Главная » Статьи » NSO, Ateiviai

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Išslaptinta informacija apie NSO stebėjimą per II pasaulinį karą

Kategorija: NSO, Ateiviai» Žymos: NSO

D. Britanijos Nacionalinis archyvas išslaptino su neatpažintų skraidančių objektų (NSO) stebėjimais susijusius dokumentus, apimančius 1995 – 2003 m. laikotarpį.

 

Tarp jų yra viena archyvinė byla, liudijanti, kad Antrojo pasaulinio karo metais tuometinis Didžiosios Britanijos premjeras Winstonas Churchillis ir vyriausiasis sąjungininkų kariuomenės Europoje vadas JAV generolas Dwightas Eisenhoweris nusprendė įslaptinti pranešimą apie NSO pasirodymą prie Anglijos krantų, pranešė britų dienraštis „Daily Mail“.

 

NSO virš Kinijos (1942 metai).

 

Išslaptintame dokumente teigiama, kad šis įvykis W. Churchillį taip sukrėtė, kad jis pareikalavo nedelsiant mažiausiai 50 metų įslaptinti pranešimą apie danguje stebėtą NSO, kad „būtų galima išvengti masinės panikos ir nebūtų pakirstas tikėjimas bažnyčia“.

 

Visi šių metų rugpjūčio mėnesį išslaptinti britų Nacionalinio archyvo dokumentai, susiję su NSO, skelbiami jo interneto svetainėje.

 

Pasak dienraščio, istorija apie Churchillio ir Eisenhowerio nurodymą įslaptinti D. Britanijos karališkųjų karinių oro pajėgų žvalgybinio lėktuvo susitikimą su NSO iškilo aikštėn po to, kai į šalies Gynybos ministeriją 1999 m. kreipėsi vienas britų mokslininkas. Jis papasakojo, kad jo senelis, Antrojo pasaulinio karo metais tarnavęs šalies karinėse oro pajėgose, dalyvavo premjero W. Churchillio ir generolo D. Eisenhowerio pasitarime, kuriame buvo sprendžiama, ką daryti dėl precedento neturinčio incidento.

 

Nacionalinio archyvo išslaptintame dokumente šis liudininkas teigia, kad karo pabaigoje britų žvalgybinis lėktuvas, grįžtantis iš užduoties Vokietijoje ar Prancūzijoje, netoli Anglijos krantų netikėtai susitiko su „keistu metaliniu objektu“, kuris kurį laiką skrido britų lėktuvo kursu, laikydamasis tokio pat greičio. Po to jis staiga padidino greitį, nėrė šalin ir pradingo.

 

„Šį incidentą aptarinėjo W. Churchillis ir D. Eisenhoweris, tačiau nė vienas iš jų neturėjo supratimo, ką danguje matė britų karo pilotai. Kadangi šių stebėjimų nebuvo įmanoma paaiškinti jokiomis įtikinamomis prielaidomis, šis incidentas sukėlė rimtą susirūpinimą“, – teigia šiame susitikime dalyvavusio karališkųjų karinių oro pajėgų karininko vaikaitis.

 

Remdamasis senelio žodžiais, jis teigė, kad diskusijos metu buvo atmestos prielaidos, jog nežinomas metalinis objektas galėjo būti raketa, nes jis iš pradžių staigiai sumažino greitį, prisitaikydamas prie žvalgybinio lėktuvo greičio, o po to vėl sparčiai pagreitėjo ir nuskrido.

 

„Pasak vieno britų karinio eksperto, šis įvykis buvo už tuometinių technologinių galimybių suvokimo ribų. Kitas šio susitikimo dalyvis iškėlė prielaidą, kad tai galėjo būti neatpažintas skraidantis objektas. W. Churchillis po šių žodžių pareiškė, kad šis incidentas turi būti nedelsiant įslaptintas bent 50 metų laikotarpiui, o sprendimą dėl jo statuso asmeniškai turėtų priimti būsimasis šalies premjeras.

 

Pasak mokslininko, jo senelis niekam nepasakojo apie šį įvykį, išskyrus savo 9 metų amžiaus dukrą. Dokumente teigiama, kad senelis iki pat savo mirties 1973 metais buvo įsitikinęs, jog Antrojo pasaulinio karo metais egzistavo technologinės galimybės, apie kurias nežinojo nei visuomenė, nei pasaulio lyderiai.

 

“Pasitaikius progai jis vis pabrėždavo, kad mūsų aviacijos technologijos dar toli gražu nėra pasiekusios savo galimybių ribos, tačiau apie Antrojo pasaulinio karo metais įvykusį incidentą, kurio liudininku jam teko būti, smulkiau nepasakojo“, – teigiama dokumente.

 

D. Britanijos užsienio reikalų ministerijos atstovai, išnagrinėję archyvinius dokumentus, teigia neradę jokių W. Churchillio ir D. Eisenhowerio diskusijos dėl NSO patvirtinimų. Gynybos ministerijos pareigūnas 1999 m. minėtam britų mokslininkui atsakė, kad iki 1967 metų galiojo tvarka, pagal kurią visi su NSO susiję duomenys buvo sunaikinami praėjus 5 metams. Todėl esą veikiausiai visi pranešimai apie Antrojo pasaulinio karo metais D. Britanijoje stebėtus NSO jau yra sunaikinti.

 

Pranešama, kad D. Britanijos Nacionalinio archyvo išslaptintus naujus dokumentus apie NSO iki rugsėjo nemokamai gali parsisiųsti visi norintys. Tokia galimybė atsirado todėl, kad D.Britanijos gynybos ministerija nusprendė nebetirti NSO ir tuo pačiu išslaptinti visą informaciją, nes manoma, kad šie reiškiniai nekelia pavojaus nacionaliniam saugumui.

Kategorija: NSO, Ateiviai | Patalpino: Rolando (14.04.2013) | Autoriai: Balsas.lt |
Просмотров: 1220 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Pirštai įsiūti į pilvą – išsigelbėj...

Galūnių chirurgijos specialistai iš R... (1808)

ufospace
Kiaušinių skandalas išgąsdino varto...

Vieno didžiausių šalies paukštynų kiauši... (1293)
ufospace
Po Grenlandijos ledu atrastas 750 k...

Mokslininkai po Grenlandijos salą dengia... (1132)
ufospace
Baltarusiai skelbiasi atradę rūsį, ...

Šią savaitę sukanka dvi skausmingos isto... (1733)
ufospace
„Hubble“ užfiksavo šviesmečio ilgio...

Kosminis teleskopas „Hubble“ užfiksavo d... (722)
ufospace
Neįtikėtini skausmo malšinimo būdai...

Gimdymo skausmams mažinti pradėjus na... (847)

ufospace
Pentagonas į Pasaulinį vandenyną pa...

JAV Gynybos departamento Priešakinių ... (747)

ufospace
Vietoje kulkos – plaktukas: mokslin...

Mičigano universiteto antropologė dr.... (1811)

ufospace
Jau 6 m. Maskvos Šeremetjevo oro uo...

Rusijos leidinys „Moskovskij komsomolec“... (947)
ufospace
Paukštis siaubūnas savo širdyje vei...

Daugelį metų paleontologai priešistorini... (727)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos