Главная » Статьи » Burtai, Magija

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Kaip teisingai sutikti Naujuosius Metus? Ritualai ir tabu

Kategorija: Burtai, Magija»
Daugumai Naujieji Metai – džiaugsminga ir linksma šventė, stebuklų metas, kai tikimasi, kad išsipildys slapti troškimai. Bet parapsichologai ir bioenergetikai tvirtina, kad ir Naujųjų Metų šventė yra susijusi su tam tikrais tabu. Laikykitės jų – ir bėdų ateinančiais metais neturėsite! Taigi, ko reikėtų vengti šiuo laikotarpiu?

Likus savaitei iki Naujųjų metų nerekomenduojama naudotis naujais daiktais, pavyzdžiui, šukomis, plaukų smeigtukais, diržais ir kitokiais aksesuarais. Ir ką tik nusipirktų drabužių geriau nesirengti. Palikite visa nauja iki naujametės nakties!

Taip pat negalima prieš Naujuosius metus siūti sagų, kitaip kitais metais neatsikratysite senų problemų. Negalima atiduoti taisyti avalynės, nes ateinančiais metais neturėsite naujų batų. Neverta pirkti smulkių pramoninių prekių, išskyrus dovanėles, antraip naujaisiais metais neįsigysite stambių pirkinių.

Prieš Naujuosius negalima nieko skolintis – ne tik pinigų, bet ir daiktų, nes visus metus ko nors trūks. Tačiau neleistina Naujųjų sutikti tuščiomis kišenėmis – stokosite visus metus. Bet tai nereiškia, kad privalote sutikti šventę turėdami didelę pinigų sumą. Pakaks tokio ritualo: mušant 12, į kairę ranką paimkite taurę su šampanu, o į dešinę – monetą. Arba įsidėkite pinigėlį į kišenę arba batą, svarbiausia, kad prie savęs turėtumėte nors kokią monetą.

Prieš Naujuosius negalima sugalvoti norų su dalele “ne”. Pavyzdžiui, vietoj “nesirgti” troškimą formuluokite “būti sveikiems”. Norus geriausia surašyti ant popierėlių, juos sudeginti, o pelenus suberti į šampano taurę ir išgerti laikrodžiui mušant 12.

Reikėtų vengti sutikti šventę grynai moteriškoje kompanijoje. Jei išėjo taip, kad prie stalo – vienos damos, sutikę Naujuosius būtinai nueikite pasveikinti kaimynų. Taip pat geras ženklas – iškart po Naujųjų sutikimo paglostyti vyriškos lyties būtybės galvą, tinka net naminis gyvūnėlis… O jeigu pirmas su Naujaisiais jus pasveikins vyras – laukia sėkmė.

Į naujametinį stalą nereikėtų patiekti vėžių, krabų ar omarų. Šie gyvūnai pasižymi savybe vaikščioti atbulom, vadinasi, ateinančiais metais vėl ir vėl grįšite prie savo senų problemų.

Sausio 1-ąją negalima tvarkytis, ypač šluoti ir mesti šiukšlių – tai prišauks nuostolius. Taip pat negalima dirbti sunkaus ar purvino darbo, kitaip “arsite” visus metus. Pirmąją Naujųjų metų dieną negalima bartis, šaukti vieniems ant kitų, nes metai taip ir praeis besibarant.

Sausio 2-ąją nereikėtų pirkti batų. Taip pat negalima saulei nusileidus dainuoti ir naudotis smeigtukais – tai ne į gera…

Kai ateis laikas nupuošti eglutę, neišmeskite nubyrėjusių spyglių (jei ji natūrali). Persišaldę 1 stiklinę spyglių užpilkite litru verdančio vandens ir palikite tris valandas pritraukti. Supilkite į vonios vandenį. Išsimaudžius tokioje vonioje ligą kaip ranka nuims!

Nereikia išmesti ir per šventes iki galo nesudegusių žvakių. Jos visus metus neutralizuos neigiamą namų ir jų gyventojų energiją. Pastatykite žvakę į vietą, kur stovėjo eglutė, ir padeginkite ją 15-20 min. Taip pat nuo neigiamų emocijų padeda toks būdas: į vietą, kur stovėjo eglutė, pastatykite kėdę ir pasėdėkite ant jos ketvirtį valandos. “Magija” veikia parą.

Vaško arba stearino, kuris nuvarva nuo degančių eglutės žvakučių, taip pat neišmeskite, surinkite ir nulipdykite naują žvakę. Sunegalavę uždekite ją ir žiūrėkite į liepsną. Tai padės išgyti.

O paskutinį žaisliuką nuo nupuošiamos eglutės pakabinkite koridoriuje arba virš namų durų ir jis visus metus apsaugos jus nuo bet kokios neigiamos energijos.

Laimingų Naujųjų!

Parengta pagal dienraščio „Respublika“ priedą „Laisvalaikis“, Milda Kunskaitė, respublika.ltPANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Burtai, Magija | Patalpino: Rolando (27.12.2013) |
Просмотров: 1069 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Mokslininkai Atlanto vandenyno dugn...

Mokslininkai mėgina išsiaiškinti, iš kur... (547)
ufospace
Visi negalavimai baigėsi, kai pradė...

Dar prieš penkerius metus Derekas Nance'... (638)
ufospace
Astronomai stebėjo masyviausios Pau...

Mokslininkai iki šiol neregėtai detaliai... (784)
ufospace
NASA parodė, kaip vyks pilotuojamas...

NASA publikavo vaizdo klipą, kuriame par... (871)
ufospace
Mobilusis telefonas egzistavo jau 1...

Atskleista paslaptis video ir nuotrau... (1109)

ufospace
Muziejaus lankytojai galės išvyniot...

Pirmąkart pamatyti mumiją – įdomu. Antrą... (949)
ufospace
Ateities pranašas iš Anglijos...

Anglijoje jis buvo ne mažiau garsus, ... (1772)

ufospace
Mokslininkai įrodė mistišką kryžiau...

Tyrimai, atlikti Pramonės ir jūros medic... (1767)
ufospace
Kreditą karui Hitleris gavo iš JAV?...

1939 metais startavo didžiausios pasa... (2034)

ufospace
Pasaulio pabaigą, mirtis bei negand...

Halio kometa – tikriausiai žinomiausia i... (1103)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos