Главная » Статьи » Paslaptys suaugusiems

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Ar jūsų seksualumo čakra atvira?

Kategorija: Paslaptys suaugusiems»

Ar jūsų seksualumo čakra atvira? Tai esminis klausimas, nuo kurio priklauso mėgavimasis intymumu, malonumas, kūrybingumas, troškimai ir seksualumas.

Čakros – tai žmogaus organizme esantys energiniai taškai ir elektromagnetinio aktyvumo centrai, kurie priima, įsisavina ir perduoda gyvybiškai svarbias energijas. Kartais, patyrus emocinę ir (arba) fizinę traumą šie taškai išsiderina, netenka pusiausvyros.

seksualumo čakraSeksualumas ir viskas, kas su juo susiję priklauso antrosios čakros įtakos zonai. Šis energetinis taškas yra apatinėje pilvo dalyje, klubuose, kryžkaulyje, lytiniuose organuose. Jos spalva oranžinė ir elementas – vanduo. Oranžinė spalva psichologijoje siejama su šiluma, laime, džiaugsmu ir fizine energija. Ji suteikia žmonėms stiprybės, padeda atsigauti po patirto sielvarto, nesėkmių ir nusivylimų. Vandens elementas simbolizuoja gyvenimo tėkmę, jausmus ir intuiciją.

Aktyvi antroji čakra suteikia grakštumo, gilių jausmų, seksualinę pilnatvę, moko priimti pokyčius. Ji sujungia žmones vienus su kitais per jausmus, troškimus, pojūčius ir judesius. Ji – lyg tykiai sava vaga tekanti upė.

Neaktyvi antroji čakra sukelia odos ir reprodukcinių organų sutrikimus ir ligas. Gali sutrikti inkstų, tulžies pūslės, kraujotakos, limfinė ir antinksčių sistemos veikla. Turi neigiamą poveikį seksualiniam pajėgumui.

Egzistuoja įvairių būdų, kaip atverti seksualinę čakrą. Vienas iš tokių – speciali, meditacinė muzika. Gydomąją galią turi ypatingos vibracijos, kurių aidas įsiskverbia į uždarą, blogai funkcionuojančią antrąją, subtilesnę energiją skleidžiančią, čakrą.

Moksliškai įrodyta, kad žmogaus kūną sudaro 55 – 60 % vandens, todėl jis yra geras garsinių vibracijų laidininkas. Taip pat tai reiškia, kad ši metodika padeda atkurti pažeistą čakrų sistemą. Kai čakra bus atpalaiduota ir atstatyta, ji atgaus savo pirmykštes savybes – padės paversti realybe slapčiausius troškimus. Žmonių norai gali būti labai skirtingi ir nebūtinai susiję tiesiogiai su seksualumu ir vaisingumu. Galima norėti visko, ko tik širdis geidžia sau, savo vaikams, sutuoktiniui, draugams ir artimiesiems ar apskritai visai Žemei ir jos gyventojams. Žmonės, siekiantys dvasinio pakylėjimo, turėtų stengtis apvalyti savo antrąją čakrą, kad pavyktų pasiekti savo tikslus ir svajones.

Kaip sužinoti, ar seksualinė čakra yra aktyvi? Reikėtų sau užduoti keletą klausimų:

  • Kokiose srityse leidžiate sau patirti malonumą? Kodėl neleidžiate?
  • Ar jaučiatės kūrybingas ir jausmingas?
  • Kaip dažnai darote tai, kas nekelia pasitenkinimo? Kas jums kelia pasitenkinimą?
  • Ar padedate kitiems dėl nuoširdaus noro pasitarnauti ar dėlto, kad norite pelnyti pripažinimą ir jų meilę?
  • Ar esate užmezgę artimus santykius? Koks jūsų indėlis į tuos santykius?
  • Ar dažnai pavydite?
  • Ar tikite, kad gyvenimas visada duoda tai, ko labiausiai reikia?
  • Ar į gyvenimą žiūrite lengvai, o gal galvojate, kad tai nuolatinė kova ir pasiaukojimas?

Seksualumas būna dviejų tipų: vyriškas ir moteriškas. Teigiama, kad vyriškas seksualumas priklauso nuo pirmosios čakros, o moteriškas – nuo antrosios. Jų dermė sukuria tobulą pasitenkinimo intymiaisiais gyvenimo džiaugsmais jausmą. Vyriškasis pradas lemia didesnę fizinę jėgą, o moteriškasis – priimančią ir į kitus dalykus orientuotą energiją.

Pirmoji čakra padeda žmonėms išlikti negailestingame pasaulyje. Į jos įtakos zoną patenka esminiai žmogaus instinktai, fizinis poreikis turėti artimą žmogų. Antroji čakra suteikia dvasingumo, intymumo seksualiniams ir tarpusavio santykiams.

Žmoguje viena čakra visada būna šiek tiek aktyvesnė už kitą, tačiau valios pastangomis jų energiją galima kontroliuoti. Kai asmuo, kurio stipresnė pirmoji čakra, pabando atverti antrąją, jis skatina atsiverti kitą asmenį, kuris atskleidžia savo uždarą, paprastai priešingą partneriui čakrą. Tokia pora sąmoningai geba sukurti idealius santykius, teikiančius didžiausią seksualinį pasitenkinimą.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Paslaptys suaugusiems | Patalpino: Rolando (17.01.2015) | Autoriai: priekavos.lt |
Просмотров: 337 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Praeities žybsnis: Tunguskos paslap...

Anks­čiau šiais me­tais virš ... (1581)

ufospace
Naciai projektavo ginklą, kuriuo ke...

Dar ir šiandien tai skamba kaip fanta... (766)

ufospace
NSO užfiksuotas Jerusalėje...

2011 metais pasaulį sudrebino žinia apie... (835)
ufospace
Dinozaurų parką Radailiuose atidary...

Birželio pabaigoje Radailiuose duris atv... (2722)
ufospace
Kiaušinių skandalas išgąsdino varto...

Vieno didžiausių šalies paukštynų kiauši... (1170)
ufospace
Jūrų velnią pagavusiam žvejui šis v...

Nardytojas iš Baltarusijos Borisas, s... (1473)

ufospace
A. Hitlerio likimas...

Atradimas, kad kaukolė, kuri kaip iki... (954)

ufospace
Iš Čebarkulio ežero iškėlė kumščio ...

Narai iškėlė iš Čebarkulio ežero Čeliabi... (574)
ufospace
Senovės Egipto dievai: Pjūklas ir f...

Mes, pagaliau, palaipsniui prisikapstėme... (1754)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos