Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » Istorijos paslaptys

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Vasaros filmas „Valdžios žiedas“

Kategorija: Istorijos paslaptys» Žymos: valdžios žiedas

Kadangi vasarą ilgus tekstus rašyti labai sunku, belieka remtis vaizdo informacija. Filmas „Valdžios žiedas“(the Ring of Power) anglakalbėje erdvėje platinamas jau gana senai, nuo 2007 m. Socialiniai tinklai jį ne kartą blokavo, bet jis vėl atsirasdavo kitais pavadinimais. Kai kuriose valstybėje jį iki šiol draudžiama žiūrėti. Kažkur prieš metus į akiratį pateko rusų kalba įgarsinta šio filmo versija. Kažkuria prasme jis atkartoja Zeitgeist tematiką, bet griebia daug plačiau ir giliau.

Kai visas 5 val. peržiūri, atrodo, jog nieko naujo, viskas senai žinoma, girdėta, matyta. Pliusas yra tas, jog visas kas reikalinga teisingai pasaulėžiūrai susiformuoti, kompaktiškai sudėta į vieną vietą. Nežinantiems pastarųjų įvykių pasaulyje esmės tiek ir labiau informuotiems žmonėms tai yra turtinga vadovėlinė medžiaga. Tai - puikus lobis visiems, kurie nori susivokti ir/ar pagilinti žinias apie realią situaciją mūsų planetoje.

Kažkaip nuojauta pakuždėjo, kad šis filmas vėl pastarosiomis dienomis pasidarė labai aktualus dėl Britų karališkosios šeimos pagausėjimo ir karo Sirijoje.

Filme kalbama, kad daigelis žmonių net nesusimąsto, jog valdžia apsprendžia jų gyvenimus. Visos krizės, karai religijos, politika, ekonomika, finansai – tai yra vienos ir tos pačios sistemos dalys. Ją sukūrė siaura „valdovų“ grupė, kurių tikslas – globalus visos žmonijos pavergimas. Šie piktadariai yra pagrindinė mūsų visų nelaimių priežastis. Yra sukurta užtektinai resursų ir technologijų, kad gyvenimas taptų gražus kiekvienam žmogui, kad žmogus galėtų gyventi darnoje su gamta. Filme pateikiama reali pasaulinės valdžios istorija ir pateikia išsamų vykstančių įvykių paveikslą. Dokumentinės juostos pabaigoje pateikiami patarimai kaip kovoti su globalios valdžios mėšlu. Svarbiausia – kuo plačiau skleisti informaciją apie tai, kad iš tikrųjų vyksta. Nėra čia nei reptiloidų, nei anunakių ar kitokių „prišelcų“. Pateikiami nuogi istoriniai faktai – Žydų elitas ir Egipto valdovai faraonai yra tie patys asmenys.

Tai 5 val. visiems tiems, kurie kietai sėdi matricoje, visiems nuolankiems ir apgautiems žmonėms, tiems kurie ir toliau gyvena pinigų ir religinių mitų kalėjimuose. Filmas siekia paversti žmones stipriais ir valingais, gudriais ir išmintingais kovotojais už savo limę ir laisvę bei susitelkti prieš bendrą priešą.

Dalis medžiagos šokiruoja, nes filme pateikiama labai nestandartinė (švelniai kalbant) interpretacija apie Jėzų ir šventąją imperiją, kad Biblijoje aprašomi Žydų valdovai ir vadovai iš tikrųjų yra ne kas kita, o Egipto faraonai. Dar apie 1000 metų prieš kristų žydai užgrobė valdžią senajame Egipte ir yra tam įrodymų, tačiau nėra jokių mokslinių įrodymų, kad kažkada dabartinio Izraelio teritorijoje žydų gentis valdė tokie kaip Mozė, Dovydas ar Saliamonas.

Filme be kita ko aiškinama, kas yra šiuolaikinis valdžios institutas, kodėl jis yra toks, o ne kitoks, kas yra Britų imperija, karališkoji šeima, kokios jos šaknys ir kokie jos tikslai, kaip atsirasdavo ir išnykdavo žydų valstybės įvairiuose pasaulio kraštuose ir kaip jos vadindavosi? Pavyzdžiui, Vikingai yra žydai ir Dano giminės, sukūrę Daniją ir, kad jie čia Vakarų Europoje vystė savo projektą – pasaulinę imperiją su Britanijos karališku sostu priešakyje. Rodshildai – dabartiniai Naftalio žydų klano atstovai, kurie valdo pasaulio finansus.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Istorijos paslaptys | Patalpino: Rolando (14.07.2013) | Autoriai: Gintaras | | Aut. teisės: http://www.kvantinemagija.lt
Просмотров: 1844 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Indų plovikliai: neteisingai plauda...

Prisimenate reklamą, kurioje rodoma, kai... (952)
ufospace
Uostamiestyje daugėja mačiusiųjų gy...

Atsirado dar viena klaipėdietė, kuri ... (1672)

ufospace
Atskleista paslaptingos būtybės kūn...

Atskleista Pietų Afrikos Respublikoje ra... (2395)
ufospace
Kuo skiriasi velnias nuo šėtono?...

Turbūt kiekvienas lietuvis daug kartų gi... (2129)
ufospace
Didįjį Šeštadienį Turino drobulę pa...

Didįjį Šeštadienį Turino katedroje It... (959)

ufospace
Europoje aptiktas akmens amžiaus la...

Tūkstančiai archeologinių kasinėjimų met... (1142)
ufospace
Narams pavyko nufilmuoti 30 metrų i...

Australijos narams pavyko nufotografu... (2492)

ufospace
Priešistoriniai žmonijos ginklai...

Yra archeologinių radinių, kurie liud... (1430)

ufospace
Antarktidoje, rastos žmogaus pasta...

Internete su nuoroda į naujienų svetaine... (2511)
ufospace
Iš Čebarkulio ežero iškėlė kumščio ...

Narai iškėlė iš Čebarkulio ežero Čeliabi... (951)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos