Главная » Статьи » Burtai, Magija

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Namų apsauga nuo nužiūrėjimo ir piktų svečių

Kategorija: Burtai, Magija» Žymos: prakeikimai, nužiūrėjimas, nužiūrėjimai, Namu magija, energetinė apsauga

Kiekvienas iš mūsų kurdamas savo namus stengiasi juos puoselėti ir kurti tokius, kuriuose būtų miela ir malonu gyventi, kurių atmosfera mus šildytų ir jaustumėmės saugiai kasdien į juos grįždami. Tačiau toli gražu ne kiekvienas mūsų namų svečias mums linki to paties. Jau keletą kartų kalbėjome apie nužiūrėjimus, prakeikimus bei „porčia“ ir kaip nuo šių energetinių negatyvų apsisaugoti. Šiandien dar vienas receptas, padėsiantis apginti namus nuo negatyvios energetikos, kurią atneša mūsų tvirtovėse besilankantys svečiai: sunkesnio charakterio asmenys, pavydūs, priekabūs, keliantis nesusipratimus ir skandalus, o galbūt net piktybiškai nusiteikę mūsų atžvilgiu.

magijaŠią namų apsauga nuo nužiūrėjimo ir piktų svečių sukurs ritualinis peilis, kurį galite nesunkiai įsigyti ir paruošti darbui. Pirmiausia Jūms reikės įsigyti peilį juoda rankena, kurį vėliau galėsite naudoti kituose maginiuose ritualuose. Ji reikia pirkti būtinai turguje moterims trečiadienį, penktadienį arba šeštadienį, vyrams – pirmadienį, antradienį arba ketvirtadienį, priešpilnio mėnulio fazėje. Radus tinkamą peilį reikią turėtį lygią sumą pinigų arba neimti grąžos. Duoti pinigus kaire ranka, peilį imti dešine, sau pusbalsiu ištarti: “Tau prekiauti – man burti, tau pinigai ir prekes – man jėga ir pagalba. Amen”.

Taip pat skaitykite: Raktų pakabuko magija

Greitai apsisukus nueiti. Grįžtant namo su niekuo nekalbėti, tačiau duoti išmaldos trims elgetoms. Tos pačios dienos vakare, po saulės laidos, uždekite vaško žvakę (ne cerkvės ar bažnyčios), paimkite peilį į dešinę ranką, ašmenimis nukreiptą į savę, pjaunamąją dalį nukreipkite žemyn. Žiūrėdami į žvakę tris kartus mintinai pakartokit: “Į tarnystę atsidavusią tave paėmiau: ne pjauti – ne žudyti, ne durstyti – ne kenkti, o man padėti. Elgetoms duona, o man jėga ir pagalba. Amen.” Iškart eiti miegoti.

Jei ritualini peili jau turite įsigiję, galite ir šiai apsaugai naudoti tą patį, jei ne – teks ieškoti naujo ir ji pašventinti.

Paruošus tinkamai peilį ir laukiant svečių, kurių tarpe gali būti piktą Jums linkinčių, ištraukite peilį iš makšties ir uždegę žvakę bei laikydami ašmenis virš liepsnos pasikalbėkite su savo gynėju. Tai geriausia daryti atsigręžus i paradines Jūsų buto duris ir ašmenis nukreipus būtent į jas.

Paprašykite į Jūsų namus neįleisti nieko, kas linki Jums blogo, paprašykite ginti ir saugoti Jūsų namus nuo „piktos akies“, nužiūrėjimo, pavydo, neigiamos energetikos, viso, kas bloga, kas ateina su negeromis ir piktomis mintimis. Mintimis įsivaizduokite kaip peilio ašmenys didėja ir sukuria skydą, pro kurį nesužeistas blogas žmogus prasmukti negali. Baigę šį maža ritualą žvakę užgesinkite, o peilį padėkite taip, kad jis ašmenimis ir toliau „žiūrėtų“ į durų pusę.

Taip pat skaitykite: Kaip apsisaugoti nuo juodosios magijos burtų?

Toks „ginklas“ į Jūsų namus neįleis jokios blogos energetikos, blogų minčių vedamų žmonių, o jei pavyktų pro šią apsaugą prasmukti, tai toks žmogus Jūsų namuose jausis nejaukiai, nesaugiai, nemaloniai, jam gali įsiskaudėti galvą, jis jaus baimę, jam norėsis kuo greičiau iš Jūsų namų pabėgti bei niekada negrįžti.

Po draugų, nedraugų, svečių vizito paimkite peilį, nuplaukite ašmenis po tekančiu vandeniu, padėkokite už apsaugą ir saugiai paslėpkite jį makštyje iki kito karto, kai prireiks jo pagalbos.

Nesisielokite dėl to, kad Jūsų namuose sumažės draugų, svečių ar lankytojų būrys. Šie žmonės lankydavosi pas Jus blogo linkėdami, o daugiau nesulaukdami jų vizito gyvensite jaukiau, saugiau ir laimingiau.

Taip pat skaitykite: Prietarai: Kas atneša laimę, o kas – nelaimę?

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Burtai, Magija | Patalpino: Rolando (07.12.2014) | Autoriai: Šaltinis: kartomanija.lt | | Aut. teisės: http://kartomantija.lt
Просмотров: 1258 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
NASA: Marse tikrai buvo vandens...

BC praneša, jog mokslininkai nuo šiol tu... (1166)
ufospace
Klaipėdos pakraščių piliakalniai: t...

Nors Lietuva pasižymi bene didžiausiu... (2891)

ufospace
Rado kaip gydyti nuo ligos, išžudži...

Tarptautinė mokslininkų grupė sukūrė ... (755)

ufospace
Ateiviai ir mūsų civilizacija...

Kai 1531-ais metais ispanų konkistadoras... (2772)
ufospace
Egzoplanetos Banginio Tau sistemoje...

Banginio Tau (Tau C... (1444)
ufospace
Nauji duomenys rodo: juodosios skyl...

Visai gali būti, kad juodosios skylės... (1480)

ufospace
Paslaptimis apgaubtas Oshoro akmenų...

1861 metais Oshoro vietovėje, Japonij... (989)

ufospace
Paukštis siaubūnas savo širdyje vei...

Daugelį metų paleontologai priešistorini... (835)
ufospace
Jau 6 m. Maskvos Šeremetjevo oro uo...

Rusijos leidinys „Moskovskij komsomolec“... (1057)
ufospace
Pietų ašigalyje prieš savaitę užfik...

Antarktidoje, pietiniame mūsų planetos a... (658)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos