodomas ir transliuojamas į visą pasaulį. Be Turino ganytojo maldos, bus perduotas popiežiaus Pranciškaus vaizdo įrašas su jo trumpa kalba, pamąstymu, praneša Vatikano radijas.

NSO, Ateiviai
Federalinis tyrimų biuras (FTB) pagaliau viešai prabilo apie 2011 m. išplatintą oficialų dokumentą apie ateivių apsireiškimą, rašo „Yahoo! News". Vieno puslapio dokumentas buvo parašytas 1950 m. kovo 22 dieną ir skirtas FTB vadovui J. Edgarui Hooveriui nuo agento Guy‘aus Hottelio.
Paslaptingos/mistinės būtybės

Ar gali būti, kad mes, žmonės, per amžius gyvenome greta sparnuotų būtybių – ir tebegyvename nė neįtardami apie tai? Svajonės apie skrydį nuo neatmenamų laikų audrino žmonijos vaizduotę. Ko tik per tą laiką neišbandėme: magiją, okultizmą, mechaniką – kad tik svajonė apie sparnus taptų tikrove. Didžiausi nutrūktgalviai už tą trumpą laisvo kritimo akimirką net sumokėjo gyvybe – iš tikrųjų, ne tik garsiajame graikų mite apie Dedalą ir Ikarą.

NSO, Ateiviai
Pasak naujausios konspiracijų teorijos, paremtos filmuota medžiaga, JAV prezidento Baracko Obamos apsaugos tarnyboje atsirado humanoidų-ateivių, rašome mixednews.ru.
Vaizdo medžiaga su „apsaugininku-ateiviu" buvo nufilmuota kovo 4 dieną B. Obamos pasirodymo JAV ir Izraelio visuomeninių ryšių komitete metu. Baltieji rūmai, suprantama, neigia, kad jų apsaugos tarnyboje yra ateivių, ir tvirtina, kad tokios prabangos sau leisti negali.
NSO, Ateiviai

Ufologai žino keletą vietų įvairiuose pasaulio regionuose, kur NSO pasirodymo dažnumas žymiai viršija statistini vidurkį. Viena tokių vietų yra Norvegijoje esantis Hesdaleno slėnis. Ši vieta tapo žinoma po 1981-1982-ųjų metų, kai ne kartą danguje buvo matomi šviečiantys objektai. Liudininkai pasakoja, kad buvo pastebėtas kiaušinio formos NSO, taip pat paslaptingas raudonos šviesos šaltinis, judantis ties žemės paviršiumi.

Назад 1 2 ... 128 129 130