Главная » Статьи » NSO, Ateiviai

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Astronomas įminė į Šiaulius atskridusių „ateivių“ paslaptį

Kategorija: NSO, Ateiviai»

Praėjusią savaitę dešimtmetis berniukas telefonu fotografuodamas debesis, užfiksavo neįprastai atrodantį reiškinį. Nuotrauką naujienų portalui Etaplius.lt atsiuntusiu vaiko mama teigė, kad išvydusi tokius kadrus ima tikėti ateiviais. Tuo tarpu fizikas ir astronomas Vacys Jankus šypsosi ir į tokius „ateivius“ tik numoja ranka, tačiau pripažįsta, kad pats yra matęs keistų dalykų.

Ateiviai apžiūrinėjo viešbutį?

Dešimtmetis Anatolijus žaidė telefonu išėjęs į balkoną aštuntame aukšte, daugiaaukštyje, esančiame Ežero gatvėje 31 A. Jis grožėjosi vakaro debesimis ir spaudydamas telefone esančio fotoaparato mygtukus, nė pats to nesuprasdamas, užfiksavo danguje šviečiantį objektą.

Berniuko mama Marina vėliau prekybos centre peržiūrinėjo nuotraukas, kad nekokybiškus ar pasikartojančius kadrus galėtų ištrinti ir… išvydo šviečiančią, danguje pakibusią pailgą dėmę.

„Keturi kadrai buvo panašūs. Paskutiniame atkreipiau dėmesį į tą dėmę. Supratau, kad ten negali būti žibintas, nes, kai vaikas fotografavo, dar nebuvo taip tamsu, be to, gyvename aštuntame aukšte, fotografuota gerokai virš medžių viršūnių, prie „Šiaulių“ viešbučio. Mėnulis irgi ten būti negalėjo, juo labiau – saulė. Vaizdą pritraukusi, pamaniau, kad tai neatpažintas skraidantis objektas (NSO).

Iki tol netikėjau tokiais dalykais. Sakydavau, kad kol nepamatysiu savo akimis, tol ir nepatikėsiu. Va, dabar turiu telefone įrodymą, – pasakoja berniuko mama Marina. – Gaila, tik, kad nuotraukas ne iš karto peržiūrėjau, tad negalėjau pamatyti, kokiu greičiu tas objektas judėjo ir kur jis pradingo vėliau“.

Suklaidino properša debesyse

Šiaulių universiteto (ŠU) Gamtos mokslų fakulteto Fizikos katedros vyriausiasis metodininkas V. Jankus teigia, kad Marinos sūnus užfiksavo ne ateivius, o dažną vasaros dangaus reiškinį – debesų properšą.

„Paanalizuokime nuotrauką, kurioje, fotografo atžvilgiu, matosi viešbučio dešinysis kraštas. Vadinasi, fotografuotas šiaurės vakarų dangus. Kadras užfiksuotas birželio 23 dieną 21:28 val., kaip tik ties ta vieta saulė Šauliuose leidosi 22:17 val.

Taigi fotografuojant iki saulės laidos buvo likę beveik valanda, todėl ji kaip tik buvo maždaug tokiame aukštyje, kadangi debesyje buvo siaura properša, tai fotoaparatas ją ir užfiksavo“, – aiškino astronomas.

Šiauliečiai NSO pastebi ne pirmą kartą

Marina prisiminė, kad NSO prieš dvejus metus virš Talkšos ežero buvo mačiusi ir jos mama. Tada šviečiantis žibintuvėlio formos objektas buvo gerokai priartėjęs, tik dukra mamos žodžiais nelabai tąkart tikėjo – savo akimis nematė.

„Gerbiama skaitytoja, Jūsų mama išties buvo labai pastabi, juk ties Talkšos ežeru eina NSO, tiksliau lėktuvų, nusileidimo takas. Mes stebėdami dangaus šviesulius ŠU observatorijoje, matome kylančius ir besileidžiančius lėktuvus, kai įjungiami specialūs prožektoriai“, – kalbėjo V. Jankus.

Astronomo pasiteiravus, ar dažnai girdi pasakojimus apie NSO, šis teigė, kad apie tai daugiausia kalba moksleiviai. „Džiugu, kad žmonės dar pakelia akis į dangų, bando išsiaiškinti stebimus reiškinius. Tačiau tokių smalsuolių pastebimų girdžiu vis rečiau“, – teigė pašnekovas.

Astronomas pats yra matęs neįprastų dalykų

V. Jankus sako, kad žmonėms nevertėtų sureikšminti NSO. „Žmonės gauna labai daug informacijos apie NSO, tam pasitarnauja žiniasklaida ir ypač visagalis internetas, todėl bet koks keistesnis gamtos reiškinys arba atliekamas eksperimentas, neinformuojant visuomenės, priskiriamas prie NSO“, – dėstė specialistas.

Pasak astronomo, jis ir pats per ilgus darbo metus yra pastebėjęs keistų šviesulių. „Kažkada esu matęs dviejų lazerių „šou“, iš kurių susidarė objektas panašus į mėnulį. Sovietmečiu stebėjau raudoną švytintį objektą, skleidusi keistą traškesį. Vėliau tas objektas nusileido Zoknių aerouoste“, – prisiminė V. Jankus.

Etaplius.lt skaitytojo nuotr.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: NSO, Ateiviai | Patalpino: Rolando (01.07.2013) | Autoriai: etaplius.lt | | Aut. teisės: http://etaplius.lt
Просмотров: 1123 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Narams pavyko nufilmuoti 30 metrų i...

Australijos narams pavyko nufotografu... (2405)

ufospace
Serpo projektas – tiesa ar melas?...

Ufologai tvirtina, kad MJ-12 („... (2106)

ufospace
Hobitai egzistavo realybėje?...

2003 metais archeologai Floreso saloje I... (583)
ufospace
Cunamio vaiduoklis...

Tik vakar pasirodė internetiniuose tinkl... (1067)
ufospace
Ar implantai – ateivių rankų darbas...

Ufologal pasakoja istorijas apie tai, ka... (4924)
ufospace
NSO puola karinę bazę...

1990-ųjų m. rugsėjo v... (1076)

ufospace
Amerikietiškas Stounhendžas – kas m...

Džordžijos monumentas populiarioje liter... (1204)
ufospace
Garsus Čilės banglentininkas užfiks...

Banglentininkai Čilėje pakrantėje pam... (1144)

ufospace
„Šimtmečio kometa“ artėja prie Mars...

ISON kometa, neretai vadinama „Šimtmečio... (1243)
ufospace
Pietų ašigalyje prieš savaitę užfik...

Antarktidoje, pietiniame mūsų planetos a... (734)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos