Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » NSO, Ateiviai

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Astronomas įminė į Šiaulius atskridusių „ateivių“ paslaptį

Kategorija: NSO, Ateiviai»

Praėjusią savaitę dešimtmetis berniukas telefonu fotografuodamas debesis, užfiksavo neįprastai atrodantį reiškinį. Nuotrauką naujienų portalui Etaplius.lt atsiuntusiu vaiko mama teigė, kad išvydusi tokius kadrus ima tikėti ateiviais. Tuo tarpu fizikas ir astronomas Vacys Jankus šypsosi ir į tokius „ateivius“ tik numoja ranka, tačiau pripažįsta, kad pats yra matęs keistų dalykų.

Ateiviai apžiūrinėjo viešbutį?

Dešimtmetis Anatolijus žaidė telefonu išėjęs į balkoną aštuntame aukšte, daugiaaukštyje, esančiame Ežero gatvėje 31 A. Jis grožėjosi vakaro debesimis ir spaudydamas telefone esančio fotoaparato mygtukus, nė pats to nesuprasdamas, užfiksavo danguje šviečiantį objektą.

Berniuko mama Marina vėliau prekybos centre peržiūrinėjo nuotraukas, kad nekokybiškus ar pasikartojančius kadrus galėtų ištrinti ir… išvydo šviečiančią, danguje pakibusią pailgą dėmę.

„Keturi kadrai buvo panašūs. Paskutiniame atkreipiau dėmesį į tą dėmę. Supratau, kad ten negali būti žibintas, nes, kai vaikas fotografavo, dar nebuvo taip tamsu, be to, gyvename aštuntame aukšte, fotografuota gerokai virš medžių viršūnių, prie „Šiaulių“ viešbučio. Mėnulis irgi ten būti negalėjo, juo labiau – saulė. Vaizdą pritraukusi, pamaniau, kad tai neatpažintas skraidantis objektas (NSO).

Iki tol netikėjau tokiais dalykais. Sakydavau, kad kol nepamatysiu savo akimis, tol ir nepatikėsiu. Va, dabar turiu telefone įrodymą, – pasakoja berniuko mama Marina. – Gaila, tik, kad nuotraukas ne iš karto peržiūrėjau, tad negalėjau pamatyti, kokiu greičiu tas objektas judėjo ir kur jis pradingo vėliau“.

Suklaidino properša debesyse

Šiaulių universiteto (ŠU) Gamtos mokslų fakulteto Fizikos katedros vyriausiasis metodininkas V. Jankus teigia, kad Marinos sūnus užfiksavo ne ateivius, o dažną vasaros dangaus reiškinį – debesų properšą.

„Paanalizuokime nuotrauką, kurioje, fotografo atžvilgiu, matosi viešbučio dešinysis kraštas. Vadinasi, fotografuotas šiaurės vakarų dangus. Kadras užfiksuotas birželio 23 dieną 21:28 val., kaip tik ties ta vieta saulė Šauliuose leidosi 22:17 val.

Taigi fotografuojant iki saulės laidos buvo likę beveik valanda, todėl ji kaip tik buvo maždaug tokiame aukštyje, kadangi debesyje buvo siaura properša, tai fotoaparatas ją ir užfiksavo“, – aiškino astronomas.

Šiauliečiai NSO pastebi ne pirmą kartą

Marina prisiminė, kad NSO prieš dvejus metus virš Talkšos ežero buvo mačiusi ir jos mama. Tada šviečiantis žibintuvėlio formos objektas buvo gerokai priartėjęs, tik dukra mamos žodžiais nelabai tąkart tikėjo – savo akimis nematė.

„Gerbiama skaitytoja, Jūsų mama išties buvo labai pastabi, juk ties Talkšos ežeru eina NSO, tiksliau lėktuvų, nusileidimo takas. Mes stebėdami dangaus šviesulius ŠU observatorijoje, matome kylančius ir besileidžiančius lėktuvus, kai įjungiami specialūs prožektoriai“, – kalbėjo V. Jankus.

Astronomo pasiteiravus, ar dažnai girdi pasakojimus apie NSO, šis teigė, kad apie tai daugiausia kalba moksleiviai. „Džiugu, kad žmonės dar pakelia akis į dangų, bando išsiaiškinti stebimus reiškinius. Tačiau tokių smalsuolių pastebimų girdžiu vis rečiau“, – teigė pašnekovas.

Astronomas pats yra matęs neįprastų dalykų

V. Jankus sako, kad žmonėms nevertėtų sureikšminti NSO. „Žmonės gauna labai daug informacijos apie NSO, tam pasitarnauja žiniasklaida ir ypač visagalis internetas, todėl bet koks keistesnis gamtos reiškinys arba atliekamas eksperimentas, neinformuojant visuomenės, priskiriamas prie NSO“, – dėstė specialistas.

Pasak astronomo, jis ir pats per ilgus darbo metus yra pastebėjęs keistų šviesulių. „Kažkada esu matęs dviejų lazerių „šou“, iš kurių susidarė objektas panašus į mėnulį. Sovietmečiu stebėjau raudoną švytintį objektą, skleidusi keistą traškesį. Vėliau tas objektas nusileido Zoknių aerouoste“, – prisiminė V. Jankus.

Etaplius.lt skaitytojo nuotr.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: NSO, Ateiviai | Patalpino: Rolando (01.07.2013) | Autoriai: etaplius.lt | | Aut. teisės: http://etaplius.lt
Просмотров: 1207 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Ką daryti, kad pirmieji Marso kolon...

Visai tikėtina, kad per artimiausius ... (1171)

ufospace
Kosminės skerdynės: „Hubble“ nufoto...

NASA kosminis teleskopas „Hubble“ užfiks... (892)
ufospace
Oksfordo mokslininkai: „sniego žmon...

Oksfordo universiteto mokslininkai bioau... (1105)
ufospace
Geologai: Žemė buvo Jupiterio palyd...

O Ijo, žinia, yra Saulės sistemos palydo... (1375)
ufospace
Sąžiningai radęs lobį smarkiai nepr...

Nors Lietuvos žemių lobius dažniausiai a... (3317)
ufospace
Mėsėdžiams pasninkas būtinas...

Ar ne keistai atrodo gausiai parduotuvės... (1283)
ufospace
Padegėjai iš kito pasaulio...

2004-ųjų m. sausio mėnesi Italijos vi... (1174)

ufospace
Astrachanės žvejai nufilmavo nenust...

Keistą objektą (NSO) pamatė Astrachanės ... (1228)
ufospace
Jundumo aerodromo paslaptis...

Pastaruoju metu nemažai kalbama apie pas... (1324)
ufospace
Sapnuokite tai, ką norite...

Sąmoningas sapnas – tai toks sapnas, kur... (1250)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos