Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Mistika

Absoliutus blogis

Pirmasis apie kažkokią nematomą substanciją, kuri yra užpildžiusi visą pasauli ir perduoda virpėjimus greičiu, daug kartų viršijančiu šviesos greitį, dar XIX amžiuje pareiškė garsusis mokslininkas Nikoia Tesla. Jo teigimu, kiekvienas šios substancijos milimetras užpildytas neribotos galios energija, kurią galima panaudoti. Mokslininkui šis faktas buvo toks akivaizdus, kad jis netgi neįstengė jo įrodyti, o paprasčiausiai panaudojo savo bandymuose.

XX amžiaus viduryje Novosibirsko eksperimentinės medicinos institute, kuriam vadovavo visame pasaulyje žinomas akademikas V.Kaznačejevas, buvo atlikta serija eksperimentų, kurie gali būti pagrindu teorijai apie galimą absoliutaus blogio egzistavimą energijos lygmenyje. Ir šis blogis yra nesunaikinamas. Mokslininkai paėmė 50 indų, juos užpildė vienodu mišiniu iš tos pačios talpos. Į kraštinius indus buvo įdėta kalio cianido. Po kiek laiko ląstelių kultūra žuvo visuose induose, ne tik tuose, kuriuose buvo įberta nuodų. Įdomu tai, kad indai nebuvo susisiekiantys, jie netgi buvo laikomi tam tikru atstumu vienas nuo kito. Mokslininkai padarė išvadą, kad egzistuoja lauko būsenos gyvybės forma, kurioje vyksta nenutrūkstamas apsikeitimo teigiamais ir neigiamais energijos krūviais procesas.

Porinės mirtys

Po to mokslininkai dvi vienodo tipo ląstelių kolonijas atskyrė nelaidžia kvarco pertvara ir vieną koloniją ėmė „bombarduoti” įvairiomis mirtį nešančiomis bakterijomis ir radioaktyviais spinduliais. Eksperimento rezultatai buvo netikėti. Toje kolonijoje, kurios niekas nelietė, irgi atsirado tie patys simptomai, kokie buvo ir pirmojoje kolonijoje dėl bakterijų ir radiacijos. Tapo aišku, kad vienodo tipo ląsteles sugeba keistis informacija per bet kokią pertvarą. Kokiu būdu tai vyksta?

Genialusis Tesla įrodė, kad viskas gamtoje, kas gyva ar negyva (įskaitant ir mus pačius) vibruoja tam tikru dažniu. Jei pavyktų prisiderinti prie šio vibravimo dažnio, tai vibruojantį kūną galima paveikti tiek teigiamai, tiek ir neigiamai.

Tiek Kaznačejevo, tiek Teslos darbų kritikų yra užtektinai, tačiau pats gyvenimas įrodo šių mokslininkų skelbtą tiesą. Pakanka pasidomėti kasdieninėmis naujienomis – labai dažnai skirtingose vietovėse žmonės miršta dėl tokių pačių priežasčių. Jie žūva avarijose, paskęsta, sudega gaisre ar patys nutaria pasitraukti iš gyvenimo. Pavyzdžių yra ne vienas. Žmonės, kurie vibruoja vienu dažniu, vienas kitam perduoda baisų impulsą. Suprantama, kad jį priima tie, kieno imunitetas (apsauga) yra labiausiai nusilpęs. Todėl labai nenustebkite, kad nutinka porinės mirtys.

nikola tesla

Nikola Tesla

Moralinių koordinačių sistema

Prieš dešimtmetį Rusijos Permės srityje siautėjo žudikas-maniakas Lobanovas, kuris prievartaudavo ir žudydavo merginas. Vienas psichiatras, tyrinėdamas nusikaltėlių psichiką ir motyvus, skatinusius juos žudyti, iškėlė netikėtą versiją apie tai, kaip atsiranda žmogaus maniakinė būsena. Ši versija gimė ne iš karto, o maždaug po 20-ies metų darbo tiriant nusikaltėlius, jų poelgius.

Gydytojas remiasi tais pačiais Teslos ir Kaznačejevo teiginiais ir išvadomis: „Žmogaus kūnas vibruoja tam tikru dažniu, pritraukdamas prie savęs tiek teigiamus, tiek neigiamus energijos krūvius ir tokiu būdu nuolat keičiasi informacija su supančia aplinka. Normalus žmogus šiuos krūvius pritraukia daugmaž vienodais kiekiais, išlaikant pusiausvyrą. Tačiau kai kuriais atvejais yra pritraukiama žymiai daugiau neigiamos energijos krūvių, nei teigiamos. Taip atsitinka dėl susilpnėjusio imuniteto, gimdymo metu ar vaikystėje patirtų traumų bei kitų priežasčių. Nors toks žmogus atrodo lyg ir normaliai, tačiau parsistumia taip vadinama moralinių koordinačių sistema.

„Paskutinio lašo efektas”


Palaipsniui toks individas užmiršta, kas yra džiaugsmas, visi ir viskas aplinkui jį erzina, jis nugrimzta į depresiją, kurią neišvengiamai pakeičia agresija. Toks žmogus tampa perpildytas neigiama energija ir joje tiesiog dūsta. Jam būtina atsikratyti šios energijos. Ši būsena pavojinga tuo, kad greitai pereina į somatinį lygmenį, t.y. žmogus pradeda jausti kaulų laužymą, galvos skausmus, akių peršėjimą. Kartais pačios menkiausios priežasties (grubaus žodžio, pajuokos) pakanda tam, kad toks žmogus tiesiog sprogsta ir nebekontroliuoja savęs.

Kriminalinėje literatūroje kriminalistai, kuriems teko tirti sunkius nusikaltimus prieš asmenybę, yra ne kartą minėję „žudymo impulsą” arba „paskutinio lašo efektą”. Neigiama energija kaupiasi ilgai, kartai tai trunka metus, o pats blogio nešiotojas gali atrodyti visiškai normalus žmogus, tikra „pilka pelytė”, ir visiškai nepanašu, kad galėtų ką nors nuskriausti. Ir štai – kažkokia visai nereikšminga priežastis, žmogus griebiasi agresijos. Jis ne tik paprasčiausiai nužudo auką, bet ją dar subjauroja, stengiasi padaryti kuo daugiau sužalojimų, netgi supjausto gabalais. Po to ateina atomazga.

Jeigu tokiu metu pavyktų nusikaltėlį pamatyti nusikaltimo vietoje, tai jis pasirodytų kaip amorfinė, bevalė, apatiška, mieguista būtybė. Išsikrovimas įvyko, moralinių koordinačių sistema grįžta į vietą. Žmogus labai gailisi dėl to, ką padarė, kartais bando pats nusižudyti, prisiekia niekada daugiau to nedaryti. Tačiau praeina kiek laiko ir vėl viskas pasikartoja.

Mes visi iš kosmoso

visatos materijaReligijoje toks neigiamos energijos kaupimas su po to sekančiu jos išmetimu į aplinkinį pasaulį vadinamas apsėdimu. O ką šiuo klausimu mano mokslas? Pavyko sužinoti aukščiausios kategorijos gydytojos-psichiatrės komentarus. Ji apie absoliutų blogį samprotauja neutraliai, vengdama tiesioginių komentarų.

Gydytoja, kalbėdama apie blogio jėgą, šypsosi. Neoficialaus pokalbio prie kavos puodelio metu ji sutinka, kad visi mes esame „tarsi iš kosmoso”. Moteris pripažįsta, kad dievu tiki būtent kosmoso lygmenyje. Ji tiki, kad mintys gali materializuotis, todėl veja šalin blogas mintis, samprotavimus apie gyvenimo nemalonumus. Gydytoja neabejoja, kad žmonės, turintys stiprų energetinį lauką, gali perduoti mintis atstumu.

Ypatingas dėmesys pokalbio metu buvo kreipiamas į tai, kad kai kurie daiktai buvo paslėpti giliai po žeme ir mums nevertėjo tenai lįsti ir imti to, ko nereikia (uranas ir kitos radioaktyvios medžiagos). Kaip yra žinoma, žmogaus organizmui radioaktyvusis spinduliavimas yra mirtinai pavojingas. Ir ne tik spinduliavimas.

Bausti negalima, pasigailėti!

Gydytoja prisiminė savo neseniai išreikštas mintis, kad žmonėms, o ypač vaikams, sėdėti prie kompiuterio ilgiau nei 15 minučių, kompiuteris skleidžia spinduliavimą, pavojingą žmogaus organizmui. Jis ardo fizinį kūną, nekalbant apie žmogaus biologinį lauką. Ir taip jau nusilpęs žmogaus imunitetas ne visada sugeba susidoroti su tokia apkrova.

Specialistai, nežiūrint į tai, kurią blogio atsiradimo versiją palaiko, sutaria dėl vieno – viskas mūsų pasaulyje yra tarpusavyje susiję ir anksčiau ar vėliau sugrįžta atgal. Tame tarpe ir į supančią erdvę paskleistas blogis. Ar tik ne tai yra priežastis, kad daugelyje pasaulio valstybių yra atšaukta mirties bausmė? Atseit, jeigu jau blogis prasiskverbė į substanciją, tegul tenai ir sėdi.

Iki SSRS žlugimo uždarose Vidaus reikalų ministerijos laboratorijose dirbo analitikai, kurie pagal kažkokius tik jiems vieniems žinomus požymis sugebėdavo nustatyti kada ir kokiame šalies regione atsiras eilinis maniakas. Tai ne mitas, o informacija iš patikimų šaltinių. Lygiai taip pat yra žinoma, kad pasaulyje yra žmonių, kurie sugeba valdyti paslaptingą energiją, skatinančią savižudybes, agresijos protrūkius ir nuotaikų kaitą. Geriausias ir vienintelis būdas apsiginti nuo tokių žmonių – vyti šalin negeras mintis ir prisiminimus apie blogus dalykus.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar