Паранормальные новости - ZenYandex
Главная » Статьи » Aiškiaregiai, Didieji pranašai

Gerbiami skaitytojai

Nuo šiol nauji straipsniai į šį tinklapį - ufospace.net - nebebus dedami. Visa aktyvi veikla persikelia į naują svetainę - paranormal.lt.  Straipsniai iš čia niekur nedings ir dar ilgai turėtų būti prieinami. Bet jai norite daugiau naujienų ir rusų k. mielai apsilankykite.


Aiškiaregė Vanga apie Siriją ir cheminį ginklą liudijo prieš 36 metus

Kategorija: Aiškiaregiai, Didieji pranašai» Žymos: Aiškiaregė Vanga apie Siriją ir che

Lyg to nebūtų maža, prieš kelias dešimtis metų mažaraštė ir nereginti pranašė paminėjo ir cheminį ginklą, ir nurodė 2011 metus kaip apokalipsės pradžią – būtent šie metai buvo neramumų Sirijoje pradžia, kuri sutapo su kitu visą pasaulį sukrėtusiu įvykiu – cunamiu ir Fukušimos katastrofa.

„2011 metai bus ypatingi. Žmonės pasikeis. Visas pasaulis pasikeis. Šiaurėje pasipils cheminis lietus, nuo kurio numirs visa, kas gyva“, - kalbėjo bulgarų pranašė prieš 36 metus.

2011 metų pavasaris išties buvo paženklintas visą pasaulį sukrėtusios katastrofos. Galingas žemės drebėjimas Japonijoje, cunamis ir Fukušimos atominės elektrinės avarija, po jos pasklidusi radiacija ir nuodingi lietūs tikrai priminė apokalipsę.

Arabų pavasario šviesoje pranašingi atrodo ir kiti Vangos žodžiai – daugelis jos gerbėjų, ypač Rusijoje, įsitikinę, kad jie jau pildosi. Juolab, kad Rusijai Vanga pažadėjo kiek geresnes perspektyvas, nei likusiai pasaulio daliai.

„Pavasarį prasidės karas Rytuose, ir bus trečiasis pasaulinis karas. Ateis apokalipsė. Cheminis ginklas, tuščia Europa“, - pranašavo bulgarė.

2011 m. kovą prasidėjo neramumai Sirijoje. Būtent Siriją Vanga minėjo savo pranašystėje apie gresiančią apokalipsę: „Greitai ateis į pasaulį seniausias mokymas. Manęs klausia, ar greitai ateis tas laikas? Ne, negreit. Sirija dar nekrito. Sirija kris prie nugalėtojo kojų, bet nugalėtojas pasirodys ne tas“.

Blogis viską sugriaus

Jeigu tikėtume jos pranašystėmis, Europos perspektyvos - nekokios.

„Šešioliktieji metai. Tuščia Europa, šalta“, - dėstė pranašė.

Vanga trečiąjį pasaulinį karą savo pranašystėse siejo su cheminio ginklo panaudojimu.

„Cheminis ginklas, tuščia Europa. Blogis išsiverš iš po žemių ir sugriaus viską. Tik Rusija išsigelbės, ne visi“, - sakė ji.

Vangos gerbėjai tvirtina, kad jos pranašysčių tikslumas – daugiau kaip 85 proc. Teigiama, kad ji išpranašavo Brežnevo mirties datą ir SSRS „perestroiką“. „Seni vadai išeis, jų pakeisti ateis nauji. Uždanga kris, žmonės pamatys pasaulį“, - kalbėjo ji.

Senos pranašystės apie Siriją buvo prisimintos jau prieš porą metų, kai šioje šalyje prasidėjo neramumai. Bet dabartinių įvykių fone įspūdį, kad pranašystės pildosi, dar labiau sustiprina užuominos apie cheminį ginklą.

Regėjimo neteko per audrą

Vangelija Pandeva Dimitrova gimė 1911 m. Strunicoje, dabartinės Makedonijos teritorijoje. Vaikystėje persikėlė gyventi į Bulgariją, Rupitės kaimą. Nuo mažens domėjosi gydymu, žolelėmis. Regėjimo neteko, pakliuvusi į viesulą. Dėl į akis patekusio smėlio, ji nebegalėjo jų atmerkti, o operacijai pinigų nebuvo.

Apie Vangos pranašavimo sugebėjimus buvo žinoma jau nuo Antrojo pasaulinio karo laikų. Ji tvirtino informaciją gaunanti iš nematomų būtybių, mirusių žmonių. Pas ją masiškai plūdo žmonės, lankėsi netgi Bulgarijos karalius Borisas III. Pranašė mirė nuo krūties vėžio, neleidusi daryti operacijos. Teigiama, kad ji išpranašavo savo mirties datą.

Tarp kitų neva pasitvirtinusių Vangos pranašysčių – ir SSRS žlugimas, Černobylio katastrofa, Stalino mirties data, Rusijos povandeninio laivo „Kursk“ tragedija, Rugsėjo 11-osios teroro aktas.

Tiesa, Vangos pranašystės išsakytos taip miglotai, jog pagal reikalą gali būti sėkmingai pritaikomos praktiškai bet kokiam įvykių posūkiui – ko gero, tai ir yra jos kaip pranašės sėkmės paslaptis.PANAŠŪS STRAIPSNIAI:
Kategorija: Aiškiaregiai, Didieji pranašai | Patalpino: Rolando (30.08.2013) | Autoriai: Jurgita Noreikienė | | Aut. teisės: http://lrytas.lt
Просмотров: 1796 | Рейтинг: 0.0/0

Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

// Rekomenduojamevisos naujienos

ufospace
Lietuvių sukurtas produktas pretend...

Tarptautinė antžeminių aviacijos paslaug... (1006)
ufospace
Mokslininkas, pripažįstantis pomirt...

Pasaulyje žinomas kardiochirurgas, ši... (1662)

ufospace
Meksikos raganos...

Giliai tikinčioje katalikiškojoje Mek... (1185)

ufospace
6 paslaptingi reiškiniai susiję su ...

Vienas įspūdingiausių, tačiau ir baisiau... (1507)
ufospace
5 automobilio priežiūros mitai, plo...

Nėra jokių dvejonių, kad norėdami kuo... (872)

ufospace
Asmeninis Adolfo Hitlerio pranašas...

Erikas Janas Hanussenas – aiškiaregis, a... (2364)
ufospace
Gondvanoje egzistavo sausumos gyvyb...

Witwatersrand universiteto paleontologas... (1240)
ufospace
Paaiškėjo Atakamos ateivio DNR tyri...

Praėjus dešimčiai m... (1636)
ufospace
Jaunieji genijai, arba vargas dėl p...

Kiekvienoje kartoje gimsta genialių vaik... (1192)
ufospace
Mirusių žvaigždžių susidūrimai pras...

Kas yra supernova, daugeliui Technologij... (777)
Всего комментариев. Iš viso komentarų: 0
avatar

Kategorijosvisos naujienos