Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » NSO, Ateiviai

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


NSO ir Atominės bombos

Kategorija: NSO, Ateiviai» Žymos: Atominės bombos, IR, NSO
JEIGŲ ATEIVIUS KAS NORS IR DOMINA MŪSŲ PLANETOJE, TAI, PIRMIAUSIA, MASINIO NAIKINIMO GINKLAI.

Sutrikusi Amerika

Kaip teigia daugybė atsargoje esančių kariškių, kurie tarnybos metu buvo susiję su branduolinio ginklo saugojimu ir naudojimu, ateivių aktyvumas yra pats didžiausias būtent arti tų vietų, kur laikomi šie mirtį nešantys ginklai.
FTB savo laiku išleido memorandumą, skirtą tarnybiniam naudojimui, kuriame buvo skelbiama: „1949-ųjų metų vasario 10 d. agentai, atsakingi už branduolinių objektų saugumą JAV pietvakariuose, netikėtai susidūrė su baimę keliančiu naktiniu reiškiniu - virš slaptų objektų periodiškai pasirodydavo žalsvos spalvos ugnys, kurios dangumi skriejo didžiuliu greičiu. Pirmą kartą tokie šviečiantys objektai buvo pastebėti 1948 ųjų metų lapkričio mėnesio pabaigoje. Juos matė keletas žmonių, kurie saugojo karinį objektą Los Alamose, po to šie objektai pasirodė šalia Sandijos bazės, o vėliau pastebėti Teksaso valstijoje esančiame Kemp Hudo objekte".
Šie šviečiantys objektai pirmą kartą buvo pastebėti neužilgo po to, kai buvo sukurtas ir išbandytas branduolinis ginklas. Iš pradžių jie pasirodė rajone, kur buvo kuriamos atominės bombos(Los Alamosas), po to - kur šios bombos buvo gaminamos (Sandijos bazė), ir, galiausiai, toje vietoje, kur atominės bombos buvo sandėliuojamos (Kemp Hudas).
Vienas iš liudininkų, galintis patvirtinti apie NSO vizitą į slaptus objektus, yra atsargos kapitonas Robertas Salasas. Štai ką jis pasakoja: „1967-ųjų metų kovo 16 d. aš budėjau KOP bazėje Malstorme (Montanos valstija), kai dangumi atskriejo neatpažintas objektas ir pakibo tiesiai virš bazės teritorijos. Visos 10 bazėje saugomos raketos „Minuteman“ sugedo vienu metu. Po savaitės tas pats nutiko ir kitoje vietoje".
JAV KOP atsargos kapitonas Briusas Fenstermacheris tarnavo saugumo užtikrinimo komandoje. Jis 1976-ais metais matė cigaro formos NSO virš Voreno bazės (Vajomingo valstija), kurioje taip pat buvo saugomas branduolinis ginklas.
Panašūs reiškiniai buvo stebimi ir Didžiojoje Britanijoje. Pulkininkas Čarlzas Haltas papasakojo, kad praėjusio amžiaus 8-o dešimtmečio pabaigoje jis savo akimis matė NSO virš KOP bazės Bentvoterse (netoli Ipsvičio), kur buvo įrengti branduolinio ginklo sandėliai: „NSO link bazės skleidė šviesos spindulius. Po to karinio ryšio priemonėse išgirdau pranešimą, kad ateiviai nusileido branduolinio ginklo saugojimo vietoje".
Paskutinis ir kiek galima įslaptintas pranešimas apie NSO pasirodymą prie amerikiečių karinės bazės buvo užfiksuotas 2003-iais metais.

Skraidė ir virš SSRS

Suprantama, buvusioje Sovietų Sąjungoje vyko tas pats. 1982-ųjų metų spalio 4 d. Belokorovičių miesto (Ukraina) rajone daugiau nei 100 kariškių, tarnavusių 50- ojoje strateginės paskirties kariuomenės divizijoje, nuo 18:30 iki 22:00 valandos danguje stebėjo apie dešimtį neatpažintų ir ryškiai šviečiančių objektų. Tuo metu divizijos raketų valdymo pulte savaime užsidegė visos informacinės lentelės, tame tarpe ir mygtukas „Paleidimas"...
1991-ais metais virš gamyklos Dnepropetrovske, kurioje gaminamos tarpžemyninės balistinės raketos, danguje pasirodė kamuolio pavidalo NSO.
1995-ais metais analogiškas NSO pakibo danguje Sarovo mieste (buvęs Arzamasas-16) virš ypač įslaptintos „Avangardo" gamyklos, kurioje buvo gaminamos branduolinio ginklo kovinės galvutės.
NSO, pasirodęs virš raketinės kariuomenės pozicijų Saratovo srityje, neapsiribojo paprastu stebėjimu - buvo labai įmagnetintos raketų nukreipimo į taikinį galvutės. Tai labai pablogino raketų taiklumo parametrus, todėl teko skubiai iš kovinio budėjimo atšaukti ištisus raketinius padalinius.
Kodėl ateivius iš kitų planetų domina mūsų atominės bombos? Labai abejotina, kad jos domintų moksliniu ar kariniu aspektu. Gal ateiviai bando kaip nors neutralizuoti branduolines raketas, laikydami jas pernelyg pavojingu „žaisliuku" nepakankamai subrendusios žmonijos rankose? O gal bando užtikrinti savo saugumą, planuodami būsimą įsiveržimą į mūsų planetą?

Šaltinis "Mįslės ir Faktai" parengė Ufospace.net
Kategorija: NSO, Ateiviai | Patalpino: Rolando (31.10.2013) |
Просмотров: 904 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Vienas Marso zondas nufotografavo k...

Virš Marso skriejanti sakalo akis - &... (1189)

ufospace
Fizikų išgalvotas geometrinis objek...

Fizikai sugalvojo deimantą primenantį ge... (1145)
ufospace
Kas yra NSO, iš kur ir kodėl lankos...

Sunku patikėti, kad ateiviai lankosi ... (995)

ufospace
Japoniją privertė kapituliuoti ne a...

Nejaugi 70 metų JAV branduolinės poli... (2352)

ufospace
„Hubble“ užfiksavo šviesmečio ilgio...

Kosminis teleskopas „Hubble“ užfiksavo d... (954)
ufospace
Marsas negyvenama planeta tapo po k...

Mokslininkai tikina, kad Marso atmosferą... (835)
ufospace
Didžiausi visų laikų mašinų pasauli...

Pusiau povandeninis supersunkiasvoris la... (2537)
ufospace
Ateiviai gali sunaikinti žmoniją, s...

Neseniai Anglijoje leidžiamame laikrašty... (2081)
ufospace
Saulės vainiko skylė birželio 28 d....

Birželio 28-29 d. Žemę pasieks ir magnet... (982)
ufospace
Saulėje sprogimų serija tęsiasi: pr...

Šįryt (trečiadienį, gegužės 15 d. ryt... (1056)

Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos