Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » NSO, Ateiviai

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Nežemiškos kilmės ežerai Rusijoje

Kategorija: NSO, Ateiviai» Žymos: NSO

Rusijoje egzistuoja keletas ežerų, šalia kurių dedasi keisti ir nesuprantami dalykai. Kai kuriuose iš jų negyvena jokia gyvybės forma, net šalia ežero neskraido jokie paukščiai, ar nevaikšto gyvūnai. Kituose nuskęsta žmonės kurių palaikų narams nepavyksta atrasti. Dažnai šalia tokių anomalių vandens telkinių liudininkai pasakoja matę keistus skraidančius objektus kurie iškyla iš vandens.

Tyrinėtojai teigia, kad ne vienas tokių anomalių ežerų turi meteoritinę kilmę. Tokiems ežerams galima priskirti Smerdiačio ežerą, esantį Saturovo rajone Maskvos srityje. Rausvai rudame ežero vandenyje negyvena žuvys, o žmogaus, išdrįsusio pasinerti į ežerą, laukia neišvengiama žūtis. Naktimis mėnesienos šviesoje virš ežero gana neretai galima pamatyti keisčiausių formų miražus. Ežero apylinkėse kartais girdimi keisti garsai, kurie, vietinių gyventojų teigimu, primena kaulų barškėjimą.

Meteoritinės kilmės yra ir Suringdos ežeras, esantis Krasnojarsko krašto šiaurės rytuose. Šis ežeras taip pat pasižymi bloga šlove. Žinoma keletas atvejų, kai žmonės, išsimaudę ežere, suserga keista odos liga. Dėl šios ligos visa žmogaus oda pasidengia suragėjusiais žvynais, visiškai nebelieka plaukų, neatpažįstamai pakinta ligonio veidas – kaktoje atsiranda kietos išaugos, primenančios ragus, kurios po kiek laiko nukrenta. Laimei, liga po pusmečio praeina.

Ne vieną kartą atlikta ežero vandens analizė nedavė jokių rezultatų – vanduo nepasižymi jokiomis keistomis savybėmis. 1986-ais metais atliktų tyrimų metu narai nustatė, kad ežero dugne yra keletas plačių plyšių, į kuriuos dideliu greičiu suteka vanduo. Taip pat narai pastebėjo didžiulį šulinį, kurio gylio nepavyko nustatyti.

Manoma, kad nežemiškos kilmės yra didelis Ubinsko ežeras Novosibirsko rajone. Ant šio ežero kranto įkurtas Ciornyj Myso kaimas. Kaimo gyventojai teigia, kad kartais iš ežero gilumos į paviršių iškyla didžiuliai oro burbulai, nuo kurių toje vietoje masiškai žūsta žuvys. Keletą kartų žvejai, valtimis plaukiojantys šiaurės rytinėje ežero dalyje, pastebėjo keistą mirksėjimą dugne. Tuo metu valtyse žmonės staiga pasijusdavo labai blogai, kai kada netgi kuriam laikui netekdavo sąmonės.

NSO baseinai

Kai kurie „blogieji” ežerai tarsi magnetas prie savęs traukia neatpažintus skraidančius objektus. Paslaptingi objektai ne kartą pastebėti virš Cerdynės ežero Permės srityje. Šio ežero ypatumas yra tas, kad jis atsirado po to, kai šioje vietoje XX amžiaus 6-o dešimtmečio pabaigoje buvo įvykdyti trys antžeminiai branduoliniai sprogimai. Ežero vanduo iki šiol yra radioaktyvus. Aplinkinių gyvenviečių gyventojai tvirtina, kad ežere gyvena mutantai.

Populiarumu tarp ateivių pasižymi aukštikalnėse esantis Chindigtig Holio ežeras, esantis Tuvos pietvakariuose šalia Altajaus respublikos. Vietiniai gyventojai teigia, kad šventas ežero vanduo – iš dangaus nusileidžiančių dvasių namai. Kiekvieno, kuris išdrįs vandenyje sušlapinti savo kojas, laukia bausmė. Pastaraisiais metais ne kartą buvo pastebėti keisti šviečiantys rutuliai, pakilę iš ežero ir tarsi ištirpę ore. 1989-ais metais vienas vietinis gyventojas matė, kaip disko formos objektas dideliu greičiu panėrė į ežerą, nepalikdamas už savęs jokių purslų. Keliautojai, atsidūrę mišku apaugusiame ežero krante, teigia, kad visame kūne jaučiamas sunkumas, tarsi kažkokia jėga spaudžia iš viršaus.

Pastaraisiais metais daugelio ežerų keliamą pavojų mokslininkai bando paaiškinti pablogėjusia ekologine padėtimi. Tačiau vietinėse tautose paplitusios legendos, kurios mus pasiekė iš tolimos senovės, smalsiems tyrinėtojams kelia mintis, kad bloga „mirties ežerų” šlovė atsirado dėl žmonėms nežinomų priežasčių, kurių mes kol kas negalime paaiškinti.

Kategorija: NSO, Ateiviai | Patalpino: Rolando (21.04.2013) | Autoriai: APIEMISTIKA | | Aut. teisės: http://apiemistika.lt
Просмотров: 2362 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Pažangiausias pasaulyje naikintuvas...

Pažangiausi pasaulyje dėl „stea... (1207)

ufospace
Nežemiškos kilmės ežerai Rusijoje...

Rusijoje egzistuoja... (2361)
ufospace
Viskas, ką reikia žinoti apie perse...

Rug­pjū­tį įspū­din­g... (1396)

ufospace
Jūrų velnią pagavusiam žvejui šis v...

Nardytojas iš Baltarusijos Borisas, s... (1931)

ufospace
Mergaitė, serganti paslaptinga liga...

Gabby Williams yra 8 metų, nors ne visi ... (997)
ufospace
BLOGIO BRANGENYBĖS...

1885 - ŲJŲ M. BIRŽELIO 1 D. Į MAŽYTĘ BAŽ... (2866)
ufospace
Japoniją privertė kapituliuoti ne a...

Nejaugi 70 metų JAV branduolinės poli... (2324)

ufospace
Archeologai su georadaru tyrinėja m...

Meksikiečių ir prancūzų archeologai su g... (1790)
ufospace
Grafas Kaliostro: pranašas ar apgav...

Kaip vėjas iš pietų, kaip akinanti vi... (1029)

ufospace
Į stiklainį galvą įkišusi lapė šauk...

Rusijoje nufilmuotas vaizdelis, kaip lap... (1283)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos