Главная » Статьи » Mistika

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Padegėjai iš kito pasaulio

Kategorija: Mistika» Žymos: Padegėjai iš kito pasaulio
Ugnies pėdsakas ėjo spirale

2004-ųjų m. sausio mėnesi Italijos visuomenės dėmesį patraukė paslaptingi gaisrai, vykę Kaneto di Karonja mieste Sicilijoje. Miesto statiniai užsidegdavo staiga, vienas paskui kitą. Iš pradžių gaisrai kilo miesto pakraštyje, po to jie ėjo tarsi spirale ir artėjo prie miesto centro. Vos gaisrininkai užgesindavo vieną gaisrą, įsiplieksdavo naujas. Miesto valdžia ir gyventojai uoliai ieškojo padegėjų, netgi kažką surado, tačiau gaisrai tęsėsi toliau.

padegejaiKeisčiausia buvo tai, kad niekaip nebuvo galima nustatyti gaisrų kilimo P a d e g i mų versiją ekspertai atmetė labai greitai. Kai kurie liudininkai pasakojo, kad gaisrai prasidėdavo nuo elektros prietaisų. Tačiau elektros instaliacija beveik visada būdavo tvarkinga. Kiti tvirtino, kad savaime užsidegdavo daiktai, netgi tokie, kurie buvo pagaminti iš nedegių medžiagų. Vienas kraupokas įvykis nutiko per vestuvių ceremoniją, kai nei iš šio, nei iš to užsidegė ant atskiro staliuko sudėtos dovanos jaunavedžiams. Vėliau dovanos ir staliukas buvo kruopščiai ištirti, tačiau nebuvo aptikta jokių šaltinių, kurie galėjo sukelti ugnį. Buvo iškelta versija, kad dėl gaisrų kaltas netoliese snaudžiantis Etnos ugnikalnis. Buvo ištirtas po miestu esantis gruntas, tačiau tai irgi nieko nedavė.

Gaisrai keletą kartų nutrūkdavo, viskas kuriam laikui nurimdavo, tačiau po to ugnies stichija įsisiūbuodavo vėl su dar didesne jėga. Namai užsidegdavo netgi tomis dienomis, kai elektros padavimas buvo išjungtas visame mieste. Viskas pasibaigė tik rugpjūčio mėnesį. Specialistai šiems įvykiams paaiškinti iškėlė keletą versijų. Versija apie poltergeistą nepasitvirtino, nes Šis reiškinys paprastai veikia gana nedidelėje teritorijoje - name, bute ar tik kambaryje. Be to, dažniausiai turi būti žmogus, kuriam esant poltergeistas pasireiškia ypač aktyviai. Kaneto di Karonjoje nieko panašaus nebuvo pastebėta. Žinomas egzorcistas Gabrielis Amorfas buvo įsitikinęs, kad gaisrus sukėlė demonai, įsikūniję į kažkurį miesto gyventoją. Kariškiai irgi iškėlė savo versiją - jie manė, kad kažkas išbando naują slaptą kuris skleidžia kažkokį ypač lauką. Tačiau nė viena versija taip ir nepaaiškino gaisrų kilimo priežasties.

Ugnies kamuoliai

Įvykiai Sicilijoje priminė panašią istoriją, nutikusią 1990-ais metais irgi Italijoje - Alpėse esančiame San Gotardo kaimelyje. Tuomet namuose labai dažnai ėmė užsidegti elektros prietaisai ir laidai, nors elektrikai neaptikdavo jokių gedimų. Ugnis kildavo labai netikėtai, ji pliūptelėdavo su didžiule jėga ir sukeldavo rimtus gaisrus. Gaisrininkai vos spėjo juos gesinti. Ugnis įsipliksdavo netgi tada, kai kaimeliui buvo atjungta elektra. Dešimtys gyventojų ėmė skųstis galvos ir pilvo skausmais, silpnumu, odos išbėrimu, tačiau gydytojai niekuo jiems negalėjo padėti. Galiausiai kaimelio gyventojai padarė išvada, kad dėl gaisrų kaltos antgamtinės jėgos iš kitų pasaulių. Daugelis bėgo iš savo namų. Turistams, kurie visa tai matė iš šalies, atrodė, kad visą kaimelį apėmė masinė isterija. Keisti negalavimai ir panika išnyko tik tada, kai baigėsi gaisrai, kurių priežastis taip ir nebuvo išaiškinta.

Paslaptingi gaisrai be jokių priežasčių kyla visame pasaulyje. Kartais tai būna tokiomis sąlygomis, kurios tam būna visiškai nepalankios. Praėjusiame amžiuje, 8-o dešimtmečio pabaigoje viename Kinijos pietryčių mieste gaisrai kilo per liūčių periodą ir vienu metu apėmė daugybę namu. Neigi liūtis negalėjo užgesinti ugnies, kuri tai visiškai nuslopdavo, tai vėl įsiliepsnodavo. Paslaptingas gaisras sunaikino apie 75% miesto pastatų.

Ugnis iš rozečių

1983-iųjų metų vasarą kilo gaisrai Vornklife (Vakaru Virginijos valstija, JAV). Šiuos gaisrus lydėjo nepaprasti reiškiniai. Namai užsidegdavo vienas po kito dėl ugnies, kurie iššokdavo iš elektros rozečių. Yra žinoma, kad tokia savybe pasižymi kamuolinis žaibas, tapčiau tokie Įvykiai yra labai reti. O štai Vornklife ugnis iš rozečių iššaudavo vos ne visuose namuose. Kaip ir San Gotardo ar Kaneto di Karonjos atvejais, mieste buvo atjungtą elektra, tačiau gaisrai nesiliovė. Liudininkus stulbino nepaprasta jėga ir greitis, su kuriuo ugnis sunaikindavo namus. Ne kartą žmonės matė, kad pačioje gaisro pradžioje pastatą apimdavo sferos formos liepsnos liežuviai. Ši sfera buvo tokia didelė, kad pastatas atsidurdavo tarsi ugnies kamuolio viduryje. Keistosios steros išnykdavo po kelių sekundžių, tačiau ugnis jau būdavo apėmusi visą namą.

Okultistai tokių reiškinių priežasčių ieško kitų pasaulių būtybių veikloje. Šios būtybės gali įvairiais būdais paveikti mūsų gyvenimą, ir neretai tie būdai būna mums nemalonūs, pavyzdžiui, gaisrai. Kai kurios būtybės ar jų dalys gali įsiskverbti į žmones ar daiktus, kurie nuo to tarsi tampa užprogramuoti skleisti blogį.
PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Mistika | Patalpino: Rolando (15.07.2013) | Autoriai: Vertėjas: Mįslės ir faktai | | Aut. teisės: http://www.ufospace.net/
Просмотров: 1072 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Astronomai stebėjo retą įvykį, po k...

Nešiojate auksinį žiedą? O gal auksin... (839)

ufospace
Motociklininkai ateityje galės įsig...

Niekas nepasiginčys, kad „Google Glass“ ... (969)
ufospace
Virš Čilės prasinešė NSO flotilė...

Liudininkai teigia, kad užfiksuoti vaizd... (763)
ufospace
NSO Vankuveryje...

Šių metų kovo 29 dieną Vankuveryje (Kana... (1249)
ufospace
Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotra...

„Ši nuotrauka buvo padaryta per... (5679)

ufospace
Ateities pranašas iš Anglijos...

Anglijoje jis buvo ne mažiau garsus, ... (1918)

ufospace
Atvirkštinė kalba – kai žmogaus lūp...

Praėjusiojo amžiaus paskutiniuosius d... (1485)

ufospace
Papulkininkio Vilsono pasakojimas ...

PRANEŠIMAI APIE ŽEM4S GYVENTOJŲ KONTA... (1332)

ufospace
Geologai: Marsas – neišsivysčiusi p...

Ištyrę iš Marso atskriejusio ir 2008 m. ... (703)
ufospace
Naciai projektavo ginklą, kuriuo ke...

Dar ir šiandien tai skamba kaip fanta... (1141)

Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos