Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » Burtai, Magija

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Kitokie laimės burtai su monetomis

Kategorija: Burtai, Magija» Žymos: laimės burtai su monetomis

Senoviniai burtai su monetomis neprarado populiarumo iki šių laikų. Pats paprasčiausias būdas išsiburti: mesti monetą ir stebėti, kuria puse ji atsivers (skaičiumi arba herbu). Burtų su monetomis yra ir sudėtingesnių.

Prieš būrimą naudojamas monetas sugniaužti delnuose ir palaikyti porą minučių. Tuo pačiu metu mintimis nusiųsti savo klausimą. Beje, buriantis rankos ir kojos negali būti sukryžiuotos – tai blokuoja informaciją. Būrimasis – tai labai individualus veiksmas, kuriam reikia nesudaryti jokių kliūčių. Jeigu tai suprasti per sunku, geriau burtus atidėti vėlesniam laikui. Taip pat burtai neveiks, jei savijauta bus prasta, nebus nuotaikos. Iš žmogaus turi sklisti taika ir vidinė ramybė, tik tada sąlygos burtis bus pačios geriausios.

Burtams tinkamiausias laikas, kai gamta nešėlsta. Jei dangus debesuotas, pučia audringas vėjas, burtai gali padiktuoti ne patį palankiausią atsakymą. Kai sužinosite atsakymą į klausimą, nusiprauskite veidą su vėsiu vandeniu ir sausai nusišluostykite.

Į lėkštę įdėti 6 monetas: 50 centų, 1, 2, 5 litų vertės. Išmaišyti jas ir nežiūrėdami ištraukite vieną ir atidėti į šalį. Šis veiksmas simbolizuoja pagarbą išminties deivei Junonai, kuri yra pasiruošusi padėti. Likusios monetos bus naudojamos, siekiant gauti atsakymą į rūpimą klausimą. Paskirstyti jas į 5 grupes. Mintyse suformuluoti klausimą, paimti visas monetas ir mesti jas ant nelygaus paviršiaus. Kai visos monetos nukris ant žemės, pradėti interpretuoti.

Jei daugiau didesnės vertės monetų atsivertė skaičius, tai didesnė tikimybė, kad noras virs realybe. Jei daugiau mažesnės vertės monetų atsivertė skaičius, tai mažesnė tikimybė, kad noras išsipildys. Dabar metas paimti į šalį atidėtą monetą. Ją pakratyti delnuose tris kartus. Jeigu mesta moneta nukris skaičiumi į viršų, reiškia reikėtų elgtis savo nuožiūra, bet įvertinti galimą grėsmę. Jeigu atsivertė herbas, planus geriau atidėti ir kol kas veiksmų nesiimti.

Laimės burtai

Reikės 5 centų vertės monetos, violetinės spalvos rašalo ir balto popieriaus lapo. Popierių padėti ant stalo. Monetą įmerkti į rašalą ir ištraukti pincetu, kad neišsiteptų rankos. Tada monetos herbą atspausti popieriuje. Dvi minutes pakvėpuoti virš monetos, galvojant apie rūpimą klausimą ir tris kartus ištarti: „Aš noriu, kad šis noras išsipildytų“. Monetą padėti ant popieriaus lapo krašto ir palikti porai valandų tokioje padėtyje. Tada nukrapštyti ją su adatėle. Antspaudas paruoštas interpretacijai. Jeigu aiškiai matyti, kas pavaizduota ant monetos – pavyks pasiekti tikslų. Jeigu matyti neaiškiai – reikės daug dirbti, kad būtų geri rezultatai. Jeigu neįmanoma suprasti, ar tai herbas ar skaičius – svajonė yra visiškai nereali.

Reikės 3 skirtingo dydžio monetų ir 3 popieriaus lapų. Ant lapų užrašyti norą, ant kiekvieno lapo pritvirtinti po monetą, sulankstyti ir pakišti po pagalve. Rytą ištraukti vieną lankstinuką. Jeigu išvyniojus popieriaus lapą rasite didelę monetą – noras greitai virs realybe. Jeigu mažą – noras neišsipildys. Jeigu vidutinę – noras išsipildys, bet reikia turėti kantrybės. Po 10 dienų burtą pakartoti iš naujo. Galbūt kas nors pasikeis ir atsakymas bus kitoks.

Kitą burtą moterims reikėtų atlikti pirmadienį, trečiadienį, penktadienį arba sekmadienį, o vyrams – antradienį, ketvirtadienį arba šeštadienį. Tuziną monetų sudėti eilėmis, po 5 monetas. Galvoti norą ir mesti pirmą ir paskutinę monetas eilėse. Jeigu pirmoji moneta nukris skaičiumi į viršų, o gale – herbu – noras taps realybe per mėnesį. Jeigu pirma nukris herbu į viršų, o paskutinė skaičiumi – sėkmės geriau nė nelaukti. Jeigu abiem atvejais nukris skaičiumi į viršų – noras išsipildys artimiausiomis dienomis.

Šis burtas naudojamas, kai kyla abejonių dėl kito asmens arba dėl savo sprendimų. Reikės 3 širdžių, kryžių ir vynų kortas ir 5 – 10 centų vertės monetas. Užversti kortas ir sudėti į eilę. Viduriniuoju dešinės rankos pirštu sprigtelėti monetą ir stebėti, ant kurios kortos ji sustos. Jeigu sustos ties kryžių korta – sulauksite sėkmės, galite pasitikėti kitais, jeigu ant širdžių – reikia pasverti visus privalumus ir trūkumus, jeigu ant vynų – tai reiškia, kad kils noras įveikti priešiškumą.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Burtai, Magija | Patalpino: Rolando (12.10.2014) | Autoriai: Šaltinis: priekavos.lt |
Просмотров: 817 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
2 000 002 013 po Kr. – metai, kai b...

Škotijos mokslininkai nustatė naują pasa... (604)
ufospace
Ar plastikiniame butelyje sušilęs v...

Internete platinamos paniką keliančio... (1349)

ufospace
5 automobilio priežiūros mitai, plo...

Nėra jokių dvejonių, kad norėdami kuo... (837)

ufospace
Sapnuokite tai, ką norite...

Sąmoningas sapnas – tai toks sapnas, kur... (1208)
ufospace
Nepaprastos, psichinės žmogaus gali...

Praeito amžiaus ketvirtojo dešimtmeči... (2431)

ufospace
Dviguba Marso mįslė: "Curiosit...

NASA marsaeigis "Curiosity" atvedė moksl... (790)
ufospace
Vasaros filmas „Valdžios žiedas“...

Kadangi vasarą ilgus tekstus rašyti laba... (1804)
ufospace
Neišspręstas Karaliaučiaus galvosūk...

Prieš 68 me­tus, 1945-ųjų rugp­jū­čio 2 ... (3644)
ufospace
Gyvenimas iki 100 metų, ateiviai ir...

Prieš penkiasdešimt metų mokslininkai pr... (1050)
ufospace
A. Hitlerio likimas...

Atradimas, kad kaukolė, kuri kaip iki... (1351)

Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos