Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » NSO, Ateiviai

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Ateivių laiškai žmonijai (2)

Kategorija: NSO, Ateiviai»
Savo gebėjimu spręsti jūs visad galėjote nuspręsti dėl savo ateities. Mes negalime ir nenorime kištis į jūsų ateitį per prievartą. Visa tai todėl, jog mūsų mąstymas ir supratimas yra kur kas gilesnis nei jūsų. Mes neturime teisės nuspręsti kaip jums gyventi už jus. Mes priėjome išvadą, kad laisvė ir jos suteikimas nuspręsti patiems yra daug svarbiau už prievartinį įsikišimą. Nepaisant to jūs savo teisę spręsti naudojate blogiems tikslams.

Iki šiol jūs galėjote kontroliuoti savo gyvenimą taip kaip norite, tačiau dabar vis stipriau už jus tai daro kiti. Jūsų technologijų dėka jūs patys teršiate savo aplinką ir tai daryti jūs nusprendėte savarankiškai. Jūs lėtai ir užtikrintai prarandate gebėjimą nuspręsti dėl savo ateities. Jūsų technologijos jus pačius stumia į neišvengiamą pražūtį.
Visa tai gali pasikeisti jei norite išsaugoti savo laisvę spręsti patys, jei jūsų valdžia to ir nenori. Tai yra viena priežasčių kodėl mes vis dar nepasirodome jums. Bet ar reikia laukti paskutinio momento kuomet mes galėsime jums padėti? Kuo ilgiau delsite tuo sunkiau bus viską ištaisyti.

 


Jūsų civilizacija praeityje daug kariavo, kad galėtų atrasti naujus dalykus. Tačiau dabartiniais laikais, kai visi viską žino jūs vis vieną tęsiate savo kovas. Ir tai jus veda prie išnykimo.
Nors žmogus kaip individas turi daug potencialo, tačiau negali juo pilnai naudotis, nes jūs stabdote patys save. Jūsų yra keli milijardai. Jūsų vaikų išsimokslinimas, jūsų gyvenimo sąlygos yra tokios kokias jums duoda jūsų politiniai, religiniai atstovai. Jūsų mintys ir įsitikinimai yra kontroliuojami kitų tuo pačiu jums suteikiant galvojimą, kad jūs pats viską nusprendžiate ir esate laisvas nuo bet kokių suvaržymų. Jūs gyvenate gyvenimą kurį jums duoda, o ne kurį jūs pasirenkate.


Jūs dabar stovite kryžkelėje tarp technologijų sukūrimo ir susinaikinimo. Šie pavojai ir galimybės egzistuoja būtent dabar. Jūsų gamtos ištekliai senka ir greitai jie baigsis. Jums teks nuspręsti ką daryti toliau, tačiau kuo ilgiau lauksite tuo bus sunkiau viską sutvarkyti. Ekosistemos išsekimas jau pasiekė nebesugrįžtamą etapą. Resursai yra eikvojami kas dieną vis stipriau. To pasekoje jūs pradėsite naujus karus, kad galėtumėte jų gauti iš kitų tautų.
Neapykanta kitiems vis auga ir pasiekia kritinį tašką. Žmonijos elgesys suformuotas praeities įvykių veda jus į aklavietę. Jus patikite savo problemas savo valdžios atstovams kurie tuo tik pasinaudoja ir dar labiau pakenkia. Dabartiniai jūsų sprendimai yra labiau svarbūs nei bet kada anksčiau. Jūsų sprendimai priimti
šiandien turės įtakos rytojui. Gentys ir tautos visada susijungdavo, kad galėtų nugalėti sunkumus kartu. Jums reikia tai daryti ir dabar.

Kas yra “trečioji šalis” ?
Dauguma jūsų ignoruoja žinojimą, kad nežemiškos būtybės dalyvauja jūsų mokslo pasiekimo darbuose. Jūs nesutinkate su mintimis, kad jūsų vyriausybės turi sutartis su nežemiškomis būtybėmis. Jums reikia žinoti, kad kai kurie jūsų vadinami pagrobimai nebūtinai būna atlikti prieš jūsų valią. Kai kurie jūsų atstovai patys savanoriškai talkina nežemiškoms būtybėms. Šią tiesą pripažinti yra labai sunku. Taika ir jūsų tautų susijungimas būtų pirmasis ženklas norint vystytis drauge. Tie kurie yra užkulisiuose to vengia, nes būdami atsiskyrę jie gali pasipelnyti daug daugiau. Jie naudojasi jūsų baimėmis. Vergystė kenkia jūsų kosminiai prigimčiai. Atsiminkite tai.

Ką mes jums galime pasiūlyti?
Mes galime Jums pasiūlyti visko apimančio visatos pažinimo, teisingų broliškų santykių, kitokios gyvenimo vizijos, išsilaisvinančių techninių žinių, kontroliuojamos vidinės energijos žinių, suvokimą apie kitokias galias kurias jūs galite turėti ir galiausiai kitokį jūsų sąmonės suvokimą. Mes negalime jums padėti įveikti jūsų baimių ar duoti jums tai ką jūs pasirinkote ne savo valia.

Ką jūs gausite?
Jei nuspręsite, kad norite mūsų pagalbos, jūs ją gausite. Mes jus apsaugosime šioje visatoje. Jūs gausite visatos diplomatijos žinių ir būsite vienos brolijos nariais su kitomis nežemiškomis civilizacijomis.

Koks yra mūsų klausimas?
Ar norite kas mes pasirodytumėme?

Kaip atsakyti į šį klausimą?
Tiesa ta, kad jūsų sielos gali bendrauti telepatiškai. Jums tereikia aiškiai užduoti sau šį klausimą ir į jį atsakyti savo mintimis. Galite atsakyti pavieniui ar grupėmis, kaip jums patogiau. Būvimas miesto centre ar dykumoje atsakant klausimą neturi jokio poveikio. Atsakykite tik TAIP arba NE iškarto kai užduosite sau šį klausimą. Atsakydami jūs neturite dvejoti dėl savo atsakymo. Neatsakinėkite jei nebepamenate apie tai ką mes jums sakėme. Geriausia atsakyti iš karto po to kai perskaitysite šį pranešimą.
Neskubėkite atsakyti. Ramiai kvėpuokite ir leiskite jūsų vidiniai energijai įsiskverbti į jus. Didžiuokitės kas jūs esate. Problemos kurias jūs turite gali susilpninti atsakymą. Pasistenkite jas pamiršti kuriam laikui. Pajuskite savo minties jėgą. Jūs galite tai kontroliuoti. Vienintelis jūsų atsakymas gali labai daug, ką pakeisti netolimoje jūsų ateityje. Jūsų vidinis sprendimas dėl klausimo ar mes turėtumėte pasirodyti reiškia labai daug.
Galite pasirinkti būdą kaip norite atsakyti į klausimą, tačiau ritualai nėra naudingi atsakymui ir nedaro jokios įtakos. Nuoširdus prašymas iš jūsų širdies visada bus gautas ir suprastas tų kuriems jis skirtas. Savo balsu jūs nulemsite savo ateitį.


bus daugiauPANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: NSO, Ateiviai | Patalpino: Rolando (19.02.2014) | Autoriai: Paruošta pagal „Pasaulio paslaptys“ |
Просмотров: 742 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Mokslininkas, pripažįstantis pomirt...

Pasaulyje žinomas kardiochirurgas, ši... (1670)

ufospace
Mokslininkai aptiko kometų kapines...

Astronomai penktadienį pareiškė, kad ast... (1236)
ufospace
Kur mistiškai dingsta laivai?...

Paranormalių reiškinių tyrinėtojams j... (2105)

ufospace
NSO užfiksuotas Jerusalėje...

2011 metais pasaulį sudrebino žinia apie... (1358)
ufospace
Jau 6 m. Maskvos Šeremetjevo oro uo...

Rusijos leidinys „Moskovskij komsomolec“... (1213)
ufospace
Tornado Kanzase, kas vyksta tornado...

Tai gana beprotiška nufilmuota medžiaga.... (953)
ufospace
Berniukas dieviškomis galiomis...

Žmogus prieš gamtą yra bejėgis. Jis j... (1151)

ufospace
Sąžiningai radęs lobį smarkiai nepr...

Nors Lietuvos žemių lobius dažniausiai a... (3319)
ufospace
FTB viešai prabilo apie žymųjį doku...

Federalinis tyrimų biuras (FTB) pagaliau... (1206)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos