Меню

Free protonmail

Назад Главная » Каталог статей » Burtai, Magija

Juodoji magija svajonių nepildo

Neretai žmonės, negaudami, ko nori, negalėdami išlaikyti partnerio arba nepavykus rasti tinkamo problemos sprendimo, griebiasi juodosios magijos. Parapsichologas, žurnalistas, ryšių su visuomene specialistas, ezoterinių klubų lektorius Gintaras Mikšiūnas pasakoja apie šios magijos žalą, siunčiamas bausmes už bandymą paveikti kitą žmogų ir būdus nuo jos apsisaugoti.

Kaip magiją apibūdintumėte žmogui, kuris nežino, kas tai yra?

Juodoji magija Šiuolaikinis konservatyvusis mokslas nurodo, kad tai yra įgimtas žmogaus polinkis fantazuoti, kurti antgamtines reiškinių interpretacijas ir taip mulkinti kitus. Tik šiuo atveju visiškai nėra aiški riba tarp gamtiškumo ir antgamtiškumo. Fundamentalusis mokslas tos ribos nubrėžti negeba, todėl visuomenė maitinama dogmomis, kuriomis be jokių paaiškinimų reikia tikėti, kad štai tokie dalykai yra tikri, o kiti – ne. Esą tai savaime išplaukia iš logikos dėsniais paremto šiuolaikinio mokslinio požiūrio, todėl papildomai įrodinėti, kur yra riba, nebūtina. Tai neva savaime aišku. Todėl daugumai žmonių magija yra tik fokusai cirke, kuriuos galima paaiškinti nebent rankų miklumu ir liežuvio ilgumu. Kvantinėje fizikoje apskritai nėra jokios ribos tarp gamtiškumo ir antgamtiškumo. Plačiąja prasme magija yra galimybių išplėtimas, gebėjimai gauti ir perduoti informaciją nelokaliai bei įvairūs būdai pasitelkiant protą keisti objektyvią materiją, neturint su ja tiesioginio ryšio. Pagrindinis šiuolaikinės magijos filosofijos principas remiasi prielaida, kad objektyvi tikrovė priklauso nuo stebėtojo. Koks yra pastarojo informacijos bagažas (žinios, patirtis), tokią realybės versiją ir sukuria aplink save. Magas, keisdamas savo vidinio pasaulio aspektus, keičia ir išorinius. Anot Karloso Kastanedo, magija – tai vidinių transformacijų ir harmoningo gyvenimo menas. Jis yra neutralus, neturi ideologinių, religinių ar nacionalinių drabužių. Tačiau kaip ir kiekvienas menas, gali tarnauti blogiui arba gėriui. Blogio veikla nukreipta į tarnavimą sau ir harmonijos ardymą, gėrio – į pusiausvyros atkūrimą, tarnavimą visuomenei ir atsidavimą.

Kodėl pastaruoju metu taip išpopuliarėjo juodosios magijos paslaugos?

Ši magija visų pirma susijusi su vartotojiškais poreikiais. Gyvename vartotojiškoje visuomenėje, žmonės dažnai yra netikintys, nepasitiki savo jėgomis, kupini kompleksų ir baimių, todėl tradicinių priemonių lūkesčiams įgyvendinti neužtenka. O pastarieji būna tikrai dideli. Juos diktuoja šiuolaikinės mados, elgesio įvaizdžiai, reklama, per televiziją formuojami „laimingo“ gyvenimo standartai, kurie dažniausiai būna susiję su žmogaus, kaip biologinio roboto, formavimu. Jis visada ko nors trokšta ir nuo ko nors priklauso. Didžiausia visuomenės rykštė – meilės trūkumas. Neretai pastaroji įsivaizduojama kaip santykiai, kuriuos galima nusipirkti arba kitaip užvaldyti. Be to, mūsų visuomenėje daug pavydo, keršto ir nevilties. Todėl ir griebiamasi juodosios magijos nelaimingo gyvenimo spragoms užkaišyti.

Kada dažniausiai griebiamasi magijos?

Magijos imamės kasdien net nežinodami, kad tai darome. Senovės žydų padavimas byloja: „Jeigu du žmonės apšneka trečią, žūsta visi trys.“ Jei apie ką nors galvojame gerai arba blogai, prie to žmogaus prisiliečiame tiesiogiai. Magijos elementai naudojami netgi tradicinių religijų apeigose: per Mišias geriamas vynas, o įsivaizduojama, kad tai – žmogaus kraujas, kaip Komunija naudojamas miltų paplotėlis, o galvojama, jog tai žmogaus kūnas. Per magijos ritualus esminis procesas vyksta sąmonėje, kuri įtikėdama, kad tai yra tikrai kraujas, o ne vynas, alkoholinį gėrimą paverčia žmogaus krauju. Tai – seni magijos ritualai, kurių šaknys ne krikščionybė, o senosios Babilono religijos.

Taip pat skaitykite: Užkalbėjimas mirčiai arba žudymo magija

Kerais užsiimame visada, kai svajojame, kuriame, projektuojame, nes sąmonės būseną paverčiame realiais rezultatais, kai pozityviai mąstydami pritraukiame sėkmę. Kvantinė magija – šiuolaikinis būdas, remiantis žinomais kvantinės fizikos dėsniais, keisti matomos tikrovės kontūrus tiek kolektyviškai, tiek individualiai harmonijos link.

Juodoji magija naudojama asmeninių ir verslo santykių srityse. Tikslas pririšti – sužlugdyti oponentą, paveikti jį, kad uoliai tarnautų, susinaikintų arba atiduotų turtus.

Kokios problemos dažniausiai paskatina kreiptis į juoduosius magus?

Kiekvienąkart, kai magijos imamasi siekiant paveikti kito asmens laisvą valią bei laisvą apsisprendimą konkretaus žmogaus ar idėjos atžvilgiu, turime reikalų su juodąja magija. Nemaža dalis komercijos, rinkodaros, pardavimų technologijų yra ne kas kita, o juodoji magija, nes siekiama įtikinti, kad žmogus įsigytų kuo daugiau daiktų, kurių jam visiškai nereikia.

Dažnai juodosios magijos griebiasi moterys, norėdamos padaryti įtaką partneriui, kad pastarasis liktų ištikimas, neštų pinigus į namus ir pan. Kartais taip elgiasi ir vyrai, bet rečiau dėl to, kad santykiai dažniausiai būna moterų, o ne stipriosios lyties atstovų rūpestis. Problema ta, kad formuojantis dviejų jaunų žmonių santykiams dažnai painiojamas laikinas susižavėjimas, patogumo ar saugumo iliuzija su tikra meile. Žmonės tiesiog netiki, kad galima rasti antrąją pusę, todėl griebia pirmą pasitaikiusį „neblogą variantą“ ir tiki, jog jį pakeis pagal save. Širdis ir pasąmonė jaučia, kad gyvena ne su tuo žmogumi, bet gyventi reikia, nes „visi taip gyvena“, todėl imamasi priemonių partnerio lojalumui užtikrinti. Kartą viename socialiniame tinkle teko skaityti jaunų merginų diskusiją apie tai, kur kreiptis patarimų norint pririšti mylimąjį. Įvairios prijaukinimo ir pririšimo santykių išsaugojimo „technologijos“ – viena populiariausių juodosios magijos panaudojimo erdvių. Meilės nėra, o turėti norisi arba tiesiog reikia.

Taip pat skaitykite: Kaip apsisaugoti nuo juodosios magijos burtų?

Arabų tautosakoje yra toks patarimas jaunavedžiams: „Jeigu norite laimės šeimoje – neprašykite Alacho meilės.“ Nes esą meilė ir šeima neturi nieko bendro. Šeima visų pirma ekonominis vienetas, o jeigu jaunavedžiai prašys meilės, tai ji gali atsirasti iš už šeimos ribų. Tada bus tikra nelaimė. Visose senose kultūrose šeima visų pirma laikyta ekonominiu subjektu. Todėl šeimyniniuose santykiuose prioritetas buvo skiriamas partnerių valdymo magijai, o ne meilei. Paslaugų tiekėjai buvo šamanai ir magai.

Kas vyksta su žmogumi į jį nukreipus juodosios magijos kerus?

Toks asmuo praranda blaivų, kritinį mąstymą, nes atsiduria kerėtojo energiniame lauke, o šis jam pritaiko savo elgesio taisykles. Žmogus kurį laiką gyvena išgalvojote tikrovėje, kuri naudinga kerėtojui. Jeigu jam linkima nesėkmės ir blogio, tuomet gali pradėti matyti tik neigiamus dalykus. Per tam tikrą laiką susiformuoja negatyvi patirtis, kuri perauga į visišką nemeilę sau, pretenzijas, kategoriškumą ir susinaikinimą, atsiranda astraliniai parazitai, kurie tiesiog „suvalgo“ žmogų iš vidaus.

Ar juodosios magijos ritualas gali būti pavojingas pačiam magui?

Magai, paslaugų tiekėjai dažnai naudoja gana stiprias apsaugas. Dvasinės evoliucijos prasme tai yra žmonės, kurie kadaise, galbūt šiame, o gal buvusiuose gyvenimuose, ėjo dvasiniu keliu, tačiau susižavėjo dvasinėmis technologijomis ir jas pradėjo taikyti saviems tikslams. Jeigu auka praregi ir susivokia, kas vyksta, atbulinės eigos dėsnis gali atsisukti ne tik prieš užsakovą, bet ir paslaugos tiekėją.

Kuo pavojingi bandymai susigrąžinti mylimąjį pasitelkiant juodąją magiją?

Siekiai susigrąžinti arba išlaikyti mylimąjį – populiariausi pasitelkiant juodąją magiją. Šių priemonių imamasi dėl to, kad santykiuose nėra meilės arba kai jausmai vienpusiai, kai noras turėti konkretų žmogų bet kokia kaina didesnis už sveiką protą. Neseniai pajūrio mieste teko narplioti vieną atvejį. Vyriškis, kaip pats sako, neapsikentė sutuoktinės nuolatinio psichologinio teroro ir susirado kitą moterį. Santuoka iširo, tačiau buvusioji neprarado vilties jį susigrąžinti. Moteris kreipėsi į juoduosius magus. Vyriškiui su nauja partnere pradėjo nesisekti finansiškai, kitaip tariant, įsijungė susinaikinimo programa. Be to, jis pradėjo gerti. Per seansą paaiškėjo, kad vyras buvo girdomas menstruacijų krauju. Kol dirbome, žmogų krėtė drebulys, jis negalėjo vaikščioti, sunkiai kvėpavo. Praėjus kelioms savaitėms po seanso, pagerėjo finansinė padėtis, vyras atgavo pasitikėjimą savimi.

Taip pat skaitykite: Prietarai: Kas atneša laimę, o kas – nelaimę?

Ar juodoji magija gali pasitarnauti geriems tikslams?

Kiekvienas negatyvus reiškinys turi ir teigiamą pusę. Dažnai santuokos ne iš meilės sudaromos tada, kai sielos jau būna apsisprendusios suteikti viena kitai pamokas. Jeigu, pavyzdžiui, vyro atžvilgiu buvo naudojami kerai pririšimui išlaikyti, vieną gražią dieną jis jiems taps atsparus ir praregės. Tada suteiks tikrą meilės pamoką sutuoktinei, kuri, pasirodo, ilgai slapčia jį laikė už „auksinio pavadėlio“, pati jo nemylėdama tik dėl to, kad toks status quo buvo saugus ir naudingas jai. Sutuoktinė, pasirodo, prisiklausiusi močiutės patarimų, vestuvių dieną atliko kelis „nekaltus“ ritualus, todėl sutuoktinis realybės nematė 20 metų. Štai kodėl atsiranda vidurio amžiaus krizės, nes ritualai ir kerai turi ribotą veikimo laiką. Kartais jaunoms moterims, pačioms to nežinant, meškos paslaugą padaro močiutės, tetos arba mamos, šventai norėdamos, kad jos susikurtų laimingą gyvenimą. Tiesiog linkėdamos gero priburia, kad žentas būtų ištikimas. Retkarčiais tiesiog pamirštama ritualą pakartoti, ir vyras susivokia, su kuo gyveno tuos 20 metų.

Įmanoma pajusti, kad žmogų bandoma paveikti juodąja magija? Kaip nuo to apsisaugoti?

Simptomų gali būti labai daug. Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į įprastą minčių eigą. Jeigu apima mintys ir būsenos, kurios anksčiau nebuvo būdingos, vadinasi, pakliuvote į svetimą lauką. Tos būsenos gali būti labai euforinės ir itin negatyvios. Paveiktas žmogus tiesiog kritiškai nemąsto ir vykdo svetimą valią. Juodojoje magijoje yra dvi komandos: paklusti arba susinaikinti. Jeigu žmogus veikiamas daug metų, jaučia nuolatinį energijos trūkumą, o tai anksčiau arba vėliau gali sukelti rimtų sveikatos problemų tiek tam, kuris nori valdyti, tiek valdomam asmeniui. Susinaikinimas vyksta abipusis, nes abu yra tame pačiame energiniame lauke. Apsisaugoti galima tik vienu būdu – paleisti ir nevaldyti. Susitaikyti su tuo, kas gali būti, ir nesiimti jokios desperacijos, atsisakyti valdymo ir manipuliavimo technologijų. Svarbiausia – prašyti Dievo tikros meilės.

Kokios bausmės galima sulaukti už bandymą kitą valdyti pasitelkiant juodąją magiją?

Karmos lygmenyje didesnė atsakomybė krinta tam, kuris pasitelkia įvairius magijos veiksmus, kad pažabotų kito asmens laisvą apsisprendimą ir valią. Pamoka užsiimančiam magija paprasta – jėga dar ne viskas. Jeigu nori būti laiminga(-as), turi mylėti. Jei žmogus trokšta manipuliuoti ir valdyti, vadinasi, nemyli.

Kaip išsivaduoti nuo bausmių, kurios buvo siųstos už bandymą paveikti kitą asmenį?

Visų pirma žmogus turi suvokti iš vidaus, kas yra tikra meilė. Ji turi daug sinonimų. Tai – Laisvė ir Tiesa. Būti atviram daug paprasčiau, negu rengti pinkles ir mėginti suvaldyti situaciją, kad ir turint gerų ketinimų.

Ar pavojingi vaikiški žaidimai, bandant išsikviesti dvasias?

Tikrai pavojingi. Dažnai tai būna tolesnių nesėkmių, ligų ir nelaimių priežastis.

Kaip dažniausiai vyksta juodosios magijos apeigos?

Apeigos būna labai įvairios. Tačiau svarbu ne tiek pačios apeigos, kiek jų tikslas. Jeigu jis savanaudiškas, tuomet rezultatas būna vienoks, o jei norint išsilaisvinti arba atkurti pažeistą pusiausvyrą – čia jau kitas reikalas. Dažniausiai naudojama pentagrama ir užkalbėjimai, palinkėjimai esant tam tikroje pakitusios sąmonės būsenoje. Taip pat atliekami įvairūs ritualai su drabužiais, maistu, plaukais, nuotraukomis. Kartais jie atliekami neįsisąmoninus esmės arba net nežinant, kas apskritai vyksta. Netgi „riebus“ keiksmažodis, adresuojamas kokiam nors žmogui, jau yra juodoji magija.

žurnalas "Būrėja" 2014 09

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar