Главная » Статьи » NSO, Ateiviai

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Liudijimas apie ateivius iš kosmoso – ieškomiausias FTB dokumentas

Kategorija: NSO, Ateiviai» Žymos: Kontaktai su nežemiška gyvybe, Nežemiška gyvybė Žemėje, NSO
JAV Federalinis tyrimų biuras (FTB) pranešė, kad iš visų jo internete paskelbtų dokumentų archyvo „The Vault“, kuriuo siekiama geriau supažindinti visuomenę su FTB istorija ir veikla, labiausiai skaitytojų ieškomas yra 1950 m. parašytas vadinamasis „Hottelo memorandumas“.

ame aukštas FTB pareigūnas slapta informavo savo vadovą apie keistą įvykį Naujosios Meksikos valstijoje: vienas JAV karinių oro pajėgų karininkas FTB agentui sakė iš kito asmens sužinojęs apie dykumoje nukritusias „skraidančiąsias lėkštes“ ir jose rastus nežemiškų būtybių kūnus.

Šis dokumentas, kuris, remiantis Informacijos laisvės aktu, buvo išslaptintas ir paskelbtas 8-ąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį, nuo 2011 metų, kuomet buvo įkeltas į internetinį FTB archyvą „The Vault“, jau peržiūrėtas beveik milijoną kartų, skelbia „Space.com“. Tai labiausiai šio archyvo lankytojų ieškomas FTB dokumentas.

Hottelo memorandumas“, parašytas 1950 m. kovo 22 d., buvo skirtas asmeniškai tuometiniam FTB direktoriui J. Edgarui Hooveriui. Jo autorius – Guyus Hottelas, tuometinis aukštas FTB Vašingtono skyriaus pareigūnas. Jis FTB direktoriui pranešė iš JAV karinių oro pajėgų tyrėjo girdėjęs, kad Naujosios Meksiko dykumoje aptiktos trys sudužusios „skraidančiosios lėkštės“. Šią naujieną jam esą pranešęs neįvardytas asmuo.

Memorandume sakoma, kad minėtosios „skraidančiosios lėkštės“ yra apvalios formos, išgaubtos ties viduriu, maždaug 15 metrų skersmens. Kiekvienoje iš jų esą buvo aptikta po 3 žmogaus pavidalo būtybių kūnus. Šios būtybės buvo vos 90 centimetrų aukščio, jų kūnus dengė iš pažiūros metaliniai drabužiai, pagaminti iš labai plonos medžiagos. Kiekvienas kūnas yra tarsi sutvarstytas: tai primena lakūnų bandytojų dėvimą specialią aprangą.

Dokumente daroma prielaida, kad NSO katastrofos priežastimi galėjo būti Naujosios Meksikos dykumoje įrengtas itin galingas karinis radaras, kurio signalai esą galėjo sutrikdyti NSO įrangą.


Prieš kelias dienas FTB atstovų padarytame pareiškime sakoma, kad „Hottelo memorandumas“ „neįrodo neatpažintų skraidančių objektų egzistavimo, tai paprasčiausiai antrojo ar trečiojo asmens liudijimas, kuris FTB niekada nebuvo tiriamas“, skelbia „Space.com“.

FTB atstovai taip pat pabrėžė, kad nėra jokio pagrindo manyti, jog ši istorija gali būti kaip nors susijusi su garsiuoju „Roswello incidentu“, tariama NSO katastrofa Naujosios Meksikos valstijoje 1947 metais.

FTB direktorius J. E. Hooveris iš tikrųjų buvo įsakęs savo agentams tikrinti visus pranešimus apie NSO po „Roswello incidento“ iki pat 1950 m. liepos mėnesio. Tai, kad dėl „Hottelo memorandumo“ niekada nebuvo atliktas tyrimas, pasak FTB atstovų, leidžia manyti, kad FTB skyriaus Vašingtone pareigūnai nemanė, kad ši istorija apie „skraidančiąsias lėkštes“ verta dėmesio.


Kategorija: NSO, Ateiviai | Patalpino: Rolando (29.10.2013) | Autoriai: balsas.lt | | Aut. teisės: http://balsas.lt
Просмотров: 635 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Morkos itin sveika akims? Bet juk t...

Ko gero, daugeliui (bent jau vaikystė... (706)

ufospace
Ispanijos pakrantėn bangos išmetė n...

La Arenos paplūdimyje (Kantabrija, Ispan... (1741)
ufospace
Kiaušinių skandalas išgąsdino varto...

Vieno didžiausių šalies paukštynų kiauši... (1291)
ufospace
Mūsų Galaktikoje formuojasi giganti...

Pasitelkę ALMA (Atacama Large Millimeter... (1536)
ufospace
Kas gi yra tas auksinis milijardas?...

JAV, Georgijos valstijoj ant 6 plytų pam... (2495)
ufospace
Pasaulis 2083-aisiais: Europą ir Am...

Po 70 metų daugelis Europos gyventojų... (1069)

ufospace
Paskaičiuota, kiek gyventojų pasaul...

Nauja Jungtinių Tautų statistinė analizė... (799)
ufospace
Mėsėdžiams pasninkas būtinas...

Ar ne keistai atrodo gausiai parduotuvės... (887)
ufospace
Kas yra psoriazė?...

Paskutiniųjų tyrimų rezultatai rodo, kad... (4040)
ufospace
Mokslas Naujausios technologijas pa...

Mokslininkai nori padėti ieškoti masinių... (884)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos