Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » Burtai, Magija

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Tiesa ir melas apie būrimus

Kategorija: Burtai, Magija»
Būrimai – viena iš paslaptingiausių žmogaus gyvenimo sričių. Kaip nė viena kita, ji per daugybę amžių apaugo neįtikėtina daugybe mitų ir prietarų.

 

Burti gali tik kaimo bobutės arba paveldimą numatymo dovaną turintys aiškiaregiai

Aiškiaregystė – tai ateities nusakymas nenaudojant jokių instrumentų (kortų). Aiškiaregystės dovaną galima ugdyti bet kokio amžiaus, ją nebūtina paveldėti. Jos pagrindas – intuicija. Burti bet kokiomis kortomis galima išmokti ir jokios aiškiaregystės čia nereikia.

Instrumentas „regi ateitį“ vietoj meistro, o būrimo meistro užduotis – tiksliai ir aiškiai traktuoti iškritusias kortas, naudojantis įgūdžiais, pasaulio dėsnių ir žmonų santykių pažinimu, asociatyviniu mąstymu ir vėlgi intuicija. Tarp kitko, būrimas neturi nieko bendra su magija. Magija – tai tikrovės transformavimas, o būrimas – informacijos apie ją gavimas.

 

Būrimas – tai nuodėmė

Šio mito pagrindas – religinių veikėjų, kadaise kovojusių dėl dvasinių paslaugų rinkos su raganomis, burtininkais ir pranašautojais, pamokslai. Jie ir sukūrė įvairius būrimo nuodėmingumo kriterijus, kaip „tik Dievas žino, kas geriau“. O paskui visi, kas su tuo nesutikdavo, būdavo deginami ant laužo.

Tačiau kiekvienas žmogus turi laisvą valią ir gali rinktis. Aukštesniosios jėgos, su kuriomis dirba bet kuris būrėjas, jei jis ne šarlatanas, – dieviškosios jėgos. Žmogaus likimas ir jo laisvas pasirinkimas puikiai dera ir veikia išvien kiekvieno gyvenime. Ir, aišku, kiekvienas turi teisę kreiptis pagalbos į tą, kuo labiau tiki – kunigą, burtininką, pranašautoją ar psichologą.

 

Būrimas – tai likimo programavimas

Programavimas – tam tikra žmogui duodama direktyva, kurios jis nenukrypstamai laikosi. Šią direktyvą galima gauti iš televizoriaus, iš laikraščio, tėvų, mokyklos, draugų, pažįstamų ir t.t. Per gyvenimą žmogus laikosi daug programų, dažniausiai nesąmoningai.

Kartu, kaip jau minėta, jis turi laisvę rinktis. Galima padaryti išvadą, kad arba programavimas yra viskas, arba programavimas nėra niekas. Tiesa yra ta, kad žmogus ramiai laikosi direktyvų ir kartu turi galimybių jų atsisakyti ir nebevykdyti. Buriant žmogus gauna tam tikros informacijos, patarimų, nuorodų – jis gali jų laikytis arba ne, arba laikytis iš dalies.

Jo rankose atsiranda instrumentas priimti naujiems sprendimams, veikiantiems gyvenimą ir likimą. O paprastas įvykių pranašavimas – bus taip, bus anaip – paprastai būna neefektyvus, dažniausiai tai daro arba šarlatanai, ar pradedantieji. Pranašauti ateitį nerekomenduojama neišanalizavus dabarties ir galbūt praeities.

 

Burti reikia nemokamai

O kodėl niekam neatrodo, kad dirbti reikia veltui? Visuomenėje priimta sumokėti už žmogaus atliktą darbą, jei tai ne draugiška pagalba. Būrimas – toks pat darbas kaip plaukų kirpimas, dantų traukimas arba verslo konsultacija. Jeigu tai, aišku, profesionalaus meistro darbas. Antra, nemokamos paslaugos yra nevertinamos.

Žmogaus noras viską gauti už dyką yra neįveikiamas, bet viskas, ką jis gauna veltui, taip pat lengvai ir atiduoda. Ir požiūris į tai bus atitinkamas. Ir trečia, buriant perduodama unikali informacija, kurios kitaip neįmanoma gauti. Ją gaudamas ir nieko neduodamas mainais žmogus (klientas) patenka į nebaigtos energijos apykaitos situaciją, ir tai, ko jis neatidavė, iš jo bus paimta ateityje – neišvengiamai.

 

Burti reikia tam tikromis dienomis

Tai grynas prietaras, kuris suveikia tik tada, kai juo tikima. Aukštesniosios jėgos neturi laisvadienių ir švenčių, kortų malka nebūna geros arba blogos nuotaikos, kaip, tarkime, radijo imtuvas. Čia kiekvienas žmogus, ir klientas, ir meistras, pats sprendžia, kokiais prietarais jam tikėti. Tačiau visi būrimai vis tiek veiks.

O visiems, kurie nori pasinaudoti būrėjų paslaugomis, reikėtų palinkėti neužkibti ant šarlatanų kabliuko. Pasitikėkite tik profesionalais, apie kuriuos daugelis atsiliepia teigiamai, neperšančiais savo paslaugų. Naudokitės draugų ir giminaičių rekomendacijomis, skaitykite atsiliepimus internete, atkreipkite dėmesį į tai, kaip žmogus prisistato. Kuo paprasčiau ir suprantamiau jis tai daro, tuo geriau ir jums, ir jam.

Parengta pagal dienraštį „Respublika“, respublika.lt


PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Burtai, Magija | Patalpino: Rolando (23.12.2013) |
Просмотров: 792 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Apie lavonieną ant stalų ir skrandž...

Šio straipsnio pavadinimas – vienas „sti... (1205)
ufospace
Indų plovikliai: neteisingai plauda...

Prisimenate reklamą, kurioje rodoma, kai... (952)
ufospace
JAV išbandė rekordiškai toli skriej...

Jungtinių Valstijų karo laivynas pranešė... (1139)
ufospace
Marso atmosferoje kadaise galėjo bū...

Labai tikėtina, kad prieš keturis milija... (1180)
ufospace
Ryžiai, kuriuos perkame - su pestic...

Kalbant maisto saugos tema, daugiausi... (1664)

ufospace
AIDS gydymas: nauji atradimai rodo ...

Pastaraisiais metais padaryti atradimai ... (1540)
ufospace
Staigmena: prie Žemės artėjantis as...

Šiandien vidurnaktį su Žeme prasilenksia... (1062)
ufospace
Chemija maisto produktų įpakavime...

Nauji tyrimai įspėja: kai kuriuose maist... (777)
ufospace
Vietoje kulkos – plaktukas: mokslin...

Mičigano universiteto antropologė dr.... (2202)

ufospace
Japonijoje eksponuos 39 tūkst. metų...

Antradienį į Jokohamą Japonijoje atgaben... (1496)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos