Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » NSO, Ateiviai

NSO katastrofos Kojamoje, Meksika paslaptis

Kojamoje (Coyame) (Meksika) 1974-ais metais neatpažintas skraidantis objektas susidūrė su nedideliu lėktuvu. JAV ir Meksikos valdžios atstovai į šią avariją reagavo nedelsdami, pasiųsdami gelbėtojus.

Tolimesni įvykiai buvo paslaptimi iki pat šio amžiaus pradžios, kai Meksika tapo populiaria vieta tarp ufologų dėl daugybės pranešimų apie NSO pasirodymus. Atlikti tyrimai atskleidė keistas šios senos istorijos detales.

1974 m. rugpjūčio 25 d. nedidelis lėktuvas pakilo iš EI Paso (Teksasas, JAV) aerodromo ir pasuko link Mechiko. Lėktuvas skrido savo kursu, o tuo metu JAV Gynybos ministerijos radaras stebėjo NSO, skrendantį virš Meksikos įlankos link Krisčio korpuso (Teksasas). Tai buvo apie 22:07. Iš pradžių dėl skrydžio greičio buvo nuspręsta, kad tai ne NSO, o meteoras. Tačiau vėliau objektas ėmė keisti kursą.

Galiausiai objektas sulėtino greitį ir nusileido Kojamoje, ramiame miestelyje dykumoje už 64 km nuo sienos su JAV. Mieste gyveno vos 2,5 tūkstančio žmonių. Po to objektas išnyko iš radarų ekranų. Po valandos civilinis radijas pranešė, kad Kojamoje sudužo lėktuvas.

Kitos dienos ryte Meksikos valdžia pradėjo nukritusio civilinio lėktuvo paieškas. Išsiųsta grupė aptiko dalį nuolaužų, vėliau valdžia pranešė apie dužimo vietą, kuri buvo už kelių kilometrų. JAV valdžia pasiūlė savo pagalbą, atliekant paiešką, tačiau pasiūlymas buvo atmestas.

Nors Meksika pagalbos ir atsisakė, netoli EI Paso esančiame Bliso forte buvo suformuota gelbėjimo komanda bei buvo toliau vykdomas meksikiečių gelbėjimo grupės veiksmų stebėjimas iš oro. Šiuos įvykius aprašė tyrėjai Nojus Toresas ir Rubenas Uriartė.

Pagrindiniu jų informacijos šaltiniu yra paslaptingas dokumentas, vadinamas „Denebo ataskaita", kurį anonimas ufologams atsiuntė praėjusio amžiaus pabaigoje. Kiti informacijos šaltiniai - vietinių gyventojų, kurie matė susidūrimą ore, pasakojimai. Autoriai savo Vikipedijos puslapyje taip pat gavo anoniminį pranešimą, kuriame buvo nurodyti meksikiečių karių serijiniai numeriai ir pavardės bei kai kurių amerikiečių pareigūnų, dalyvavusių šiame incidente, pavardės. Šiuo metu ufologai tiria šiuos gautus duomenis, kurie, jų žodžiais tariant, yra daug žadantys, tačiau jie kol kas nėra pasirengę atskleisti kokius nors vardus.

Anot šių šaltinių, meksikiečiai gelbėtojai sukrovė lėktuvo nuolaužas į sunkvežimius ir pajudėjo į pietus. Amerikiečių pareigūnai įsakė savo gelbėtojams, stebintiems iš oro, sumažinti aukštį. Jie pamatė, kad konvojus dėl kažkokios priežasties sustojo.

Iš oro buvo pranešta, kad visi meksikiečių džipai ir sunkvežimiai sustojo, ant žemės matomi du kūnai. Buvo priimtas sprendimas, kad amerikiečių grupė turi vykti į vietą, nežiūrint į
Meksikos pusės atsisakymą priimti pagalbą.

Amerikiečių gelbėtojų, apsirengusių cheminės apsaugos kostiumais, grupė į vietą atvyko rugpjūčio 26 d. 16:00. Jie pamatė baisų vaizdą. Visi meksikiečių kariai buvo negyvi ir sėdėjo sunkvežimyje. Netoliese gulėjo maždaug 4,8 m skersmens skraidanti lėkštė - metalo spalvos ir be atpažinimo ženklų.

Kaip teigia Toresas ir Uriartė, karių mirties priežastis buvo nežinoma, amerikiečių gelbėtojai neturėjo laiko tai išsiaiškinti. Be to, jeigu kariai žuvo nuo kažkokio biologinio ginklo, jų kūnus siųsti ekspertizei buvo pavojinga.

Civilinis lėktuvas subyrėjo dalimis po susidūrimo skrendant dideliu greičiu. Ant disko matėsi kai kurie pažeidimai, atsiradę susidūrimo metu.

Amerikiečių komanda nusprendė negaišti laiko. Jie sunaikino meksikiečių karių kūnus, transporto priemones ir civilinio lėktuvo nuolaužas, o skraidančią lėkštę pritvirtino prie savo karinio transporto malūnsparnio.

Taip amerikiečiai krovinį pargabeno į JAV, palikdami vien tik gandus ir legendas apie susidūrimą su NSO Kojamoje. Kai kurie pagyvenę Kojamos gyventojai prisimena, kad tą dieną per miestą važiavo kariai, o kiti prisimena pačią avariją.

Šiandien Meksikos ir JAV valdžia neigia incidentą. Kojamos vietinio laikraščio numeriai, išspausdinti tą mėnesį, dingo. Vienintelis pranešimas, kurio nebuvo spėta panaikinti, yra 1974 m. spalio 27 d. straipsnis laikraštyje „EI Heraldo de Chihuahua“ , kuriame užsimenama, kad grupė Meksikos karių žuvo, gabenant karinį krovinį.

 

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar