Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей
NSO, Ateiviai
Šių metų kovo 29 dieną Vankuveryje (Kanada) buvo užfiksuoti nepaprasti NSO objektai. Vaizdo įrašo autorius teigia, kad jis norėjo nufilmuoti saulėtekį, tačiau vaizdo įraše jis išvydo kur kas daugiau. Keturi NSO objektai pasirodė dangaus skliaute judėdami neįtikėtinu greičiu.
Mistika
Veidrodžiai – langai į paslaptingą, mums nepažįstamą pasauli. Neatsitiktinai su veidrodžiais susiję daug prietarų. Pavyzdžiui, yra manoma, kad vaikui iki vienerių metų amžiaus negalima prisiartinti prie veidrodžio, nes mažojo žmogučio siela dar per silpna ir gali išskristi pro veidrodį lauk. Valgyti prieš veidrodį – netekti grožio. Žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje žvakių šviesoje – irgi pavojinga. O štai vestuvių dieną jauniesiems kaip tik rekomenduojama kartu pažiūrėti į veidrodį -tuomet jų bendras gyvenimas bus laimingas ir sėkmingas.
Homosapiens galia

Galūnių chirurgijos specialistai iš Rehovot (Izraelis) miesto išgelbėjo jauno vaikino pirštus nuo visiškos amputacijos. Vaikino pirštai buvo sutraiškyti. Taip pat nustatytas ketvirto laipsnio nudegimas.

Karo paslaptys ir Trečias Reichas

Jungtinių Valstijų karinių oro pajėgų Branduolinių ginklų centras kitą mėnesį užsakys kelis tyrimus, kuriais norima išsiaiškinti naujo tarpžemyninių branduolinių raketų požeminio dislokavimo tinklo statybos ir naudojimo galimybes, pranešė „Wired“. JAV kariuomenė ketina statyti platų tunelių tinklą, kuriuo nuolat judėtų tarpžemyninės raketos, apsaugotos nuo prevencinio priešininko smūgio pradedant branduolinį karą. Pasak leidinio, šie tyrimai, kiekvienas iš kurių kainuos iki 3 mln. dolerių, turi atsakyti į klausimą, ar JAV kariuomenės ketinimas statyti platų tunelių tinklą, kuriuo nuolat judėtų tarpžemyninės raketos, apsaugotos nuo prevencinio priešininko smūgio pradedant branduolinį karą, yra technologiškai pagrįstas ir įgyvendinamas.

Kosmoso paslaptys

Biologai išsiaiškino, kad viena archėjomis vadinamų mikroorganizmų rūšis geba kvėpuoti perchloratais – deguonies ir chloro junginiais, kurių aptinkama Marse ir kurie daugumai gyvų organizmų laikomi nuodingi. Tai gerokai praplečia ratą organizmų, kurie galėtų gyvuoti Raudonojoje planetoje, rašo žurnalas „Science“.

Kosmoso paslaptys
Astronomų dėmesio sulaukė už 47 mln. šviesmečių nutolusioje galaktikoje „NGC 4845“ esanti supermasyvi juodoji skylė: keliasdešimt metų snūduriavusi, neseniai ji nubudo ir surijo priartėjusį objektą, veikiausiai – rudąją nykštukę. Greitu metu, galbūt net šįmet, užkrimsti planuoja ir mūsų Paukščių Tako galaktikos centre tūnanti juodoji skylė. Tiesa, jos meniu nebus toks sotus – link jos artėja tik kelių Žemės masių dujų debesis.
Mistika
Turkijos pietvakariuose Italijos archeologai aptiko „vartus į pragarą“. Graikų-romėnų mitologijoje ir tradicijose aptiktieji Plutono vartai yra laikomi portalu į požeminį pasaulį. Kaip kovo 29 d. publikuotoje žinutėje rašo discovery.com, istoriniuose šaltiniuose nurodoma, jog vartai yra antikiniame Frigijos mieste Hierapolyje, kuris dabar vadinamas Pamukkale. Mitai tikina, kad tai yra ertmė, kurioje sklando mirtini garai.
Karo paslaptys ir Trečias Reichas

Dar ir šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau jau Antrojo pasaulinio karo metais naciai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą. Gigantiškas veidrodis tarytum milžiniškas didinimo stiklas saulės spindulius sutelktų į vieną Žemės paviršiaus tašką ir galėtų paversti pelenais bet kurį Žemės paviršiaus miestą.

Kosmoso paslaptys

“O jei tokių yra netoli Saulės?” – retoriškai klausia “Universetoday.com”. Harvardo-Smitsono astrofizikos centro astronomai paskelbė atradę 25-ias naujo tipo supernovas. Jos yra tokios blankios, kad jas pastebėti tapo įmanoma tik dabar, darbuojantis moderniausiais teleskopais. Iki šiol astronomijos pasaulyje buvo žinomi du supernovų tipai. Geriausiai žinomas tipas – didžiulės, 10-100 kartų už Saulę masyvesnės žvaigždės sprogimas. Kito tipo (dar vadinamas Ia tipu) supernovos įsižiebia tada, kai dvinarėje žvaigždėje ant susitraukusios baltosios nykštukės nusileidžia kompanionės žvaigždės medžiaga. Bėgant laikui, tos medžiagos į baltąją nykštukę nukrenta tiek, kad pakyla jos branduolio temperatūra ir prasideda anglies atomų branduolinės reakcijos. Jos visiškai suardo baltąją nykštukę, o tokio proceso pasekmė – kolosalios galios žvaigždės sprogimas.

Gamtos paslaptys
Brėkštant 1908 m. birželio 30 d. rytui, Vakarų Sibiro taigoje, prie Tunguskos upės, įvyko galingas sprogimas, ugnies audra šluote nušlavė didžiulius miško plotus, pašvaistė buvo matyti net Europoje. Buvo prikurta įvairiausių teorijų apie šio sprogimo priežastis - meteoritas, asteroidas, antimaterija ar net nukritęs ufonautų laivas, bet tikrosios katastrofos priežastys yra neišaiškintos iki šiol.
Назад 1 2 ... 127 128 129 130 Вперёд