Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » NSO, Ateiviai

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Signalai iš vandenyno dugno

Kategorija: NSO, Ateiviai» Žymos: po vandeniu, NSO
PASAULYJE EGZISTUOJA DAUGYBĖ ŽMONIJAI ŽINOMŲ, BET KOL KAS NEPAAIŠKINAMŲ REIŠKINIŲ, KURIE YRA SĄMONINGAI IGNORUOJAMI IR JŲ NESKUBAMA TIRTI.
KAD IR KAIP ŽMONĖS ATSAKYMŲ PAIEŠKĄ NORĖTŲ ATIDĖTI VĖLESNIAM LAIKUI, REIŠKINIAI ANKSČIAU AR VĖLIAU APIE SAVE PRIMENA.

KARTAIS TOKS NESKUBĖJIMAS BŪNA FATALIŠKAS, O KAINA UŽ NUSLĖPTĄ INFORMACIJĄ GALI BŪTI ŽMONIŲ GYVYBĖS. KIEKVIENOS ŠALIES VYRIAUSYBEI ŽINOMOS PASLAPTYS, KURIAS STENGIAMASI NUSLĖPTI NE TIK NUO KITŲ ŠALIŲ, BET IR SAVŲ GYVENTOJŲ. TAČIAU NE VISAS TOKIAS PASLAPTIS PAVYKSTA IŠSAUGOTI, YPAČ JEIGU VYKSTANTYS ĮVYKIAI GALI PAVEIKTI TOLIMESNI VISOS ŽMONIJOS LIKIMĄ
.

 

Taip vadinamus magnetinius sūkurius, susidarančius ne dėl Saulės veiklos, kaip įprasta, o kylančius mūsų planetos paviršiuje, mokslininkai yra užfiksavę ir anksčiau. Pastaraisiais metais šie sūkuriai pasidarė žymiai stipresni, o jų atsiradimo metu į aplinką išskiriama energija siekia neregėtą amplitudę.

Nelabai seniai netoli Floridos krantų oro sąlygų monitoringo sistema užfiksavo ypač stiprų gama-spindulių pliūpsni. JAV karinė vadovybė, sužinojusi apie šį faktą, įsakė Atlanto vandenyne esantiems laivams nedelsiant apsupti numatomą spinduliavimo šaltinio rajoną. Tuo pačiu metu JAV KOP Vyriausias Štabas visų lėktuvų, patruliuojančių virš spinduliavimo šaltinio epicentro, kapitonams pranešė apie planuojamą naujos ginkluotės bandymą, kuris gali sutrikdyti navigacijos prietaisų elektronikos veikimą. Kaip žinoma, yla visada išlenda iš maišo. Vyriausybei nepavyko ilgai išlaikyti paslaptį apie paslaptingo objekto, skleidžiančio tokį galingą spinduliavimą, egzistavimą. Netrukus nematytos galios signalus pastebėjo mokslininkai ir radijo mėgėjai JAV ir kitose šalyse.

JAV karinės žinybos legendą apie būsimą ginkluotės bandymą paskleidė akims apdumti. Dabar jau niekam nebėra paslaptis, kad tikrasis operacijos Atlanto vandenyne tikslas buvo iškelti j vandens paviršių galingą gama-spindulių šaltinį ir nugabenti jį į karinę bazę tolimesniam tyrimui.

Dažniausiai paslaptingo gama- spindulių šaltinio skleidžiami spinduliai yra nukreipti į Sirijaus žvaigždės sistemą. Taip buvo ir aprašomu atveju. Šio fakto mokslininkai iki šiol negali paaiškinti.

Yra manoma, kad radioaktyvių spindulių srautas yra ne kas kita, kaip sudėtingai užkoduotas signalas, skirtas perduoti informaciją iš Žemės į kitas planetas, esančias už Saulės sistemos ribų.

Šie įvykiai sukėlė didelį susidomėjimą teorijos apie nežemišką žmonijos prigimtį šalininkų tarpe. Jie mano, kad kitų planetų civilizacijų atstovai, kurių palikuonys tapo mūsų protėviais, prieš palikdami Žemę sukūrė informavimo sistemą, kurios pagalba iš kosmoso gelmių galima stebėti mūsų planetos būseną.

Vėliau paaiškėjo, kad ypač galingo gama-spinduliavimo šaltinis buvo Bermudų trikampio rajone ir turėjo piramidės formą. Įvairiose infor­mavimo priemonėse ne kartą buvo pasirodžiusi informacija apie Atlanto vandenyne Bermudų trikampio rajone aptiktas povandenines piramides, tačiau oficialusis mokslas dėl nežinomų priežasčių ją ignoravo. Dabar, kai visame pasaulyje tapo žinoma apie šių statinių veikimą, mažai kas drįsta neigti jų egzistavimą.

Greitai po paslaptingo objekto iš vandenyno dugno pakėlimo opera­cijos apie nepaprastai stiprų gama- spinduliavimą tapo žinoma Rusijai. Spindulių srautą užfiksavo Rusijos karinių pajėgų palydovas, kuris tuo metu skrido virš Šiaurės Amerikos teritorijos. Signalo šaltinį pavyko identifikuoti kilometro tikslumu. Kaip paaiškėjo, spinduliavimas sklido iš Dagvėjaus karinio poligono, esančio už 140 km į pietvakarius nuo Solt Leik Sičio Jutos valstijoje. Įdomus faktas, kad JAV karinė vadovybė uždarė poligoną kaip tik tuo metu, kai jo teritorijoje atsidūrė keistas objektas, spinduliuojantis gama-spindulius. Oficiali priežastis, kodėl poligonas buvo taip skubiai uždarytas, - cheminio ir bakterinio ginklo bandymai. Įvairiais duomenimis tuo metu karinėje bazėje buvo nuo 1200 iki 1400 žmonių. Jų tarpe buvo ne tik kariškiai, bet ir civiliai. Tai reiškia, kad amerikiečiai vykdė labai didelės apimties eksperimentą.

Dagvėjaus poligonas, esantis dykumoje, kur niekas negyvena, tarp amerikiečių yra laikomas slaptu NSO tyrimo objektu. Neoficialiai poligonas vadinamas „Zona 52“. Sis pavadinimas buvo sugalvotas pagal „Zoną 51“ - karinį aerodromą Nevadoje, kuriame, pagal oficialią informaciją, išbandomi nauji skraidymo aparatai ir ginklai, o pagal neoficialią - tiriamos ateivių iš kitų planetų skraidymo aparatų nuolaužos. Tai, kad Dagvėjaus poligone atliekami tyrimai, susiję su ateiviais, patvirtina gana dažnai šiame rajone pasirodantys NSO, iš kurių vienas netoli bazės sudužo 2009-ais metais.

Tolimesnis akmeninio pastato, sukėlusio didžiulį susidomėjimą, likimas yra nežinomas. Yra duomenų, kad į poligoną įvairiu metu buvo atgabentos ir kitos povandeninės piramidės, aptiktos įvairiuose planetos taškuose. Tik ankstesniais atvejais šios piramidės nerodė jokio aktyvumo. Remiantis šia informacija galima padaryti išvadą, kad amerikiečių kariškių radinys nebus vienintelis. Ufologai ir kiti tyrinėtojai mano, kad tokiu būdu informavimo sistema siunčia signalus į kosmosą apie kritinę mūsų planetos būseną. Žinant, kad gama-spinduliai yra pražūtingi mūsų planetoje egzistuojančioms gyvybės formoms, atgiję povandeniniai švyturiai nežada Žemės gyventojams nieko gero.
 
Kategorija: NSO, Ateiviai | Patalpino: Rolando (15.07.2013) | Autoriai: Mįslės ir faktai |
Просмотров: 1815 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Visa tiesa apie sukamą tabaką ir c...

Šis straipsnis yra tik apžvalginio po... (7317)

ufospace
Lietuviai Baltijoje surado povanden...

Būrys lietuvių entuziastų Baltijos jūroj... (1479)
ufospace
Paukštis siaubūnas savo širdyje vei...

Daugelį metų paleontologai priešistorini... (983)
ufospace
Kas protingesni – religingieji ar b...

Likus daugiau nei 400 metų iki Jėzaus iš... (1218)
ufospace
Susidūrimai su ateiviais...

Visatoje mes nevieni – taip tei... (1889)

ufospace
AIDS gydymas: nauji atradimai rodo ...

Pastaraisiais metais padaryti atradimai ... (1539)
ufospace
Mėsėdžiams pasninkas būtinas...

Ar ne keistai atrodo gausiai parduotuvės... (1282)
ufospace
Nacių bazė Antarktidoje...

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karal... (6087)

ufospace
Mitybos specialistai: Nustokite ryt...

Jei norite būti ramūs, jog gaunate visus... (889)
ufospace
NASA jau svarsto galimybę apgyvendi...

NASA tiki, kad vieną dieną Jupiterio pal... (875)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos