Главная » Статьи » Burtai, Magija

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Šviesos simboliai – kur riba tarp gėrio ir blogio?

Kategorija: Burtai, Magija» Žymos: Šviesos simboliai

Dvasiniai simboliai – labai galingi. Tačiau jų išvaizda apgaulinga, nes jie gali būti naudojami sukelti nesantaikai, karui. Juodosios magijos simboliai, o su jais kartu ir blogosios jėgos, patenka į nieko neįtariančių žmonių namus. Daugybė pasaulio dvasinių šviesos simbolių buvo demonizuoti, todėl iš pradžių nešę geras naujienas, vėliau pradėjo skleisti blogį ir visa griaunančią jėgą. Gruodžio 13-ąją minima Šviesos diena – geriausias metas prisiminti senus, teigiamus šviesos simbolius ir kaip jie tapo blogio pranašais.

burtaiNuo pasaulio sukūrimo laikų piktosios jėgos siekė sunaikinti žmonių dvasingumą ir slopinti sąmoningumą. Blogų kėslų turintys asmenys infiltruojasi į dvasingas organizacijas, bendruomenes, grupes (pavyzdžiui, katalikų, masonų), užgrobia jų šventus tekstus, pamokslus, simbolius, žinias ir juos iškraipo, sunaikina arba prislopina. Taip nutiko ir šviesos, saulės simboliams. Dabar jie netgi draudžiami, nes kelia labai nemalonių asociacijų.

Tikriausiai tik nedaugelis žino, kad simbolių kilmė siejama su kosmosu. Priešingai nei yra manoma, jie ne tik perteikia tam tikrą idėją ar sąvoką. Juose užkoduoti visatos dėsniai, dėl kurių jie tampa tokie galingi. Daugelį iš jų galima pamatyti kosmose, kai dangaus kūnai sudaro tam tikrus simbolius. Kas aštuonerius metus įvyksta Veneros konjunkcija ir susidaro pentgrama. Svastika dėl Žemės judėjimo kasmet susidaro per saulėgrįžą ir lygiadienius. In ir Jan apskritimas – tai šviesos ir tamsos metų pusių žemėlapis.

Taip pat skaitykite: Šiurpiausi pasaulio ritualiniai nusikaltimai

Pasauliui kelia grėsmę, kad populiariojoje kultūroje naudojama vis daugiau simbolių ir skaičių, kurie pritraukia tamsos jėgas. Per ją šie blogio simboliai patenka į eilinių, nieko neįtariančių gyventojų namus ir sielas.

Šviesos simboliai savaime apsaugo nuo tamsos jėgų, todėl, jei naudojami priešingiems tikslams, jie šiek tiek pakeičiami, deformuojami, apverčiami. Simboline prasme tamsa – tai apversta šviesa. Juodąją magiją praktikuojantis asmuo negali panaudoti šviesos simbolių, prieš tai jų neapvertęs.

Daugelyje pasaulio kultūrų Saulė arba šviesa suvokiama kaip visa reginti akis. Šis simbolis atsirado senovės Egipte ir buvo vadinamas Horo arba Saulės dievo Ra akimi. Tikėta, kad ji saugo nuo blogio. Tačiau iliuminatai šį simbolį perėmė ir atskleidė jo tamsiąją pusę. Taip pat ji siejama su trečiąja akimi, matančia tai, ko nepastebi likusios dvi. Visa reginti akis ir piramidė su atskilusia viršūne vaizduojama ir ant JAV dolerio – tai galios simbolis.

Piramidės Senovės Egipte buvo laikomos šventomis vietomis. Jos simbolizavo galią ir jėgą, skleidė teigiamą energiją, bet ją perėmė ir panaudojo iliuminatai. Jie ją naudoja atspindėti savo valdymo struktūrą. Pačioje viršuje įsitaisiusi paslaptinga, Liuciferį garbinanti, organizacija.

Svastika senovėje simbolizavo Žemės planetos judėjimą ir sukimąsi aplink savo ašį. Ji vaizduota daugelyje kultūrų, ypač induizme, taip pat baltų mitologijoje. Kartais ji piešiama besisukanti pagal laikrodžio rodyklę, kartais – prieš laikrodžio rodyklę. Visada ji reiškė kosminį judėjimą. Tačiau šį šviesos simbolį pasisavino ir demonizavo A. Hitleris ir naciai.

Kryžius nuo seniausių laikų simbolizuoja gyvenimo medį, trijų visatos jėgų sąjungą: Tėvą, Motiną ir Sūnų. Tai vidinio ego mirtis ir prisikėlimas tobuliausia forma. Apverstas kryžius, kaip ir pentagrama, įgalina blogį, žmogų nuveda į pragarą. Šis simbolis naudojamas juodosios magijos ritualams.

Taip pat skaitykite: Kodėl žmonės vieni iš kitų „geria“ energiją?

Ezoterinėje literatūroje kartais minimas kairės arba dešinės rankų krypties keliai. Sunkų, tamsų kelią simbolizuoja kairė ranka arba koja, sukryžiuota ant dešinės. Lengvą gyvenimo kelią simbolizuoja dešinė ranka arba koja, sukryžiuota ant kairės. Jau senovės Egipte būdavo vaizduojami asmenys su sukryžiuotomis rankomis ant krūtinės. Faraonai ir dievai būdavo vaizduojami su sukryžiuotomis rankomis, kai dešinė ranka yra viršuje. Tai simbolizavo civilizacijos patirtį ir žinias.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Burtai, Magija | Patalpino: Rolando (13.12.2014) | Autoriai: Šaltinis: priekavos.lt | | Aut. teisės: http://www.priekavos.lt
Просмотров: 641 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Kas ateivius 2002 metais domino Ind...

2002 metų vasarą keliose Indijos vals... (1075)

ufospace
Neišspręstas Karaliaučiaus galvosūk...

Prieš 68 me­tus, 1945-ųjų rugp­jū­čio 2 ... (3560)
ufospace
Nežemiškų civilizacijų perspektyvos...

Paskutiniai gyvybės pėdsakai Žemėje b... (1547)

ufospace
Klaipėdos pakraščių piliakalniai: t...

Nors Lietuva pasižymi bene didžiausiu... (3012)

ufospace
Nežemiškos kilmės ežerai Rusijoje...

Rusijoje egzistuoja... (2232)
ufospace
Ekspertas nustatė M. Jacksono mirti...

Garsus Harvardo miego medicinos profesor... (788)
ufospace
Archeologai su georadaru tyrinėja m...

Meksikiečių ir prancūzų archeologai su g... (1736)
ufospace
Mokslininkams pavyko vienai minutei...

Vokietijos mokslininkams pavyko visiš... (937)

ufospace
Jaunieji genijai, arba vargas dėl p...

Kiekvienoje kartoje gimsta genialių vaik... (1030)
ufospace
Kur mistiškai dingsta laivai?...

Paranormalių reiškinių tyrinėtojams j... (1960)

Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos