Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » Gamtos paslaptys

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


6 paslaptingi reiškiniai susiję su žaibu

Kategorija: Gamtos paslaptys»

Vienas įspūdingiausių, tačiau ir baisiausių gamtos reiškinių – žaibas. Žaibas gali būti mirtinas, tačiau su juo susijusios ir įvairios stulbinamos istorijos.

1. Žaibas, skridęs lėktuvu (1984)
1984 metais kamuolinis žaibas pataikė į sovietų lėktuvą, skridusį 1900 metų aukštyje. Ji išdegė nedidelę skylę tiesiog piloto kabinoje ir perskrido per visą lėktuvo saloną pro persigandusius keleivius. Lėktuvo gale kamuolinis žaibas išsiskirstė į du „pusmėnulius“, vėl susijungė į kamuolį ir išskrido, lėktuvo korpuse padaręs dar vieną skylę. Pilotai, negaišdami laiko, atliko avarinį nusileidimą.

2. Žaibas, aklam sugrąžinęs regėjimą (1971)
Sunkvežimio vairuotojas Edwinas Robinsionas 1971 avarijos metu prarado regėjimą. O po devynerių metu regėjimas pas jį sugrįžo neįtikėtinu būdu. Buvo didelis griaustinis, Edwinas pasislėpė po dideliu medžiu netoli savo namų, kai staiga tiesiai į jį pataikė žaibas ir tiesiog prispaudė jį prie žemės. Maždaug po 20 minučių jis atgavo sąmonę, vos ne vos nusigavo iki namu, kur jo laukė žmona. Edwinui buvo labai silpna, jis visas drebėjo. Tą patį vakarą pamažu ėmė atsistatinėti ir jau po kurio laiku jis pradėjo kuo puikiausiai skaityti.

zaibas trenkia i lektuva

3. Žaibas, išgydęs žmogų nuo vėžio (1932)
Yra abejonių dėl šios istorijos autentiškumo. Be to, svarbu atsižvelgti į tai, kad tuo metu, kai ji tariamai įvyko, elektroterapija buvo laikoma vos ne panacėja. Ūkininko Thomaso Youngo vėžinis auglys buvo paskutinėje vystymosi stadijoje, ir jis jau ruošėsi neišvengiamai pabaigai. Prasidėjus griaustiniui, Thomasas gulėjo hamake savo namų kieme. Hamakas prie medžio buvo pririštas metaline viela. Žaibas perėjo per ją ir sudegino Thomaso batų padus. Vyras visam gyvenimui liko subjaurotas, tačiau vėžys tiesiog pradingo.

4. Kamuolinis žaibas, aplankęs Steveno Kingo gerbėją (1986)
Europa Kaimynai Emigrantai Likęs pasaulis Istorijos ir mitai 6 paslaptingi reiškiniai, susiję su žaibu 2013.06.28 19:06 Persiųstipranešti klaidąspausdintikomentarai 15-metė Jennifer Mann dievino S. Kingo romanus. Kai prasidėjo griaustinis, mergina skaitė „Švytėjimą“ ir nuo žaibo šviesų knyga atrodė dar baisesnė ir įdomesnė. Kažkuriuo momentu visas namas sudrebėjo nuo siaubingo žaibo smūgio, kuris pramušė Jennifer miegamojo sieną. Lova užsidegė, mergina iš baimės pradėjo bėgti. Laimei gaisras buvo laiku sustabdytas, sudegė tik čiužinys.

5. Žaibas, padaręs spalvotas „nuotraukas“ (1908)
Stipraus griaustinio metu žaibas pataikė į vieno iš namų nedideliame miestelyje Niujorko valstijoje rūselį. Jame buvo saugojamos maisto atsargos ir keletas senovinių indų, kurie buvo išstatyti ant specialios lentynos. Žaibui trenkus į rūsį, indai per daug nenukentėjo, tačiau jo kraštai šiek tiek prarado savo spalvą. Užtat jų piešiniai su visomis spalvomis atsidūrė ant už jų buvusios sienos.

6. Žaibas, sukūręs stebuklą (1904)
Keliaujantį dailininką vardu Abbotas Parkeris žaibas užtiko viename iš Naujojo Džersio valstijos kelių. Po to, kai vargšą atgabeno į ligoninę, gydytojai ir seselės atkreipė dėmesį, kad nudegimai ant jo nugaros sudarė kryžių. Praėjo šiek tiek laiko, ir ant kryžiaus išryškėjo nukryžiuoto Jėzaus Kristaus figūra. Liudininkai tvirtina, kad atvaizdas buvo ryškus ir detalus – buvo galima įžiūrėti netgi vinis ant rankų ir kojų. Kai A. Parkeris atsigavo, jis pasakė gydytojams, kad niekada nesidarė jokių tatuiruočių. Tą patį patvirtino ir gydytojai – atsiradęs atvaizdas nebuvo padarytas žmogaus.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Gamtos paslaptys | Patalpino: Rolando (07.07.2013) | Autoriai: apiemistika.lt | | Aut. teisės: http://apiemistika.lt
Просмотров: 1492 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Kada sulauksime įspūdingiausio šiem...

Rugpjūtis, ko gero, yra svarbiausias ... (1248)

ufospace
Diatlovo perėjos incidentas – dingu...

Diatlovo perėjos incidentas įvyko 195... (3483)

ufospace
„Kiaulių gripo“ virusą sukūrė pasau...

Sensacingi ir netgi šokiruojantys JAV... (1520)

ufospace
Astraliniės kelionės...

Pasak kosmologijos ir teosofijos šali... (1217)

ufospace
Pirmas pasaulyje sintetinis mėsaini...

Paaiškėjo, kad žmogus, finansavęs pirmoj... (937)
ufospace
Sueco krizė – es­mi­nis Afrikos de­...

Pa­sau­lio ir tau­tų is­tor­ij­os li­ni­... (1084)
ufospace
Tikėtina, kad visi esame marsiečiai...

Mokslininkai atranda vis daugiau ženk... (1322)

ufospace
Kreditą karui Hitleris gavo iš JAV?...

1939 metais startavo didžiausios pasa... (2204)

ufospace
70-mečio sulaukusi Australijos liet...

Naujausia Australijoje gyvenančios li... (1950)

ufospace
Pirštai įsiūti į pilvą – išsigelbėj...

Galūnių chirurgijos specialistai iš R... (2116)

Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos