Главная » Статьи » Paslaptys suaugusiems

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Seksu nusivylusioms moterims aistrą, potraukį ir orgazmus gali grąžinti jogos užsiėmimai

Kategorija: Paslaptys suaugusiems»

Kartais aistros ugnis mylimųjų guolyje užgesta ir ją įžiebti reikia iš naujo. Tačiau tam nebūtina vartyti „Kamasutros“ puslapių, ieškant naujų idėjų. Reikia keisti požiūrį ir suprasti, kad seksas prasideda toli gražu ne miegamajame. Tai, kuo užsiimama dieną, gali sustiprinti arba slopinti libido. Seksu nusivylusioms moterims aistrą, potraukį ir orgazmus gali grąžinti jogos užsiėmimai. Siekiant geriausių rezultatų, bent tris kartus per savaitę reikėtų atlikti 10 jogos pozų, skirtų būtent šiam tikslui, bet taip pat ir bendrai savijautai.

Plataus kampo sėdint asana (Upavistha Konasana)

Atsisėsti ir ištiesti kojas. Atsirėmus plaštakomis į grindis, šiek tiek paslinkti klubus atgal. Kojas ištiesti į šalis tiek, kiek įmanoma. Nugara tiesi. Lenkiantis į priekį, judėti į priekį. Poza gerina kraujotaką dubens srityje, libido.

Stovėsena ant pečių (Salamba Sarvangasana)

Arba kitaip tariant – žvakė. Pratimas gerina kraujotaką apatinėje kūno dalyje. Taip pat ramina, mažina nuovargį, nerimą, depresijos simptomus, gerina virškinimo veiklą.

Vaiko poza (Balasana)

Ši poza, kai atsisėdama ant sulenktų kojų ir ant žemės padedamos virš galvos ištiestos rankos, viena patogiausių. Ši poza padeda sutelkti dėmesį ir atsipalaiduoti. Taip pat ji padeda tapti jausmingesniu, jautriau reaguoti.

Driežo poza (Utthan Pristhasana)

Ši poza padeda atpalaiduoti klubus ir nuraminti mintis. Atliekant šią asaną, kaip ir visas kitas, labai svarbu giliai kvėpuoti. Susikoncentravus į kvėpavimą, atsikratoma pašalinių minčių, todėl galima atrasti atsakymą į seksualines problemas.

Deivės asana (Supta Baddha Konasana)

Deivės poza palengvina priešmenstruacinio sindromo ir menopauzės simptomus, užtikrina reprodukcinių organų sveikatą. taip pat ji moko, kaip svarbu būti jautriam, pažeidžiamam – viso to, kas būtina stipriam intymiam ryšiui. Atsigulti ant nugaros. Kojos sulenktos per kelius, pėdos kuo arčiau prie sėdmenų. Vieną ranką laikyti prie šono, o kitą uždėti ant pilvo. Giliai kvėpuoti pilvu. Po to sulenktas kojas pasukti į priešingas puses, ištiesti rankas į šonus ir vėl giliai pakvėpuoti.

Balandžio asana (Eka Pada Rajakapotasana)

Balandžio poza padeda pašalinti įtampą klubų srityje ir atsipalaiduoti. Pastebėta, kad vyrai dažniau jaučia įtampą pečių, o moterys klubų srityje. Taip pat ši poza gerina lankstumą. Atsiklaupti ant kelių. Rankos pečių plotyje, plaštakos tiesiai po pečiais. Kairę koją sulenkti ir paguldyti prie dešinės plaštakos. Dešinę koją laikyti tiesią. Plaštakas padėti ant žemės ir temptis į viršų. Pakartoti su kita koja.

Šuns poza (Adho Mukha Svanasana)

Ši poza taip pat ramina protą ir suteikia energijos kūnui. Stovint atliekama poza stiprina nugaros raumenis ir visą kūną.

Erelio poza (Garudasana)

Viena seksualiausių jogos pozų, tokia poza yra net garsiojoje „Kamasutroje“. Atliekama stovint. Viena koja apsiveja kitą. Atpalaidavus raumenis, pagerinama vidaus ir reprodukcinių organų kraujotaka.

Tilto poza (Setu Bandha Sarvangasana)

Stiprina pilvo srities ir dubens raumenis, panašiai kaip Kėgelio pratimai, kurie buvo sukurti moterims, turinčioms problemų dėl šlapimo nelaikymo. Vėliau paaiškėjo, kad jie taip pat stiprina makšties raumenis ir padeda patirti orgazmą. Tilto asana turi panašų poveikį, nes jos metu įtempiami pilvo ir dubens raumenys.

Plūgo poza (Halasana)

Jaučiant stresą mylėtis dažniausiai nesinori, tačiau gydytojai šią intymią veiklą kaip tik rekomenduoja. Tačiau seksui reikia pasiruošti ir atkurti išsekusią energiją. Plūgo asana gerina kraujotaką ir tarsi pažadina smegenis. Tuo metu, kai kojos iškeltos virš galvos ir pėdų pirštai liečia žemę, kūnas tarsi pasiruošia aistringam vakarui dviese.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Paslaptys suaugusiems | Patalpino: Rolando (17.01.2015) | Autoriai: priekavos.lt |
Просмотров: 390 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Aptiktas senovinis majų miestas su ...

Ištisas majų miestas, kuriame pilna p... (1190)

ufospace
Ateityje Lietuva gali netekti dalie...

Jei ištirptų visi pasaulio ledynai, k... (1182)

ufospace
Berniukas dieviškomis galiomis...

Žmogus prieš gamtą yra bejėgis. Jis j... (865)

ufospace
Mokslininkai: Europa susidurs su Am...

Ties Portugalijos pakrante mokslinink... (1411)

ufospace
Jau 6 m. Maskvos Šeremetjevo oro uo...

Rusijos leidinys „Moskovskij komsomolec“... (1003)
ufospace
Kaip parduotuvės sūrių lentynoje ra...

Kalbant apie dar vieną pieno produktų gr... (642)
ufospace
Užkalbėjimas mirčiai arba žudymo ma...

Užkalbėjimas arba s... (1733)
ufospace
Deividas Koperfildas – stebukladary...

Paprastai žmonės nemėgsta būti apgaudinė... (1437)
ufospace
Kreditą karui Hitleris gavo iš JAV?...

1939 metais startavo didžiausios pasa... (1913)

Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos